بهترین خدمات حفاظت و نظارت بر سرقت هویت برای سال ۲۰۲۱

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

محافظت از اطلاعات شخصی شما مهم است ، اما تعیین بهترین روش برای انجام این کار همیشه آسان نیست. نقض بزرگتر داده ها با افزایش منظم قربانیان را تحت تأثیر قرار می دهد ، بنابراین اگر هنوز این کار را نکنید ، به زودی از یک سرویس محافظت و نظارت بر سرقت هویت استفاده می کنید. خوشبختانه ، انتخاب های ما برای بهترین خدمات حفاظت و نظارت بر سرقت هویت می تواند به شما در حفظ هویت ، نظارت فعالانه بر فعالیت های مشکوک و کمک به بهبودی در صورت قربانی گردیدن نقض داده منجر شود.

سرقت هویت یک مشکل جدی و رو به رگردید است. اگر روندهای فعلی مورد استفاده قرار گیرند ، محافظت در برابر سرقت شناسه فقط ضروری تر می شود. فقط در سال ۲۰۱۹ ، بیش از ۱۳ میلیون پرونده کلاهبرداری در هویت ایالات متحده وجود داشته است ، قربانیان تقریباً ۱۷ میلیارد دلار ضرر کرده اند ، نیازی به گفتن نیست که خسارت ناگفته ای به گزارش های اعتباری وارد گردیده است. نقض ۲۰۱۷ Equifax مایه شیرینی کیک تند و زننده ای بود – کیفی که در سالهای بعدی حتی بدتر گردید. یکی از بزرگترین نقض داده های سال ۲۰۲۰ ، هک ماریوت بود که بیش از ۵ میلیون مشتری را تحت تأثیر قرار داد. این به دنبال نقض قبلی سیستم رزرواسیون Starwood ماریوت بود که در آن اطلاعات شخصی بیش از ۳۸۰ میلیون مهمان از جمله بیش از ۵ میلیون شماره گذرنامه به خطر افتاده بود.

 security-privacy-hackers-locks-key-6778

اگر شخصی شماره تأمین اجتماعی و اطلاعات شخصی شما را داشته باگردید ، می تواند درخواست وام و کارت اعتباری به نام شما را شروع کند.


James Martin / CNET

در این فهرست ، بهترین خدمات حفاظت از سرقت هویت را برای کمک به شما در مدیریت و محافظت از هویت خود با قیمت های مختلف ، بررسی خواهیم کرد. ما همچنین به شما کمک خواهیم کرد تفاوت بین یک شرکت محافظت در برابر سرقت هویت و یک سرویس نظارت بر اعتبار (هرچند ممکن است خدمات تداخل داشته باشند) را یاد بگیرید. قبل از شروع هرچند ، باید به شما بگوییم که شما لزوماً ماهیانه ۱۰ تا ۳۰ دلار برای بهترین محافظت از سرقت هویت هزینه نمی کنید. دولت آمریكا خدمات بازسازی هویت را به شما ارائه می دهد. این سرویس می تواند به گزارش یك قربانی سرقت هویت و بهبودی از سرقت هویت كمك كند.

بیشتر بخوانید: نحوه جلوگیری از سرقت هویت

ما برای دسترسی به بهترین خدمات حفاظت از سرقت هویت برای نظارت بر شناسه ، نظارت بر اعتبار و موارد دیگر ، مستقیماً به گزینه های برتر می رویم ، اما برای دیدن موارد اضافی تا انتها مطالعه کنید. اطلاعات و حقایق مهم در مورد سرقت هویت و محافظت از شناسنامه. این لیست مرتباً به روز می شود.

LifeLock از روزی که تحت تحقیقات متعدد کمیسیون تجارت فدرال قرار گرفت (در سال ۲۰۱۵ حل و فصل گردید) و پرونده های مختلف قضایی از مشتریان و آژانس های گزارشگری اعتبار ، مسیری طولانی را طی کرده است. در سال ۲۰۱۷ ، این شرکت زیرمجموعه سیمانتک گردید و به مبلغ ۲٫۳ میلیارد دلار خریداری گردید.

شما می توانید تبلیغاتی را به یاد بیاورید که بنیانگذار LifeLock شماره امنیت اجتماعی خود را در همه جا قرار داده است ، به عنوان بیانیه اعتماد به نفس او در مورد خدمات حفاظت LifeLock. در حالی که او موارد زیادی از سرقت هویت را بر اساس آن شماره های تأمین اجتماعی تأمین کرده بود ، خدمات LifeLock به او کمک کرد تا بهبود یابد.

این شرکت طیف گسترده ای از خدمات محافظت از جمله محافظت از کیف پول مسروقه ، نظارت بر تأیید شناسه ، نظارت بر عنوان خانه و بررسی را ارائه می دهد. / هگردیدارهای برنامه حساب پس انداز.

خدمات حفاظت از LifeLock از ۹ دلار در ماه تا ۲۶ دلار در ماه در سال اول است. شرایط اعمال می شود بازپرداخت ۲۵۰۰۰ تا ۱ میلیون دلار بسته به برنامه نظارت در دسترس است. خدمات محافظتی با قیمت پایین ، اعتبار را فقط از یک دفتر اعتباری کنترل می کنند. این طرح ماهانه ۲۶ دلار ، هر سه دفتر اصلی اعتباری را رصد می کند. می توانید گزارش های اعتباری را سالی یک بار بکشید ، اما این سرویس براساس داده های Experian ماهانه امتیاز اعتباری به شما ارائه می دهد.

هگردیدارهای SSN و اعتباری ، نظارت بر وب تاریک ، هگردیدارهای مربوط به فعالیت های مشکوک مانند جرائمی که به نام و اعتبار شما انجام گردیده است فعالیت کارت و خدمات هگردیدار کلاهبرداری ، علیرغم تلو تلو خوردن در گذشته ، به نفع LifeLock است.

قیمت پایه: ۱۰۷٫۸۸ دلار در سال یا ۹ دلار در ماه پس از ۲۵ درصد تخفیف.

IdentityForce دو طبقه خدمات ارائه می دهد: UltraSecure و UltraSecure + اعتبار ، که طبقه دوم شامل گزارش های اعتباری و امتیازات است. ما دوست داشتیم که نظارت بر امتیاز اعتبار نه تنها هر سه آژانس گزارشگری را تماشا می کند بلکه یک ردیاب تصویری ارائه می دهد که به شما امکان می دهد رتبه اعتباری خود را در طول زمان بررسی کنید.

IdentityForce موارد بسیار فراتر از اطلاعات اعتباری را رصد می کند. این بررسی تغییرات سوابق اطلاعات عمومی ، تغییر آدرس ، سوابق دادگاه و دستگیری ، درخواست های وام روزپرداخت و بررسی اطلاعات هویت در انواع وب سایت های غیرقانونی برای اشتراک هویت را انجام می دهد تا به عنوان سگ نگهبان سارقان هویت عمل کند. این شرکت همچنین ثبت نام مجرمان جنسی را کنترل می کند تا ببیند آیا نام شما با چنین مواردی ارتباط دارد یا خیر. ما همچنین دوست داریم که SSN ها را برای استفاده های جدید یا ارتباطات با نام های جدید ردیابی کند.

برنامه تلفن همراه آن با ویژگی ای به نام Mobile Attack Control به روز گردیده است. این تلفن هوشمند شما را از نظر جاسوسی ، مکانهای ناامن Wi-Fi و همچنین شبکه های “جعلی” (شبکه هایی که به نظر می رسد اتصالات قانونی هستند ، کنترل نمی کند) نظارت می کند. علاوه بر این ، در صورت وجود مسائل امنیتی که توسط IdentityForce کنترل می شود و نیاز به توجه فوری دارد ، برنامه تلفن هگردیدارهایی را ارائه می دهد.

این شرکت فرکانس نظارت بر خدمات (فراتر از آژانس های گزارش اعتبار) را اعلام نکرد. با این اوصاف ، ما دوست داشتیم که این شرکت یک شبیه ساز جالب اعتبار نمره دارد که به شما کمک می کند بفهمید مانده های مختلف ، پرداخت ها و انتقال مانده ممکن است در نمره اعتباری شما تأثیر بگذارد. IdentityForce یک نسخه آزمایشی ۱۴ روزه رایگان ارائه می دهد.

در حال حاضر ، برنامه UltraSecure 100 دلار در سال (۹ دلار در ماه ، با دو ماه رایگان) است. UltraSecure + اعتبار برای افراد معمولاً ۲۸۷٫۸۸ دلار در سال (۲۴ دلار در ماه) است ، اما تا پایان ژوئیه ۲۰۲۱ ، خوانندگان CNET می توانند آن را با ۱۷۹٫۹۰ دلار در سال (۱۸ دلار در ماه) دریافت کنند.

قیمت پایه : ۱۰۰ دلار در سال یا ۱۰ دلار در ماه.

 cybersecurity-hacking-13

گرافیک توسط Pixabay / تصویر سازی توسط CNET

زمینه مهم برای Identity Guard این است که توسط واتسون IBM تأمین می شود. نسخه های قبلی واتسون از پیروزی در Jeopardy تا کمک به پزشکان در تشخیص سرطان همه کارها را انجام داده اند. همانطور که انتظار دارید نسخه واتسون که به Identity Guard نیرو می دهد ، بر سرقت هویت متمرکز گردیده است.

استفاده از گارد هویت از واتسون شامل ایجاد یک گروه دانش و ادامه دادن اطلاعات آن از منابع مختلف ، از جمله شبکه های اجتماعی است. بدون شک سرویس مجهز به واتسون می تواند به شما در زمینه مدیریت هویت کمک کند. سرویس آن اطلاعات شخصی مشتری ، از جمله پرونده های اعتباری ، DOB و SSN وی را کنترل می کند.

Identity Guard خلاصه ای از شرایط بیمه آن را ارائه می دهد. این شرکت یک برنامه اساسی با قیمت ۸۰ دلار در سال ارائه می دهد ، اما هیچ گونه نظارت بر اعتبار را ارائه نمی دهد. اگر می خواهید گزارش های اعتباری ماهانه به روز شود ، این رقم به ۱۶۰ دلار در سال می رسد و شامل نظارت بر اعتبار از سه دفتر اعتباری و یک امتیاز اعتباری ماهانه است. جامع ترین برنامه آن ، طرح Identity Guard Premier است که سالانه ۲۰۰ دلار هزینه دارد و شامل گزارش های اعتباری سالانه است.

شناسه کامل

کامل شناسه خدماتی است که توسط Experian ، یکی از سه آژانس بزرگ گزارش دهنده اعتبار ارائه می شود. این سرویس با Costco قرارداد ویژه ای دارد: اعضای اجرایی Costco ماهیانه ۹ دلار به علاوه و ۳ دلار اختیاری در ماه برای حمایت از کودکان پرداخت می کنند. اعضای Gold Star Costco ماهیانه ۱۴ دلار و ماهانه ۴ دلار اختیاری برای حمایت از کودکان پرداخت می کنند. اعضای غیر کاستکو ماهیانه ۲۰ دلار پرداخت می کنند.

شناسه کامل گزارش اعتباری سالانه از سه آژانس را ارائه می دهد. همچنین امتیازات اعتباری ماهانه را ارائه می دهد و نمودار زیبایی را در طول زمان ارائه می دهد ، بنابراین می توانید ببینید که چگونه نمره شما بهبود یافته است.

این سرویس نظارت را برای استفاده غیر مجاز از شماره تأمین اجتماعی و سایر نظارت بر هویت غیر اعتباری شما ارائه می دهد. یک ویژگی ارزشمند تماشای محله آن است که ماهانه به روز می شود و جزئیاتی درباره شکارچیان جنسی و جنایات در منطقه شما ارائه می دهد.

همانطور که در تمام سرویس هایی که مورد توجه قرار می دهیم ، ID کامل نیز ۱ میلیون دلار بیمه سرقت هویت محدود ارائه می دهد. و برخلاف برخی از رقبای ذکر گردیده در اینجا ، دارای خلاصه ای از مزایای آن است. قیمت پایه (اعضای غیر کاستکو): ۲۳۹٫۸۸ دلار در سال.

قیمت پایه (برای اعضای کاستکو): ۱۰۷٫۸۸ دلار در سال.

 cybersecurity-hacking-9

Angela Lang / CNET

ID Watchdog خدمات خود را به عنوان “محافظت از هویت واقعی” توصیف می کند. متمایز کننده بزرگ این شرکت به شما کمک می کند تا پس از اینکه قربانی یک تجربه سرقت هویت گردیدید ، بهبود یابید. این ضمانت “صد در صد وضوح سرقت هویت” را ارائه می دهد ، اما نسخه های ظریف محدودیت های قابل توجهی را به شما معرفی می کند.

اول ، این شرکت تنها در صورت کشف حادثه جدیدی از کلاهبرداری در حالی که مشتری فعال هستید ، به شما کمک خواهد کرد. این تضمین نمی کند که هرگونه پول از دست رفته خود را پس می گیرید ، اما امکان دسترسی به تیم “متخصصان مدیریت خطر ابتلا به سرقت هویت (CITRMS)” را فراهم می کند.

مانند تمام خدمات نظارت بر هویت تجاری دیگر نمایه گردیده در این فهرست ، ID Watchdog بیمه نامه سرقت هویت ۱ میلیون دلاری را ارائه می دهد. اما شرایط ، محدودیت ها و مزایای دقیق این سیاست تا زمانی که مراحل ثبت نام را کامل نکنید ، مشخص نمی شوند.

برنامه پایه گزارشی از اعتبار یا اطلاعات امتیاز اعتبار را ارائه نمی دهد ، اما اگر برای حق بیمه ۲۱۹ دلار به ازای هر نفر ثبت نام کنید. خدمات سالانه ، شما می توانید یک نسخه از گزارش اعتباری خود و نمره اعتبار خود را دریافت کنید. گرفتن؟ شما آن گزارش را سالی یک بار دریافت می کنید.

در حالی که این شرکت می گوید خدمات نظارتی را ارائه می دهد ، در هیچ کجای شرایط و ضوابط خود مشخص نمی کند که هر چند وقت یک بار چک برای هر نوع را انجام می دهد.

قیمت پایه: ۱۶۴ دلار در سال یا ۱۵ دلار در ماه.

یکی از ویژگی های برجسته Identity Fraud قیمت است. این دومین قیمت پایین ترین سطح ورود به سیستم از بین خدماتی است که ما بررسی کرده ایم. این شرکت همچنین یک سرویس حفاظت از جرایم اینترنتی تجاری به نام BizLock ارائه می دهد.

خدمات شخصی Identity Fraud 100 دلار در سال است که برای گزارش و نظارت بر اعتبار سالانه ۱۶۰ دلار است. مانند همه مدعیان دیگر ما ، Identity Fraud یک میلیون دلار بیمه کلاهبرداری (به جز موارد مربوط به ایالت نیویورک ، که سقف مجاز ۲۵۰۰۰ دلار است) ، با ۰ دلار کسر ارائه می دهد. و ما دوست داریم که مزایای بیمه Identity Fraud کاملاً واضح و آسان است.

این شرکت نمره اعتباری ارائه می دهد ، اما فقط به داده های TransUnion ، یکی از سه آژانس گزارش دهنده اعتبار محدود می شود. اگر هویت شما یک ماه آرام داشته باگردید ، این شرکت ماهانه برای شما “هیچ خبری خبر خوب نیست” ایمیل ارسال می کند. این سرویس همچنین خدمات کیف پول گمگردیده را همراه با کمک به شناسایی و کمک به پیشگیری ارائه می دهد.

قیمت پایه: ۱۰۰ دلار در سال یا ۱۰ دلار در ماه.

اینتلیوس امتیازهایی را انتخاب کرد زیرا به اعضای اجازه می دهد هر ۳۱ روز یک گزارش اعتبار جدید بکشند. بیشتر سرویس ها فقط یک بار در سال گزارش های اعتباری ارائه می دهند. در حالی که گزارش های ماهانه فقط یکی از سه دفتر اعتباری را نشان می دهد ، گزارشات مربوط به هر سه دفتر را می توان خریداری کرد.

این شرکت همچنین نمره Intelius Identity Protect را ارائه می دهد که نمره FICO نیست ، اما مشابه است و می توان از آن استفاده کرد. برای ارزیابی اینکه اعتبار شما برای وام ها و موسسات مالی و معاملات چگونه عمل می کند. همانند بسیاری از خدمات دیگر ما ، اینتلیوس خدمات نظارت بر سوابق را ارائه می دهد.

این شرکت به شما امکان می دهد دو آدرس ، دو شماره تلفن ، سه کارت اعتباری یا نقدی و دو شماره حساب بانکی را کنترل کنید ، پوشش گسترده تر از برخی از رقبای خود را ارائه می دهد. . علاوه بر این ، جزئیات واضح (پیوند PDF) در مورد پوشش بیمه نامه سرقت هویت ۱ میلیون دلاری خود را ارائه می دهد.

ما همچنین دوست داریم که چگونه این شرکت سرویس انصراف از نامه پستی نامه ناخواسته را ارائه می دهد که “کاهش نامه نامه ناخواسته” نامیده می شود ، طراحی گردیده برای کاهش تعداد کارت اعتباری ارائه می دهد ، و بنابراین تعداد پینگ در برابر سوابق اعتباری خود را.

Intelius Identity Protect نسخه آزمایشی ارائه می دهد.

 phone-security

گتی ایماژ

PrivacyGuard یک برنامه آزمایشی ۱۴ روزه ارائه می دهد ، اما به جای رایگان بودن آن ، باید یک دلار هزینه کنید. بنابراین در حالی که هنوز می توانید ببینید که آیا این برنامه را دوست دارید یا خیر ، این شرکت با الزام کاربران به پرش از آن حلقه دلار در ابتدای رابطه ، تمام مزایای کاهش اصطکاک در تبدیل آزمایشی به زنده را از دست می دهد. شکل بروید.

فراتر از برنامه آزمایشی کمی که خودشان در آن پا می گذارند ، PrivacyGuard بسیاری از خدمات معمول اعتبار و حفاظت از هویت را که توسط رقبا ارائه می شود ، ارائه می دهد. این برنامه نظارت اعتباری روزانه ، یک ارزش کلیدی در محافظت از هویت شخص در برابر سارقان هویت را ارائه می دهد ، و یک سطح فرکانس به گردیدت در میان بسیاری از رقبای شرکت وجود ندارد.

برنامه ماهانه ۱۰ دلاری PrivacyGuard اسکن ها را ثبت می کند. یک برنامه ماهانه ۲۰ دلار اسکن اعتبار را انجام می دهد. یک برنامه ۲۵ دلار در ماه هر دو کار را انجام می دهد. مانند اکثر فروشندگان دیگر ، Privacy Guard سیاست ۱ میلیون دلاری را ارائه می دهد. قبل از ثبت نام ، شرکت اطلاعاتی راجع به مزایا و محدودیت های این بیمه نامه ارائه می دهد ، اما به اندازه ای نیست که بتواند برای تصمیم گیری خرید مفید باگردید.

PrivacyGuard امتیازات اعتباری را ماهانه به روز می کند و سوابق عمومی و شماره های تأمین اجتماعی را کنترل می کند. همچنین گزارش سالانه سوابق عمومی را ارائه می دهد که کلیه اطلاعات مربوط به سوابق عمومی موجود در یک سند روشن را ارائه می دهد.

PrivacyGuard نسخه آزمایشی را ارائه می دهد.

قیمت پایه: ۱۱۹٫۸۸ دلار در سال.

سرویس حفاظت از سرقت هویت McAfee کمترین هزینه ای است که ما برای یک سال پوشش دیده ایم. این یک ماه آزمایشی ۱ دلاری دارد ، اما شما می توانید یک سال کامل با ۷۰ دلار بدست آورید که نسبت به سایر بازیکنانی که در اینجا بحث کرده ایم بسیار ارزان تر است ، هرچند ۵ دلار بیشتر از ۶۵ دلار قیمت این شرکت در سال گذشته است. year.

این سرویس نرم افزاری “نظارت بر فضای مجازی” را ارائه می دهد که به طور مداوم فعالیت اعتباری را اسکن می کند و در صورت اتفاق غیرمعمول به شما هگردیدار می دهد. این شرکت پرونده اعتبار Experian شما را کنترل می کند اما به TransUnion یا Equifax متصل نمی شود.

مانند اکثر فروشندگان دیگر ، پیشنهاد می شود تا ۱ میلیون دلار برای بازیابی هویت بازپرداخت کنید و (مگر اینکه در ایالت نیویورک باشید) ، این مبلغ همچنین تا ۱۰۰۰۰ دلار وجوه سرقت گردیده را نیز در بر خواهد گرفت. به عنوان یک مزیت اضافی ، اگر کیف پول خود را گم کنید ، این شرکت تمام تلاش خود را می کند تا “محتوای متنوعی از شناسه ها و کارت های اعتباری تا بلیط های کنسرت” را دوباره منتشر کند.

McAfee احتمالاً به عنوان یک شرکت ضد ویروس شناخته می شود که توسط بسیار بنیانگذار مشهور عجیب و غریب ، جان مک آفی. در سال ۲۰۱۱ ، اینتل این شرکت را خریداری کرد و نام آن را به گروه امنیت اینتل تغییر داد اما تا سال ۲۰۱۷ ، مک آفی (اکنون با نام McAfee ، LLC شناخته می شود) به تنهایی خارج گردید و به TPG Capital ریخته گردید (اگرچه اینتل هنوز صاحب سهام اقلیت است).

ما همه اینها را به شما می گوییم زیرا DNA این شرکت کاملاً ضد ویروس است. تماس پیش فروش با این شرکت که در مورد برنامه سرقت هویت آن پرسیده گردید ، ابتدا منجر به سردرگمی کامل در مورد اینکه چه دستگاه هایی می خواهیم آنتی ویروس روی آن نصب شود ، و سپس ، یک بار به “بخش سرقت هویت” منتقل گردید ، اوج ماجرا در تلاش بود تا ویرایشگر ما توضیح دهد آنچه آژانس های گزارشگری اعتباری انجام داده اند و چرا شما به آنها اهمیت می دهید.

این بدان معنا نیست که خود محصول بد است. خوشبختانه ، تقریباً تمام این سرویس ها به صورت خودکار انجام می شود و هرگز در مورد برش های نرم افزاری McAfee س questionالی پیش نیامده است. اگر سیستم های خودکار آن رفتارهای عجیب و غریب را برای یکی از حساب های ردیابی گردیده شما مشاهده کنند ، ممکن است این هگردیدارها اولین و بهترین محافظت شما در هنگام نیاز به تأمین اعتبار شما باگردید.

این شرکت در واقع سه ردیف خدمات حفاظت از هویت را ارائه می دهد. برنامه استاندارد آن ۷۰ دلار فوق الذکر برای سال اول است.

اگر مایلید ۱۴۰ دلار در سال برای طرح Plus بپردازید ، همچنین یک گزارش اعتباری سالانه ، یک امتیاز اعتبار تک دفتر ، نظارت بر دادگاه و سو record پیشینه کیفری و نظارت بر وام غیر اعتباری دریافت می کنید. این معامله کاملاً مناسب نیست ، زیرا کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده گزارش های اعتباری سالانه رایگان را به هر شهروند آمریکایی ارائه می دهد.

سرانجام ، مک آفی یک طرح حق بیمه ارائه می دهد که همه چیز را در برنامه های استاندارد و پلاس به علاوه ارائه می دهد. نظارت بر برداشت حساب بانکی ، نظارت بر برنامه کارت اعتباری و نظارت بر بزهکاران جنسی (که هنگام ثبت نام مجرمان جنسی جدید در منطقه شما به شما هگردیدار می دهد).

قیمت پایه: ۷۰ دلار.

در مورد Equifax و TrustedID چطور؟

 equifax-logo

Equifax

آه ، Equifax. اگر در حال حاضر سرویس نظارت بر شناسه دارید ، ممکن است به دلیل این شرکت باگردید که فرزند امنیتی است برای امنیت ناخوشایند. یکی از سه آژانس بزرگ گزارش دهنده اعتبار ، Equifax در سال ۲۰۱۷ کمتر از ۵ مورد مهم تخلف داده داشته است که تقریباً هر آمریکایی را که دارای سابقه اعتباری است ، تحت تأثیر قرار داده است. در ماه های بعد ، ما فهمیدیم که ممکن است همه چیز به نحوی حتی بدتر از آنچه در ابتدا شناخته گردیده بود ، بوده است.

و پاسخ مشتی شرکت به هر نقض داده وضعیت را بدتر کرد: در یک زمان ، شرکت کاربران را به یک سایت راهنمای جعلی راهنمایی می کرد . و سایتی که برای ارائه نظارت بر حساب اعتبار اعتباری پس از نقض داده در ابتدا در معرض هکرها قرار گرفت ، راه اندازی گردید.

سرها غلت زدند ، مدیران رفتند و شهرت شرکت در هم ریخته است. و با این وجود ، به لطف پاسخ منفی دولت فدرال ، مشخص نیست که آیا واقعاً چیزی تغییر کرده است یا خیر. Equifax یکی از حداقل سه شرکت باقی مانده است – Experian و TransUnion دو شرکت بزرگ دیگر هستند – که در مورد اینکه آیا همه ما اعتبار اعتباری داریم قضاوت می کند.

خوب یا بد ، بسیاری از افراد از پیشنهاد Equifax برای عضویت یک سال رایگان به TrustedID ، سرویس سرقت هویت تجاری آن ، استفاده کردند؟ اما این پیشنهاد – که در اصل برای هر کسی با شماره تأمین اجتماعی در دسترس بود – پایان یافته است. (لازم است شما تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۸ ثبت نام کنید.)

این سرویس کپی گزارش اعتباری Equifax شما ، قفل کردن داده های Equifax شما توسط اشخاص ثالث را فراهم می کند (به استثنای برخی موارد) ، نظارت بر اعتبار از هر سه دفتر اعتباری ، نظارت بر SSN شما در آنچه Equifax وب سایت های “مشکوک” می نامد و یک بیمه نامه سرقت هویت بسیار محدود ۱ میلیون دلاری.

می فهمیم که در حالی که این پیشنهاد رایگان بوده از مزیت استفاده کرده اید. با این اوصاف ، ما نمی توانیم انجام کار با شرکتی را که چنین تحقیری را نسبت به پروتکل های امنیتی نشان داده است – چه رسد به مشتریان. هر یک از خدمات حفاظتی جایگزین ذکر گردیده در بالا گزینه بهتری خواهد بود.


قیمت گذاری مقایسه گردیده

قیمت های پایه هر سرویس در زیر ، از پایین ترین تا بالاترین ، ارائه گردیده است. توجه داشته باشید که گران ترها تقریباً همیشه مزایای اضافی مانند گزارش های اعتباری مکرر از دفاتر اعتبار ارائه می دهند.

نظارت بر شناسه قیمت گذاری سالانه

خدمات قیمت پایه سالانه نسخه آزمایشی رایگان ارائه می دهد؟
گارد هویت ۸۰ دلار شماره
تقلب در هویت ۱۰۰ دلار شماره
شناسه کامل (اعضای Costco) ۱۰۷٫۸۸ دلار شماره
LifeLock ۱۰۷٫۸۸ دلار نه *
PrivacyGuard ۱۱۹٫۸۸ دلار ۱ دلار برای ۱۴ روز
ID Watchdog ۱۶۴٫۰۰ دلار شماره
IdentityForce ۱۴۹٫۹۰ دلار بله
Intelius Identity Protect ۲۳۹٫۴۰ دلار بله
شناسه کامل (اعضای غیر کاستکو) ۲۳۹٫۸۸ دلار شماره

* ۶۰ روز ضمانت بازگشت وجه را ارائه می دهد.


سرقت هویت: آنچه شما باید بدانید

اینها برخی از موارد کلیدی است که باید در مورد بهترین خدمات حفاظت از سرقت هویت و نظارت بر شناسنامه به خاطر بسپارید.

تشخیص زود هنگام کلید اصلی است. اگر در یکی از این سرویس های حفاظت ثبت نام می کنید ، کمتر جلوگیری از تخلف اولیه و نجات شما از قربانی گردیدن سرقت هویت است – متأسفانه تا حدودی از دست شما خارج گردیده است. درعوض ، این در مورد این است که در اسرع وقت درباره فعالیت مشکوک سر و صدایی به وجود آورید تا مانع از جلوگیری از اعتبار سنجی اعتبار یا بیشتر برای جلوگیری از سارق هویت شوید. این که کارت اعتباری شما هزینه ای در قبال آن داشته باگردید ، هرگز متضرر نگردیده اید ، یا ناگهان متوجه خواهید گردید که جمع کننده وام در تلاشند مبالغی را که شما هرگز وام نگرفته اید ، جمع کنند ، به لطف سارقانی که در نیمه راه کشور قرار دارند – یا سارقانی در نیمه راه جهان – که کارت اعتباری را باز کرده اند یا برای گرفتن وام به نام خود اقدام کنید ، دیدن فعالیت مشکوک در اوایل نام بازی است. واقعیت ترسناک این است که این نقض ها می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باگردید و نظارت بر سرقت هویت می تواند شما را از یک مسئله قبل از اینکه برای رسیدگی خیلی بزرگ شود آگاه کند.

دانستن اینکه چگونه از اطلاعات شخصی شما استفاده می شود ، گامی بزرگ در جهت حفظ امنیت خود است. شرکت های محافظت از سرقت هویت وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند اطلاعات شخصی خود را کنترل کنید ، در صورت سو mis استفاده سارقان از حساب ها و اطلاعات شخصی شما و یا اگر مجبور به بستن اعتبار هستید ، به شما اطلاع داده می شود و حتی پس از واقعیت بازپرداخت شما را دریافت می کنند.

هیچ یک از این خدمات حفاظتی فعالیت واقعی بانکی شما را کنترل نمی کند. من از مدت ها قبل راهی برای محافظت از خود در برابر قربانی گردیدن بیشتر کلاهبرداری بانکی ، یعنی بررسی همه حساب های خود در هفته ، توصیه کرده ام. این یک مقدار درد است ، اما فقط در خانواده من ، ما در طی سال ها فعالیت های متقلبانه و متهم زیادی را مشاهده کرده ایم. با انجام مرتب این تمرین ، هزاران دلار پس انداز کرده ایم. Consumer Reports به شما توصیه می کند که تمام نظارت خود را نیز انجام دهید.

گفته گردید ، اگر شما فردی نیستید که بخواهد وقت بگذارد و مراقبت های مداوم لازم را برای محافظت از هویت خود انجام دهد ، برخی از این خدمات محافظتی می تواند به شما کمک کند.

چاپ خوب را بخوانید. سرانجام ، از آنجا که هر یک از این خدمات حفاظتی شرایط و ضوابط بسیار متفاوتی را ارائه می دهند ، ما پیوندی آسان به شرایط خدمات هر شرکت ارائه داده ایم. قبل از اینکه برای هزینه ماهانه یا سالانه دیگری ثبت نام کنید ، حتماً برای خواندن تمام چاپهای خوب آنها وقت بگذارید.

امنیت بیشتر و توصیه های اینترنتی

منبع : cnet
به صفحه
اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت