۲۰۲۲ Volkswagen Passat Limited Edition نشانه پایان جاده سدان متوسط ​​VW است

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

رنگ سبز خوب به نظر می رسد.


فولکس واگن

به هر حال وقت خداحافظی از فولکس واگن پاسات – در آمریکا است . VW آمریکا روز دوشنبه پایان تولید Passat را اعلام کرد و این شرکت با یک مدل نسخه محدود که به شهر چاتانوگا ، تنسی ادای احترام می کند ، سدان بزرگ خود را به غروب آفتاب می فرستد.

چرا Chattanooga؟ در سال ۲۰۱۱ ، آنجا جایی بود که فولکس واگن کارخانه جدید خود را در آمریکا افتتاح کرد تا تولید پاسات جدید ، اتومبیل مخصوص آن را برای آمریکای شمالی طراحی کند. در سالهای بعدی ، فولکس واگن کارخانه چاتانوگا را برای افزودن خطوط تولید SUV اطلس گسترش داد و پس از نابودی پاسات ، این شرکت تأسیسات تنسی خود را برای ساخت وسایل نقلیه الکتریکی مورد استفاده مجدد قرار خواهد داد.

فولکس واگن در مورد لمس های خاصی که نسخه محدود Passat را منحصر به فرد می کند بسیار فکر کرد و همه آنها بسیار جالب هستند. برچسب های صندلی پارچه ای وجود دارد که روی آنها نوشته گردیده است “Chattanooga 2011” ، و یک حصیر در داخل نگهدارنده های فنجان دارای نقشه هوایی از شهر و خط تولید کارخانه است. در خارج ، نسخه محدود Passat دارای چرخ های ۱۵ بلندگو ، ۱۸ اینچی ، و همچنین کلاه های آینه سیاه و نور LED است.

در مجموع ۱،۹۷۳ نسخه محدود ساخته خواهد گردید. ۱۹۷۳ سالی بود که پاسات در آلمان راه اندازی گردید. و در اینجا توجه کنید ، زیرا اعداد جالب هستند. VW 411 Aurora Red Passats با فضای داخلی مشکی تولید خواهد کرد ، زیرا ۴۱۱ کد اصلی تولید Passat بود. ۴۲۳ اتومبیل Racing Green با فضای داخلی قهوه ای وجود خواهد داشت. ۴۲۳ کد منطقه ای برای Chattanooga ، تنسی است. پس از آن ۵۲۴ پاسات سفید بیش از قهوه ای وجود دارد که تاریخ افتتاح گیاه ۲۴ مه را نشان می دهد. و سرانجام ، ۶۱۵ پاسات خاکستری پلاتینیوم با فضای داخلی مشکی نمایانگر شش نسل پاسات وارداتی ، یک نسل از سدان های ساخته گردیده در Chattanooga و پنج دهه پاسات است فروش در ایالات متحده شسته و رفته.

قیمت تمام نسخه های محدود Passat 2022 31،۲۹۰ دلار از جمله ۹۹۵ دلار برای مقصد هزینه دارد ، اگرچه اگر Aurora Red را می خواهید ، ۳۹۵ دلار اضافی است. سدان ها همه با گزینه های خوبی مانند سیستم صوتی Fender premium ، کمک پارک اتوماتیک ، صندلی های گرم شونده ، ناوبری تعبیه گردیده و موارد دیگر مجهز گردیده اند. آنها را دریافت کنید در حالی که هنوز می توانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت