Netflix: 50 بهترین مجموعه تلویزیونی برای تماشای این هفته

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sexybeasts-season1-episode3-00-01-30-00

بله.


Netflix

این هفته در Netflix ، فقط یک نمایش وجود دارد که باید درباره آن بدانید – Sexy Beasts . چه از این کار اجتناب کنید و چه از بین ببرید ، نمایش دوستیابی دوستانه و خزدار مطمئناً مردم را وادار می کند که در اطراف کولر آبی مجازی صحبت کنند. این افراد را دنبال می کند که با قرار دادن لباس های مختلف حیوانات و موجودات افسانه ای ، به خرما می روند. “Singles sport با آرایش و پروتزهای پیچیده برای آزمایش شیمی واقعی خرما” – این توصیف Netflix است.

اگر این یک فنجان چای شما نباگردید (به اندازه کافی منصفانه) ، جمعه فرارسیدن فصل ۲ فیلم The ما را مجبور ساخت. این سریال جذاب و عجیب و غریب غرق در فیلم های مورد علاقه شما از گذشته است. این مجموعه مستند قبلاً شامل Dirty Dancing، Home Alone، Ghostbusters و Die Hard بوده است. منتظر یک نوستالژی-جشن دیگر در فصل ۲ باشید.

سرانجام ، در روز جمعه می توانید Masters of the Universe: Revelation را دنبال کنید ، دنباله ای از مجموعه انیمیشن He-Man و Masters of the world در دهه ۸۰٫ در ادامه سفرهای He-Man ، Orko و Cringer در نبرد با Skeletor ، Evil-Lyn ، Beast Man و موارد دیگر ، این مجموعه را از همان قسمت متوقف خواهد کرد. بازیگران صدای عالی شامل مارک همیل ، لنا هدی ، سارا میشل گلار و آلیشیا سیلورستون هستند.

ورودهای هفته گذشته شامل Heist ، فصل ۲ Never Have I Ever و فصل ۳ از Explained است. برای اطلاعات بیشتر ، بهترین برنامه های اصلی Netflix را برای هر چیزی که از دست داده اید به پایین پیمایش کنید.

بیشتر بخوانید : ۴۰ فیلم برتر برای تماشای Netflix | پایان دندان شیرین توضیح داده گردید و تمام س questionsالات شما پاسخ داده گردید

بهترین مجموعه تلویزیونی اصلی Netflix

عاشقانه

Bridgerton (2020 – )

 http://www.cnet.com/

Netflix

Bridgerton عملاً نمایشی است كه برای ایجاد اعتیاد ساخته گردیده است. این قطعه دوره معروف به جین آستین است اما با جنسیت بیشتر علاقه دارد: با طراحی تولید مجلل و لباس های رنگارنگ ، این Regency London است ، مانند آنکه کمتر دیده اید. در اوایل قرن نوزدهم ، صحنه دوست یابی ، ماجراهای عاشقانه خواهر و برادرهای بریورتون توسط یک خبرنامه رسوا ، که توسط نسخه Regency London از Gossip Girl نوشته گردیده است ، صدا می شود و شخص دیگری به غیر از جولی اندروز صدا نمی کند. برای دیدن این تنگه در نظر بگیرید.

عشق (۲۰۱۶-۲۰۱۸)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659016] عشق یک آفرینش Judd Apatow است که بهترین ها را از Gillian Jacobs با استعداد (Britta in Community) و Paul Rust بیرون می کگردید. آنها به ترتیب در نقش میکی و گاس بازی می کنند ، یک زوج متضاد ، که به مکان های نامرتب ، ناامیدکننده و دوست داشتنی خاکی می روند که باعث می شود این یک نگاه صادقانه به رابطه ای باگردید که با گذشت زمان ایجاد می شود. آیریس آپاتو بعنوان بازیگر کودک ناراضی گاس معلم برجسته ای است که تقریباً از هر کاری رها می شود.

Lovesick (2014-2018)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

Lovesick با یک پیش فرض رسیده برای شوخ طبعی که همه ما می توانیم مشاهده کنیم ، آسان و لذت بخش است. دیلن که عاشق ناتوانی است ، کشف می کند که به بیماری کلامیدیا مبتلا است و باید ردپای گذشته را ردیابی کند و به آنها اطلاع دهد که ممکن است به این بیماری نیز مبتلا شوند. یک روایت فلش بک ، همه چیز را جالب نگه می دارد ، به ویژه وقتی که تمرکز روی احساسات دیلن و بهترین دوست اوی نسبت به یکدیگر باگردید. هرگز به سرزمین صابون نمی رود ، با یک بازیگر حمایتی غیر عادی اما دوست داشتنی که در یک محیط گلاسکو با همسفرهای انگلیسی بازی می کند.

Thriller

Lupine (2021—)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت