گزارش شده است که کارمندان اپل پس از محکم کردن شرکت در کنترل گزینه های بیشتر از خانه ، تلاش می کنند

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 رایانه های اپل

کارمندان اپل گام نادر را در گفتگو با مطبوعات برداشته اند تا شکایات خود را اعلام کنند.


جیمز مارتین / CNET

دنیای فناوری به عنوان یکی از پردرآمدترین صنایع در جهان شناخته می شود. هر پنج با ارزش ترین شرکت در جهان از فناوری تأمین می شوند و همه آنها به جز یک شرکت بیش از ۱ تریلیون دلار ارزش دارند ، بسته به روز چند میلیارد دلار می دهند یا می گیرند. بسیاری از این ارزشهای ادراک گردیده مبتنی بر اعتقاد وال استریت به نوآوری تهاجمی است که به دنبال ایده های جدیدی است که محصول بعدی را ایجاد می کنند.

اما اخیراً همه چیز در دنیای فناوری گلگون نیست. اپل ، و همچنین همتایان آن مانند فیس بوک و گوگل ، در حال پیدا کردن در حال مبارزه با کارمندان به عنوان آنها بحث می کنند که کار چگونه خواهد بود به عنوان شروع به کار مجدد دفتر برای اولین بار از زمان شروع از بیماری همه گیر COVID-19. شرکت های فناوری ، که تا حدودی به دفاتر مجلل و مزایای خود مانند غذای رایگان و غلاف چرمی معروف هستند ، می خواهند کارمندان حداقل در وقت نیمه وقت پشت میز کار خود باشند. در اپل ، این شرکت از آنها خواسته است که حداقل از سه ماه در هفته از ماه سپتامبر به آنجا بیایند. ] طبق گزارش Recode ، کارمندان اپل در این هفته دست به انتشار یک دادخواست داخلی جدید زدند ، دومین مورد طی دو ماه ، و از مدیران می خواهد شرایط کاری انعطاف پذیرتری داشته باشند. در میان این درخواست ها ، دادخواست “ترتیبات خلبانی” محلی و از راه دور را می پذیرد که به کارمندان اجازه می دهد با تأیید مدیر آنها پنج روز در هفته از راه دور از خانه خود یا از راه دور در منطقه دیگر کار کنند.

در عوض ، در بعضی موارد ، این نامه پیشنهاد می دهد كه “هزینه جبران خسارت هزینه زندگی” ارائه شود. گزارش گردیده است که این نامه صبح دوشنبه به یک کانال داخلی Slack کارمند اپل اختصاص داده گردیده است که به بحث در مورد کار از راه دور اختصاص دارد. این عضو بیش از ۶۰۰۰ عضو دارد.

در این نامه آمده است: “ما همچنان نگرانیم كه این راه حل همه جانبه باعث شود بسیاری از همكاران ما آینده خود را در اپل زیر سوال ببرند.” “با افزایش تعداد COVID-19 در سراسر جهان ، اثبات واکسن در برابر نوع دلتا و اثرات طولانی مدت عفونت به خوبی درک نگردیده است ، خیلی زود است که افراد مضطرب را مجبور کنیم دوباره به مطب مراجعه کنند.”

اپل بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد. از نظر داخلی ، این شرکت گفته است که معتقد است همکاری حضوری بخشی اساسی از فرهنگ آن است .

فشار کارکنان اپل تأکید می کند که بسیاری از برترین شرکت های صنعت فناوری با وجود کار از راه دور ناراحت کننده هستند با داشتن آزمایش های موفقیت آمیز با آن در سال گذشته. قبل از اینکه شرکت ها سیاست های مربوط به زمان و نحوه بازگشت خود به دفتر را اعلام کنند ، بسیاری از کارکنان شروع به فشار کردند تا کار از راه دور را به گزینه دائمی تبدیل کنند. برخی از کارمندان از دره سیلیکون دور گردیده اند ، در حالی که برخی دیگر دریافتند که آنها بیشتر از اینکه تحمل رفت و آمد طولانی مدت در منطقه خلیج سانفرانسیسکو را داشته باشند ، از گذراندن وقت بیشتر با فرزندان خود لذت می برند.

به ویژه کارمندان اپل گفتند که ۶۸٪ پاسخ دهندگان به نظرسنجی تا حدودی یا کاملاً موافق بود “که عدم انعطاف پذیری مکان باعث می شود که آنها اپل را ترک کنند.”

“کارمندان اپل نوشتند:” ما امیدواریم که شما موافقت کنید که خطرات این سیاست های سازگار حداقل است در حالی که مزایای بالقوه آنها بسیار زیاد است. ” .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت