Tom Clancy's XDefiant به بازیکنان این امکان را می دهد تا با افراد بد بازی Clancyverse بازی کنند

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Tom Clancy XDefiant

زمان سرپیچی است.


Ubisoft

Ubisoft آخرین ورود خود را به حق رای دادن Tom Clancy در روز دوشنبه نشان داد. Tom Clancy's XDefiant یک شوتر اول شخص اول شخص است که به صورت رایگان بازی می کند و همه افراد بد را از بازی های Clancyverse می گیرد و آنها را در برابر یکدیگر قرار می دهد. سلاح بازیکنان از جناح هایی که از بازی های مختلف Tom Clancy مانند Wolves از سری Ghost Recon ، Echelon of Splinter Cell و The Division ، Outcasts و Cleaners انتخاب می شوند ، انتخاب خواهند کرد. اولین آزمون بسته برای XDefiant در تاریخ ۵ آگوست برای کنسول های PC ، PS4 ، PS5 ، Xbox One و Xbox Series آغاز می شود.

هر جناح در XDefiant نقاط قوت خود را دارد. به عنوان مثال کلینرها از حملات خود بر پایه آتش استفاده کردند تا خسارت بزرگی بریزند ، در حالی که Outcasts ها می توانند بازیکنان دیگر را شفا دهند. اچلون می تواند پنهانی بماند و گرگ ها کلاس های تانک بزرگی دارند تا همه گلوله ها را خیس کنند. هر کلاس دارای توانایی های خاص خود و همچنین یک توانایی فوق العاده است. اکشن چند نفره شش در مقابل شش و در حالت های مختلف مانند Domination و Escort خواهد بود.

توسعه دهنده Ubisoft San Francisco قصد دارد این بازی را به مدت طولانی و با به روزرسانی های مداوم در طول زندگی خود تبدیل کند.

مارك روبن ، تهیه كننده اجرایی ، در زمان افشای بازی گفت: “ما می خواهیم این بازی سالها به طول انجامد.”

ثبت نام برای آزمون بسته گردیده ۵ آگوست برای XDefiant اکنون آزاد است و انتظار می رود در آینده بیشتر شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت