رتبه بندی بهترین مسابقات PPV WWE در سال ۲۰۲۱ تاکنون

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 6466b-16182063602687-800

Roman Reigns تاکنون MVP WWE در سال ۲۰۲۱ است.


WWE

WWE از دوره COVID کشتی بیرون آمده است ، با پول در بانک به معنای بازگشت جمعیت زنده به نمایش های نمایشی است. این بدان معناست که نیمه دوم سال باید از نظر نمایش های با کیفیت کشتی بسیار بهتر از نیمه اول باگردید. اما فقط به این دلیل که همه چیز باید از اینجا بهتر شود ، به این معنی نیست که نیمه اول سال ۲۰۲۱ کم لطف بوده است. در حقیقت ، امسال کشتی های برجسته ای کسب کرده ایم.

این یک لیست پرطرفدار از بهترین مسابقات WWE و NXT پرداخت به ازای هر بازدید است که می توانید را در Peacock پخش کنید (یا اگر در خارج از آمریکا زندگی می کنید WWE Network). این شامل مسابقات تلویزیونی نیست و بعد از هر بار پرداخت به ازای هر بار بازدید به روز می شود.

مسابقه ای که قرار بود در رسلمنیا اتفاق بیفتد ، قبل از اینکه دانیل برایان درگیر ترکیب شود ، سرانجام در Money در بانک پایین آمد. خوب بود . دو داستان مهم از این رویداد اصلی بیرون ریختند ، اولی بازگشت جان سینا برای مقابله با رومن رینز و دیگری ست رولینز که با هزینه این مسابقه با او اج درگیر گردید. اما فراتر از آن ، این یک رویداد اصلی فوق العاده برای هر بازدید بود.

Edge and Reigns بسیار یک ضربه متناوب وجود داشت ، Reigns یک Spear را از خارج از دست داد و از طریق موانع سقوط کرد ، Edge با کمک یک پایه صندلی فولادی روی یک سطح عرضی قفل گردید ، و بعداً با یک Spear از خودش Rears Spear را مقابله کرد ، که منجر به یک پایان کاذب سرانجام Reigns به لطف کمک ست رولینز ، که با superkick Edge در میان خط عرضی فوق الذکر ، Reigns را از شکست نجات داد ، با یک Spear برنده خواهد گردید.

تنها نقطه ضعف ۱۰-۱۵ دقیقه ابتدایی بود که به دلیل دادن آن ، کند بود. زمان جمعیت برای بازیابی انرژی پس از مسابقه پول مردان در بانک در زیر.

 029-back-05162021pm-20929-d0cd36699a1c7e5840c69fb1e52ce9bc

۱۳٫ ریا ریپلی در مقابل شارلوت در مقابل آسوکا ( WrestleMania Backlash )

در حالی که ساشا بنکس و بیانکا بلر در WrestleMania خوش درخشیدند ، مسابقه قهرمانی زنان خام بین Asuka و Rhea Ripley کاملاً مطابق انتظارات نبود. . بازی برگشت در Backlash ، که شامل شارلوت فلیر نیز بود ، این اتفاق و موارد دیگر را جبران کرد.

این ۱۵ دقیقه اقدام بدون وقفه بود. یک سرگرم کننده ۱۵ دقیقه. همه چیز روان به نظر می رسید ، و هر سه زن ظاهر قویتر از ظاهر خود داشتند. ریا ریپلی عنوان خود را حفظ کرد و در ادامه یک بازی تک به تک با شارلوت در Money in the Bank انجام داد.


WWE

۱۲٫ درو مک اینتایر در مقابل بابی لشلی ( جهنم در یک سلول)

درو مک اینتایر قهرمان دوران همه گیری بود ، قهرمان مسابقات جهانی دبلیو دبلیو براک لزنر در رسلمنیا ۳۶ و برگزاری آن ، با چند وقفه ، تا فوریه. این شاعرانه است که اکنون که جمعیت برمی گردند او از تصویر قهرمانی WWE خارج گردیده است. پس از باخت به بابی لشلی در Hell in a Cell ، مک اینتایر دیگر نمی تواند عنوان را به چالش بکگردید تا زمانی که لشلی آن را نگه دارد.

درگیری اصلی رویداد در داخل جهنم در قفس سلول بهترین مسابقه این زوج بود و پایان کاملاً بی رحمانه خصومت آنها. آنها شرورهای را از یکدیگر کتک زدند ، و این خشونت به خاطر خشونت نبود. لشلی و مک اینتایر داستان محکمی از مک اینتایر بودن که مرد بهتری است اما یک بار دیگر از عنوان حذف گردیده اند. می توانید چشمان خود را با دخالت در جهنم در یک مسابقه سلول بچرخانید ، که یک نکته عادلانه است ، اما این مانع از برجسته بودن ۲۰۲۱ نمی شود.

 134-nxt-02142021cg-14022-e12890803697e5be97ba9dc21056c4b9

وزن بدخیم و شاهزاده.


WWE

۱۱٫ Finn Balor vs. Pete Dunne (NXT TakeOver Vengeance Day)

از زمان بازگشت به NXT ، Finn Balor نه تنها شخصیت خود را بازسازی کرده است – حداقل در حال حاضر Demon Finn است – بلکه سبک حلقه ای او نیز هست. او خشن و ناهموار است ، که به خوبی با “پیت دان” “وزنه بردار” بازی می کند. Dunne از تکنیک های دستکاری مشترک خود برای شکستن Balor استفاده کرد ، اما شاهزاده تلاش خود را ادامه داد و عنوان خود را با یک سکانس کاملاً زیبا که او را دید که محافظ دهان Dun را بیرون کشید و او را با یک ضربات تفنگ ساچمه ای ، کودتای Grace و ۱۹۱۶ نابود کرد ، حفظ کرد.

دان ممکن است آینده باگردید ، اما در حال حاضر فین حاکم است.

 2367c14bf6818a1407720059ba66a578-crop-دقیق

اولین ضربه سزارو در مسابقات قهرمانی جهان.


WWE

ما در این مرحله می دانیم كه بعید است سزارو به طور مداوم به عنوان یك ستاره سطح بالا توسط WWE قرار گیرد ، و این واقعیت كه این اولین شلیك یك به یك وی به عنوان جهانی بود ، این را تایید می كند.

به عبارت دیگر ، این زمان سزارو درخشش بود. و پسر ، آیا او هرگز درخشید.

این یک رویداد اصلی ۲۷ دقیقه ای روشمند و با سرعت بود بین بزرگترین ستاره کشتی و یکی از بهترین کشتی گیران کره زمین. روانشناسی قوی بود. سزارو در فروش بازویی که Reigns تمام آن را کار کرد ، کار فوق العاده ای انجام داد و اعدام به همان میزانی که انتظار داشتید بین این دو باگردید ، م wasثر بود.

سزارو ثابت کرد لیاقت حضور در مسابقات جهانی بیشتر را دارد – اینکه آیا این مسئله کاملاً متفاوت است.

 royalrumble.png

Edge دامنه Rumble را اجرا می کند.


WWE

۸٫ مسابقه رویال رامبل مردان ( رویال رامبل )

اگرچه یکی از بزرگترین جاذبه های WWE است ، اما مسابقات رویال رامبل همیشه عالی نیستند. گاهی اوقات آنها ضعیف گذاشته می شوند ، مانند فاجعه ۲۰۱۵ که باعث گردید طرفداران پس از حذف زودهنگام دانیل برایان ، رومن سلطنت را رد کنند. بار دیگر آنها عمق ندارند ، و حلقه ای که برای مدت طولانی با کشتی گیرانی پر گردیده است که هیچ کس باور نمی کند هرگز بتواند برنده شود. به نظر می رسد مسابقه رویال رامبل امسال عرشه را روی آن چیده باگردید – به هر حال ، این اولین مسابقه بدون هوادار خواهد بود.

این کار با اج و اورتن شروع گردید و به طور عملی خصومت خود را که در رویداد سال گذشته آغاز گردید ، پایان دادند. این شامل برخی اقدامات عالی بود ، مانند یک سکانس عالی بین دانیل برایان و مت ریدل ، و همچنین بازگشت غافلگیرکننده قابل توجه مسیحی. و وقتی Edge در نهایت برنده گردید ، راهی منطقی و محکم به جاده WrestleMania داد.

در مجموع ، یک مسابقه خارق العاده رویال رامبل.

 2021-ec-vid-usoko-6eaf0c2eeec7469cf8e31d8c2fb15954-0

SmackDown بهتر از


WWE

۷٫ مسابقه SmackDown Elimination Chamber ( Elimination Chamber )

Elimination Chamber 2021 را می توان به عنوان یک اتفاق سرنوشت ساز که با پیروزی Miz در مسابقات قهرمانی دبلیو دبلیو ای تمام گردید ، اعتبار بازی عنوان را به طور موقت کشید. اما این مسابقه با مسابقه Elimination Chamber با حضور دانیل برایان ، جی اوسو ، کوین اونز ، سامی زین ، بارون کوربین و سزارو آغاز گردید که نمایش را به سرقت برد و کاملاً ارزش دیدن دارد.

مسابقه اتاق برای شوت در مسابقات قهرمانی جهانی رومن رینز بود. سزارو ، دانیل برایان و کوین اونز همه پیروزهای احتمالی بودند و این واقعیت که همه آنها به همان اندازه برنده های معقول و منطقی بودند ، مسابقه را چشمگیرتر کرد. اقدامات برجسته بین برایان ، سزارو و اوسو با کاراکتر محکم اوسو ، اونز و زین مخلوط گردید.

این مسابقه همه چیز داشت و در نهایت توسط برایان برنده گردید. او هرچند وقت زیادی برای لذت بردن از پیروزی خود نخواهد داشت ، زیرا Reigns بلافاصله برای قهرمانی جهانی به حلقه خود رسید. این یک کار زیر دو دقیقه بود و زمینه را برای رویداد اصلی استثنایی Fastlane فراهم کرد.

۶٫ ریا ریپلی در مقابل شارلوت فلیر ( پول در بانک )

این دو نفر در راه برگزاری مسابقه ای برجسته در Hell in a Cell بودند قبل از اینکه مسابقه آنها با یک پایان ضعیف و مزخرف خراب شود. با این حال ، در Money in the Bank ، شیمی مقاومت ناپذیر آنها با خلاقیت عوضی مانع نگردید. نتیجه یک مسابقه اصلی با کیفیت رویداد ، با گردیدت احشایی ، فروش باورنکردنی و شمارنده های به یاد ماندنی بود که ارزش تماشای آن را داشت.

وقتی این مسابقه شروع گردید ، مردم شعارهای بکی لینچ را می دادند. با نتیجه گیری آنها روی پاهای خود بودند. این بهترین نشانه ای است که می توانید داشته باشید که این کشتی خوب لعنتی بود.

 044-nxt-02142021cg-04007-3021b75f74e6e2127ec650a1003bd3ea
 191-mitb-07182021rf-15122-c6cf36c907672ddb1ecb98190d3eb8e5

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت