Hulu: 38 بهترین سریال تلویزیونی برای پخش این هفته

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 rs-1200x1200-210719050018-1200-jo-jonas-nick-jonaskevin-jonas-summer-olympics-071921

برادران جوناس مناسب هستند اما آیا در سطح المپیک مناسب هستند؟


NBC

اگر از طرفداران Jonas Brothers هستید (همچنین ورزشکاران المپیکی که زندگی خود را صرف تمرینات ریوی و برتری جسمی می کنند) ، پس این هفته Hulu یک نمایش برای شما دارد. رویاهای المپیک با حضور برادران جوناس: ویژه ضربه یک ساعته جو ، نیک و کوین است که با کمک برخی از ورزشکاران تیم ایالات متحده در برابر یکدیگر به رقابت می پردازند تا ببینند آیا آنچه را که لازم است برای بدست آوردن طلا انتخاب کنند ، دارند یا نه. بدون مدال برای حدس زدن نتیجه. این ویژه نامه را روز پنجشنبه بگیرید.

گذشته از جشن المپیک ، پیشنهادات این هفته شامل یک قسمت جدید از داستان های ترسناک آمریکایی است که از داستان ترسناک آمریکایی ساخته گردیده است. رایان مورفی و برد فالچوك دسته ای از قسمت های خودكارانه كه شامل مت بومر ، بیلی لورد ، كوین مك هیل و دنی ترجو و بیشتر است را نوشتند. به علاوه ، در تیتراژ کارگردانی مراقب سارا پاولسون ، بسیار متعلق به AHS باشید. روز پنجشنبه آن را بگیرید.

Paul McCartney و طرفداران The Beatles هفته گذشته با مک کارتنی ۳،۲،۱ (۲۰۲۱) یک معاشرت دریافت کردند ، که می بیند نوازنده با تهیه کننده موسیقی Rick Rubin به گفتگو می نشیند تا در حرفه خاص خود فرو رود. فصل جدید این Way Up ، درام تحسین گردیده با بازی آیسلینگ بی (که همچنین در فیلم زندگی با خودت در نتفلیکس) نیز بازی کرده است ، تعداد بیشتری از تازه واردان هستند. این سریال یک زن ایرلندی را دنبال می کند که دچار اختلال عصبی گردیده و خواهر بزرگتر نگران کننده اش ، با بازی شارون هورگان. برای اطلاعات بیشتر ، به پایین پیمایش کرده و سایر نمایش های اصلی را در Hulu مرور کنید. امیدوارم که یک جواهر شگفت آور پیدا کنید.

بیشتر بخوانید : در هولو | هر آنچه برای ثبت نام در Hulu

بهترین سریال تلویزیونی اصلی Hulu

کمدی

هولو

از نویسنده The Favorite یک درام دوره منحصر به فرد دیگری می آید که اعضای سلطنتی جملاتی را می گویند ، “همیشه من از قلب لطیف و خروس عظیم الجثه هستم.” اِل فانینگ در روزهای نخست زندگی اش در نقش کاترین کبیر به روسیه می رود تا برای زندگی با شوهر جدیدش به روسیه برود ، که اثبات می کند بسیار عاشقانه تر از آن چیزی نیست که قلب ساده لوحانه اش انتظار داشت. The Great با برداشتن جایی که The Favorite متوقف گردید ، پر از خطوط شگفت آور ناشایست است که توسط غیر منتظره ترین شخصیت ها ارائه گردیده است.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت