WWE از TikTok برای یافتن گوینده بعدی حلقه SummerSlam خود استفاده می کند

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 e6ork1kwqaq6tcv

دبلیو دبلیو ای به دنبال استعدادی تازه برای خدمت به عنوان گوینده حلقه است.


WWE

این یک روش جدید برای نشان دادن ریزه کاری های شماست. هفته ها پس از TikTok یک ویژگی رزومه را راه اندازی کرد ، برنامه ویدیوی اجتماعی در جستجوی گوینده بعدی بزرگ حلقه SummerSlam ، بزرگترین رویداد WWE سال با WWE همکاری می کند.

از روز دوشنبه ، کاربران می توانند “سرگرم کننده ترین ویدیوهای خود” را با هشتگ #WWEAnnouncerContest در TikTok بارگذاری کنند. مجریان برتر در ۲۱ آگوست در استادیوم Allegiant در لاس وگاس به SummerSlam سفر می کنند ، جایی که آنها به عنوان گوینده حلقه خدمت می کنند.

WWE قبل از انتخاب دو برنده از کانال TikTok خود ، که بیش از ۱۱ میلیون دنبال کننده دارد ، در ۱۶ آگوست هر ارسال ویدیو را بررسی می کند این شرکت همچنین از ویژگی رزومه های TikTok استفاده كرده است ، كه به جویندگان كار اجازه می دهد برای یافتن و جذب نسل بعدی سوپراستارها ، رزومه های ویدئویی را برای موقعیت با شركای شریک مانند Chipotle و Target به TikTok ارسال كنند. متقاضیان انتخاب گردیده به عنوان بخشی از SummerSlam در یک تمرین استعدادیابی چند روزه در وگاس شرکت می کنند.

SummerSlam در ساعت ۵ بعد از ظهر به صورت مستقیم پخش خواهد گردید. PT (8 بعد از ظهر ET) در مورد طاووس در ایالات متحده و شبکه WWE در هرجای دیگر.

همچنین مشاهده کنید: TikTok دارای ویژگی رزومه جدید برای جویندگان کار است

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت