HBO Max: 10 بهترین فیلم برای تماشای این هفته

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 freaky-universal-pvod

Vince Vaughn نقش عالی خود را یافت.


تصاویر جهانی

این هفته در HBO Max ، چند فیلم عالی وجود دارد که می توانید رادار خود را نصب کنید. روز جمعه ، Corazon De Mezquite (2019) را بگیرید ، یک درام مهیج درباره یک دختر جوان مکزیکی که یاد می گیرد نوازندگی چنگ را یاد بگیرد – ابزاری که به طور سنتی توسط مردان در جامعه بومی خود نواخته می شود. آماده باشید تا وقتی موسیقی لوسیا او را به پدر سختگیرش نزدیک می کند احساس خوبی داشته باشید.

شنبه ، تماشای Freaky (2020) را ببینید. کمدی سیاه ترسناک یک جنجال در جمعه و جنجال و Freaky جمعه است – به جز قهرمان ما Millie بدن مبادله با یک قاتل زنجیره ای ، با بازی وینس Vaughn فوق العاده پر زرق و برق. این پیش فرض احمقانه احمقانه با مد و اعتماد به نفس و لذت بخشی همراه است ، حتی در ایجاد شخصیت برای قهرمان ما (یک کاترین نیوتن استثنایی) ، که خنده دارانه انتقام قلدرهای خود را می گیرد.

دیگر ورودهای جدید شامل تام و جری (۲۰۲۱) ) ، جام جم: یک میراث جدید ، مرد خالی (۲۰۲۰) و شیوا کودک (۲۰۲۱). با تشکر از برنامه اکران همزمان تئاتر و استریم WarnerMedia ، اکران عمده ۲۰۲۱ در HBO Max از جمله موسیقی در Heights و فیلم ترسناک The Conjuring: The Devil Made Me Do It (فیلم) ساخته گردیده است. اگر هیچ یک از موارد مورد علاقه شما نیستند ، HBO Max تعداد زیادی کلاسیک از مجموعه معیارها و مجموعه کوچکی از نمونه های اصلی با کیفیت دارد که می توانید در زیر آنها را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید : ۱۵ بهترین نمایش های تلویزیونی برای تماشای HBO Max | هر آنچه برای ورود به سیستم HBO Max باید بدانید

درام

Superhero

Wonder Woman 1984 (2020)

 http://www.cnet.com/

طرفدار دهه ۸۰؟ از جمله آن سبک فیلم سازی؟ عاقبت Wonder Woman به گردیدت الهام گرفته از الهامات آن است ، که شما را به نسخه های ساده دلچسب ماجراجویی و قهرمانی باز می گرداند ، یا واقعاً شما را با یک طرح مزخرف و سرعت پایین آزار می دهد. دیانا پرنس ، گال گدوت ، هنوز از مرگ استیو ترور (کریس پاین) دور نگردیده است و در اسمیتسونیان کار می کند ، جایی که یک اثر باستانی دنیای دردسر را شروع می کند و او را مجبور می کند چند تصمیم سخت بگیرد. کریستن ویگ و پدرو پاسکال موارد جدید اضافه گردیده به بازیگران هستند. فرار از رنگارنگ و سبک.

HBO Max

Aka The Snyder Cut. این یکی از طرفداران هواداران زک اسنایدر است که پس از اینکه مجبور گردید قبل از اتمام کار به دلیل تراژدی شخصی مجبور به ترک شود ، برای این مدیر تلاش کرد تا در پایان لیگ عدالت ضربه دوم را بگیرد. در جاس ودون پا گذاشت ، اما نسخه تئاتر ۲۰۱۷ یک شکست مهم و گیشه ای بود. اکنون ، بریدگی چهار ساعته کارگردان اسنایدر در HBO Max با تعداد زیادی صحنه جدید ، دو شرور جدید و داستان آخر تماشایی آماده است. اگر از سبک اسنایدر اسنایدر استفاده می کنید ، لازم است دیدگاه اصلی متفاوت او را بررسی کنید.

هیجان انگیز

تنت (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت