Netflix: چهل فیلم برتر برای تماشای این هفته

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 llfyl-02301

Shailene Woodley در آخرین نامه از عاشق تو بازی می کند.


Netflix

اولین فیلم Netflix که این هفته در رادار شما قرار می گیرد چرنوبیل ۱۹۸۶ است. ویژگی دو ساعته روسیه از یک آتش نشان پیروی می کند که زیر نیروگاه هسته ای چرنوبیل فعالیت می کند ، جایی که باید تخلیه آب از مخزن برای جلوگیری از مرگ و میر بیشتر. این چیزهای دل به دهان شما با سری HBO's Chernobyl مطابقت ندارد ، بیشتر روی قهرمان سازی و یک داستان عاشقانه تمرکز دارد ، اما نمایش ها و کنش های پاپ کورن باعث می شود فیلم چهارشنبه مناسب باگردید. تماشا کنید.

همچنین روز چهارشنبه ، فیلم Trollhunters: Rise of the Titans را بگیرید ، فیلمی براساس سریال Trollhunter گیلرمو دل تورو. این قهرمانان Trollhunters را می بیند که در جنگ بین بشر و جادو غرق گردیده اند. دل تورو نویسنده این فیلم است ، بنابراین انتظار چیزی عجیب ، شگفت انگیز و حماسی را داشته باشید.

روز پنجشنبه ، یک فیلم انیمیشن جذاب ژاپنی وارد می شود ، با عنوان Words Bubble Up Like Soda Pop. این فیلم کاملاً بسته بندی گردیده ۹۰ دقیقه ای از یک دختر و پسر خجالتی پیروی می کند که برای برقراری ارتباط و معاشرت تلاش می کنند ، اما با یکدیگر عشق پیدا می کنند.

سپس روز جمعه ، نتفلیکس اولین نسخه جدید خود را با عنوان Blood Red Sky ، یک وحشت اکشن خارج از انگلیس و آلمان “یک زن مبتلا به یک بیماری مرموز هنگامی که گروهی از تروریست ها تلاش می کنند یک پرواز یک شبه ماورایی را ربایش کنند مجبور به اقدام می شوند. برای محافظت از پسرش باید یک راز تاریک را فاش کند و هیولای درونی را که برای پنهان کردنش جنگیده است آزاد کند.”

روز جمعه ، شما همچنین می خواهید یک قسمت ویژه از سریالهای کره ای ستایش گردیده Kingdom را که می تواند آزادانه به عنوان یک داستان آخرالزمان زامبی که در دوره چوسون تنظیم گردیده است ، توصیف کنید. ویژه نامه ، تحت عنوان Kingdom: Ashin-jeon ، ریشه های Ashin ، یک زن مرموز معرفی گردیده در فینال فصل ۲ را بررسی می کند.

سرانجام ، با گردآوری یک هفته سنگین از تماشای Netflix ، می توانید اولین فیلم عاشقانه The Last نامه ای از معشوق در روز جمعه. با بازیگران ستاره ای از جمله فلیسیتی جونز و شایلین وودلی ، روزنامه نگار را دنبال می کند که یک عشق عاشقانه در نامه های سال ۱۹۶۵ را کشف می کند. این فیلم براساس رمان جوجو مویز ، گذشته و حال را در هم می آمیزد و در بیشترین تعداد عاشقانه بسته بندی می کند.

ورودهای هفته گذشته شامل یک داستان ترسناک کلاسیک ، Milkshake باروت و خیابان ترس قسمت سوم: ۱۶۶۶ است. آه ، و هر فیلم گرگ و میش. به نظر می رسد که این کافی نیست ، در بهترین شانس Netflix که یکی از آنها را از دست داده اید پایین بروید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

خبرهای جدید برای جولای ۲۰۲۱۴:۱۰

بیشتر بخوانید : ۵۰ بهترین نمایش تلویزیونی برای تماشای در Netflix | ترس از خیابان در تمام قسمت های Netflix: این صحنه خاتمه یافته و پس از تیتراژ توضیح داد

بهترین فیلم های اصلی Netflix

علمی- fi

اکسیژن (۲۰۲۱)

 http://www.cnet.com/

Netflix

شما زمان زیادی را صرف خواهید کرد با ملانی لوران (بد نام های بد نام) در این فیلم هیجان انگیز علمی-تخیلی. در داخل یك واحد كرایوی طبی مانند تابوت ، الیزابت هانسن از لوران از خواب بیدار می شود و می فهمد كه گیر افتاده ، اکسیژنش تمام می شود و نمی تواند دلیل حضورش را به یاد بیاورد. کلاستروفوبیک و دارای تنش بالا ، اکسیژن یک ورودی علمی-تخیلی جامد ، کارآمد و راضی کننده است ، بدون اینکه زمینی شکسته شود.

Stowaway (2021)

 http://www.cnet.com/

Platform (2019)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

از مجموعه جذاب فیلم های بین المللی نتفلیکس ، ترسناک علمی تخیلی اسپانیایی The Platform به وجود می آید. داستان با مفهوم عالی آن بر روی برج قرار دارد که در هر سطح از طریق یک سکو غذا به مردم می رساند. کسانی که در بالا هستند بهترین و فراوانترین گسترش را دارند که با پایین آمدن سطح پلت فرم ، بلعیده می شود. تفسیرهای اجتماعی در سراسر این هیجان دیستوپی وجود دارد ، که گاهاً تکان دهنده و گاه گاه وحشتناک است که همه را به پایین تبدیل می کند.

Annihilation (2018)

 http://www.cnet.com/

Netflix

الكس گارلند شروع به ساختن نام تجاری خاص علمی تخیلی و وجودی سه تایی و وجودی خود با Ex Machina كرد و این قطار را با انهدام ادامه می دهد. Annihilation بر اساس رمان جف وندرمیر ، استاد زیست شناسی ناتالی پورتمن ، لنا را دنبال می کند در حالی که او با کار در یک مرکز اسرارآمیز ارتش در حومه یک محل فرود شهاب سنگ ، غم از دست دادن همسرش را از بین می برد. با انبوهی از دانشمندان زن که در منطقه خطرناک کاوش می کنند ، نابودی غوطه ور گردیدن در تاریکی در چندین سطح است. این یک فیلم برای تأمل است که مدتها بعد از اعتبارات به پایان می رسد. توجه: این مورد در Netflix در انگلیس و استرالیا در دسترس است اما در ایالات متحده قابل استفاده نیست. با عرض پوزش!

هیجان انگیز

من به پایان دادن به چیزها فکر می کنم (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659026] یک هیجان روانشناختی که در عمق سوررئال فرو می رود. من فکر می کنم پایان دادن به چیزها قطعاً برای همه مناسب نخواهد بود ، اما این شما را به ناامیدی های زن جوان (جسی باکلی) در قلب خود متصل می کند ، که با قطع رابطه هفت هفته ای خود با دوست پسرش جیک دست و پنجه نرم می کند ( جسی پلمونز). در حالی که کمی استقبال خود را بیش از حد ابراز می کند ، من فکر می کنم همه چیز پایان می یابد ، شما را با فیلمبرداری جوی و بازی های قوی از تونی کولت و دیوید تئولیس به عنوان پدر و مادر کاملا عجیب و غریب ، روی انگشتان نگه می دارد. طرفداران کارگردان ، نویسنده چارلی کافمن خوشحال خواهند گردید.

The Call (2020)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659026] دو فیلم به نام The Call در سال ۲۰۲۰ اکران گردید. فیلم کره جنوبی را تماشا کنید ، یک هیجان سفر در زمان ، یک تماس تلفنی. سئو یون بیست و هشت ساله در خانه کودکی خود تلفنی را در یک کمد دفن گردیده پیدا می کند. به صدا در می آید – و معلوم می شود تماس گیرنده ۲۰ سال زودتر در همان خانه زندگی می كند. پیچ و تاب تا آخرین لحظه ، به علاوه یک تعقیب و گریز موش و گربه وحشی که گذشته و حال را تغییر می دهد ، این را باید تماشا کنید.

Uncut Gems (2019)

 http://www.cnet.com با اجرای شایسته صدای اسکار آدام سندلر او را نامزد نکرد ، اما نوبت او در Uncut Gems قابل توجه است. Uncut Gems یک ادیسه تاول زده به دنبال یک جواهر الماس معتاد به قمار است. با خراش دادن به جرم جنایات دهه 70 سبک مارتین اسکورسیزی ، برادران Safdie شما را با عصبانیت و اضطراب از طریق نیویورک سوق می دهد ، زیرا Howard Ratner از Sandler برای بازپرداخت بدهی های خود باید یک عقیق گرانبها را بازیابی کند. </p>
</p></div>
<div class=

من در خانه احساس نمی کنم in This World Anymore (2017)

 http://www.cnet.com/

Netflix

اگر روز بدی داشته اید ، این ممکن است فیلم برای شما باگردید. هنگامی که پلیس از کمک به یک سرقت امتناع می ورزد ، روت دستیار پرستاری و همسایه عجیب او تونی امور را به دست خود می گیرند. من دیگر در این دنیا در خانه احساس نمی کنم قبل از اینکه داستانش را با شوخ طبعی حتی تاریک تر ، به مکان های تاریک تبدیل کند ، خصوصیات روزمره زندگی روزمره را مشاهده می کند. با لمس استعداد برادران کوئن ، ۹۶ دقیقه کاملاً بسته بندی گردیده شما به طرز شگفت انگیزی احساساتی خواهد گردید.

Horror

Vampires vs. the Bronx (2020)

 http://www.cnet.com/

بازی جرالد (۲۰۱۷)

 http://www.cnet.com/

Netflix

اگر دوست دارید The Haunting of Hill House ، سپس اقتباس مایک فلاناگان از رمان استیون کینگ بازی جرالد را بررسی کنید. کارلا گوگینو در نقش جسی بسیار عظیم است ، که با همسرش به تعطیلات می رود در یک خانه دریاچه ای جدا در آلاباما. تا حد زیادی به یک اتاق خواب چسبیده و می بینیم که مشکلات زوجین از بدتر به بدتر می رود ، در حالی که جسی در وضعیت غیرممکن قرار می گیرد و با دستبند به تخت بسته می شود و هیچ کس برای فرار او کمک نمی کند. بازی جرالد با ترسناکی مبهم و ناخوشایند از فلانگان که به خاطر شخصیتهای خالی از سکنه اش به یک پیروزی آرام تبدیل می شود ، به نتیجه گیری رضایت بخش و احساسی منجر می شود.

درام

حفاری (۲۰۲۱)

 http://www.cnet.com این درام خوب بریتانیایی با بازیگران برجسته کری مولیگان ، رالف فاینس ، لیلی جیمز و جانی فلین ، یک گنجینه مدفون گردیده را با بازیگران برجسته ای کشف می کند. این واقعه بر اساس وقایع واقعی حول کاوش ساتن هو در سال 1939 ساخته گردیده است و تعداد بی نظیری از آثار آنگلوساکسون پنهان گردیده در یک کشتی دفن را به دست می دهد. عاشقانه ، روشنفکر و متحرک ، The Dig یک جاروبرقی کامل از ظرافت است. </p>
</p></div>
<div class=

Mank (2020)

 http://www.cnet.com/

دادگاه شیکاگو ۷ (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

درام آرون سورکین بر اساس یک داستان واقعی؟ دادگاه شیکاگو ۷ ، در پی محاکمه در زندگی واقعی گروهی از معترضان ضد جنگ ویتنام که به جرم توطئه برای دامن زدن به شورش ها متهم گردیده بودند ، به تبار خود ادامه می یابد. دادگاه شیکاگو ۷ با بازیگران گروه زیبایی از جمله جوزف گوردون-لویت ، ادی ردماین ، ساکا بارون کوهن و یحیی عبدالمتین دوم ، موضوعی است و پر از انرژی جذاب تئاتر.

داستان ازدواج (۲۰۱۹) [۱۹۶۵۹۱۰۶] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Netflix

ممکن است یک فیلم در مورد طلاق بهترین تجربه تماشا نباگردید ، اما داستان ازدواج نوئه باومباخ سفری است که می خواهید طی کنید. اسکارلت جوهانسون و آدام درایور دو بهترین عملکرد شغلی خود را به عنوان نیکول و چارلی ارائه می دهند ، زوجی که از نظر عاطفی و لجستیکی روندهای حقوقی مشترکی را برای جدا کردن مشارکت آغاز می کنند. نقاشی گردیده با یک پیچیدگی عاطفی که شامل لحظات حساس و خنده دار همراه با لحظات دردناک است ، در بهترین حالت خود غم انگیز است.

The Two Popes (2019)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت