شاهزاده هری در حال نوشتن خاطره ای است “دقیق و کاملاً صادقانه”

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 prince-harry-social-crop.png

شاهزاده هری در حال نوشتن خاطرات است ، و شما باید فکر کنید که خانواده سلطنتی عصبی هستند.


هانا مک کی – استخر WPA / Gettyimages

شاهزاده هری همچنان با حل و فصل مسائل سلطنتی گذشته توسط خانواده های سلطنتی گذشته ، خانواده سلطنتی انگلیس را متزلزل می کند. روز دوشنبه ناشر Random House گفت که اکنون او در حال نوشتن یک خاطره “صمیمی و صمیمانه” است که “دقیق و کاملاً صادقانه” است. این کتاب در اواخر سال ۲۰۲۲ در سطح جهانی منتشر می شود و شاهزاده درآمد خود را به امور خیریه اهدا خواهد کرد.

پرنس هری در بیانیه ای رسمی گفت: “من این را نه به عنوان شهریاری كه به دنیا آمدم ، بلكه به عنوان مردی كه تبدیل گردیده ام می نویسم.” “من در طول سالها کلاههای زیادی به معنای واقعی و معنایی کلاه گذاشته ام و امید من این است که در بیان داستانم – اوج و فرودها ، اشتباهات ، درسهای آموخته گردیده – بتوانم کمک کنم نشان دهم که مهم نیست از کجا آمده ایم ، ما بیشتر از آنچه تصور می کنیم مشترک است. من عمیقاً از فرصتی که برای به اشتراک گذاشتن آنچه در طول زندگی ام تاکنون آموخته ام ، بسیار سپاسگزارم و مردم را برای خواندن روایتی از زندگی من که دقیق و کاملاً صادقانه است هیجان زده می کنم. “

بیانیه Random House ، شاهزاده را” یکی از جذاب ترین و با نفوذترین چهره های جهانی عصر ما “می خواند و به او قول می دهد” من جزئیات مربوط به دوران خدمت در افغانستان را در حالی که در ارتش انگلیس بود ، از کودکی تا پدرانه به اشتراک می گذارم.

البته تماشاگران سلطنتی ، به ویژه با جزئیات مربوط به آنچه بزرگ می شود با پرنسس پر زرق و برق دیانا به عنوان یک مادر ، و صندلی ردیف اول هری در رابطه پدرش با همسر فعلی اش ، کامیلا پارکر – بولز مطمئناً در مورد مرگ دلخراش دیانا در یک حادثه رانندگی پاریس در سال ۱۹۹۷ ، زمانی که هری فقط ۱۲ سال داشت بحث خواهد گردید. اعضا یا دوستان دور. منصفانه به نظر می رسد که بگوییم هیچ کس از نزدیکان ملکه الیزابت دوم تاکنون خاطره نویسی نکرده است که مطمئناً در آن نقش زیادی داشته باگردید.

پرنس هری سوم در صف سلطنت انگلیس ، پس از پدرش ، پرنس چارلز متولد گردید ، و برادر بزرگتر ، شاهزاده ویلیام. او اکنون ششم است ، زیرا سه فرزند ویلیام همه در صف جانشینی از او جلوتر می آیند. هری اکنون در کالیفرنیا با همسر آمریکایی متولدش ، مگان مارکل و دو فرزندشان ، از جمله نوزاد تازه متولد گردیده لیلیبت دیانا در کالیفرنیا زندگی می کند. اکنون که او در آمریکا است ، هزاران مایل دور از درباریان کاخ ، آنها واقعاً نمی توانند به او بگویند که چه کاری باید انجام دهد. در ماه مارس ، هری و مگان ، معروف به دوک و دوشس ساسکس ، برای یک ویژه برنامه انفجاری تلویزیونی با اپرا وینفری صحبت کردند و بعداً ، دوک در پادکست متخصص صندلی صندلی Dax Shepard و مونیکا پدمن ظاهر گردید. او همچنین با وینفری در یک مجموعه بهداشت روان ، من که نمی توانی مشاهده کنی که در Apple TV Plus موجود است ، کار کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت