HBO Max: 18 بهترین برنامه تلویزیونی برای تماشای این هفته

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 از طریق پناهگاه چشم ما

پنجشنبه از طریق چشم های ما امتحان کنید.


HBO Max

اگر قصد تهیه یک فیلم مستند را دارید ، این هفته در HBO Max از طریق چشمان ما می آید ، یک سری مستند اصلی در مورد خانواده های مشکل دار – از نگاه جوانترین اعضای آنها. ببینید که چگونه کودکان در این مینی سریال چهار بخشی از کارگاه کنجد با والدین ، ​​جابجایی آب و هوا ، زخم های جنگ و بی خانمانی کنار می آیند. پنجشنبه.

ورودهای هفته گذشته شامل مجموعه مستند نیوزیلند Wellington Paranormal است. spinoff از کمدی درخشان Taika Waititi آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم ، محققان و افسران پلیس ماورا الطبیعه را دنبال می کند ، مینوگ و O'Leary ، که در فیلم ۲۰۱۴ ظاهر گردیدند. همچنین می توانید Catch and Kill: The Podcast Tapes را مشاهده کنید ، سندی که به دنبال رونان فارو در هنگام مصاحبه با افشاگران ، قربانیان و بازرسان خصوصی در مورد موارد سو abuse استفاده جنسی هاروی وینستین است. جالب ترین بررسی ها ، اخبار و فیلم ها.

برای گزینه های بیشتر ، بهترین نسخه های اصلی HBO Max را در زیر ببینید.

بیشتر بخوانید : ۱۰ بهترین فیلم برای تماشای HBO Max | هر آنچه برای ورود به سیستم HBO Max

بهتر است بدانید بهترین سریال تلویزیونی اصلی HBO Max

Crime

HBO Max

این درام جنایی ایتالیایی با پنجمین و آخرین فصل خود ، جایی را در میان نمایش های بزرگ مافیایی جای داده است. این به خاطر تصویر واقع گرایانه اش از جهان زیرین ناپل ، پس از جنگ داخلی قدرت یک قبیله پس از دستگیری رئیس آن ، برجسته است. گومورا با فضایی تاریک ، کلاستروفوبیک و شخصیت های باورپذیر ، قطعه ای تازه و کامل از تلویزیون است.

کمدی

استارستراک (۲۰۲۱—)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت