شارژ کامل ولوو C40 از ۵۸،۷۵۰ دلار شروع می شود

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 2022-volvo-c40-recharge-ev-crossover-coupe-112

ولوو

ولوو قیمت رسمی خود را برای C40 شارژ برقی SUV خود اعلام کرد. این خودروساز روز دوشنبه اعلام کرد کراس اوور سقفی کوپه با ۵۸۵۵۰ دلار MSRP قبل از اعتبار مالیات آغاز خواهد گردید.

رزرواسیون برای مدل دوم الکتریکی ولوو اندکی پس از آغاز عرضه کوپه در مارس با ۵۰۰ دلار قابل استرداد سپرده. تولید C40 بلژیکی به عنوان اولین ولوو دارای یک فضای داخلی کاملاً بدون چرم و و اولین مدل الکتریکی اختصاصی آن قابل توجه است. برخلاف XC40 Recharge ، هیچ نسخه مجهز به احتراق وجود نخواهد داشت. C4 همچنین یکی از اولین خودروهای ولوو است که فقط به صورت آنلاین فروخته می شود. (تحویل و خدمات هنوز از طریق شبکه نمایندگی ولوو انجام می شود.)

ولوو برای سال ۲۰۲۲ معرفی گردیده است ترازهای Plus و Ultimate برای شارژ C40 و شارژ مجدد XC40 از نظر مکانیکی. به نظر می رسد C40 فقط در مشخصات نهایی در هنگام عرضه ارائه می شود – ارائه ویژگی های پیشرفته مانند کمک راننده Pilot Assist ، صدای برتر Harman Kardon ، نور LED Pixel و یک سقف ثابت و پانوراما – که احتمالاً دلیل قیمت ۵۸۷۵۰ دلار C40 را توضیح می دهد. حدود ۳۶۶۵ دلار بیشتر از نقطه شروع XC40 ، که برای دستیابی به برابری ویژگی ها به گزینه های اضافی نیاز دارد.

اولین بار به عنوان یک وسیله نقلیه با مدل ۲۰۲۲ ، قیمت C40 Recharge شامل حداکثر ۲۵۰ کیلووات ساعت شارژ رایگان از شبکه Electrify America طی سه سال اول مالکیت است. ولوو همچنین شامل یک سال عضویت در Electrify America Pass Plus برای تخفیف شارژ پس از اتمام کیلووات ساعت رایگان است. . تولید ولوو C40 شارژ ۲۰۲۲ قرار است در پاییز امسال با اولین تحویل ایالات متحده به مشتریان در Q4 سال جاری افزایش یابد. هفتگی.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت