GMC در حال توسعه وانت دوم تمام الکتریکی است

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آیا این کامیون سیرا یا چیز متفاوتی نامیده می شود؟ ما هنوز نمی دانیم.


GMC

هم اکنون یک انقلاب EV در GM در جریان است. انبوهی از وسایل نقلیه جدید مجهز به باتری در دست تولید است ، از جمله یک وانت کاملاً الکتریکی GMC… و منظور من کامیون آینده Hummer EV نیست.

بله ، GMC کار سختی است دومین وانت با انرژی الکتریکی که روز دوشنبه در یک میزگرد رسانه ای تأیید گردید. گذشته از تیزر تبلیغاتی سایه بان که خودروساز در هنگام ارائه به اشتراک گذاشته ، تقریباً چیزی در مورد این دکل شناخته نگردیده است. نمایندگان تأیید نمی کنند که آیا آن را سیرا می نامند (اگر نبود بسیار عجیب خواهد بود)) ، و آنها از اظهار نظر در مورد محل ساخت کامیون خودداری کردند – و ویژگی ها ، قیمت و در دسترس بودن ، در این مرحله ، رازهای کامل نیز هستند. تنها خبر کوچک واقعی که سازنده خودرو در مورد خودرو به اشتراک گذاشته ، اندازه آن است. طبق گفته Duncan Aldred ، معاون جهانی GMC ، “این یک وانت تمام اندازه خواهد بود.”

حتی اگر کاپوت آن در ارائه فوق تقریباً طنز به نظر برسد ، این کامیون معمایی نیز کاملا متفاوت از نمونه هامر خود خواهد بود ، که نوید می دهد دیوانه وار قابلیت های خارج از جاده. دومین وانت الکتریکی GMC احتمالاً بسیار جریان اصلی تر خواهد بود ، احتمالاً مانند Ford F-150 Lightning . بر این اساس ، باید مشتری های کاملاً متفاوتی باگردید.

در مورد لایتنینگ ، در پاسخ به این سال که آیا آنها از ویژگی های آن یا قیمت تهاجمی آن تعجب کرده اند ( از حدود ۴۰،۰۰۰ دلار شروع می شود ) الدرد گفت: “نه ، نه شگفتی های واقعی در آنجا … از دیدگاه GMC . ” شاید GMC قصد دارد قیمت آن را کاهش دهد یا محدوده و ویژگی های بیشتری را برای همان هزینه ارائه دهد. اما هر کاری که انجام می دهد ، در معرض رازداری قرار دارد و ما باید منتظر بمانیم تا خودروساز چیزهای بیشتری را فاش کند.

 ] http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

Ford F-150 Lightning 2022 یک باتری است – میکروفن قطره۹:۲۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت