بهترین کابل های HDMI برای سال ۲۰۲۱

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اگر می خواهید یک کنسول بازی جدید تهیه کنید ، TV ، یک پخش کننده ۴K Blu-ray یا یک پخش کننده رسانه ای ۴K HDR ، می توانید از اتصال خود اطمینان حاصل کنید اگر یک یا دو کابل HDMI به سبد خرید خود اضافه کنید ، همه دستگاه های شما را در اختیار شما قرار می دهد. قیمت ارتباط چندانی با میزان کارایی کابل با چرخ دنده شما ندارد ، بنابراین دلیلی ندارد که پول زیادی را صرف خرید کابل های HDMI کنید. حتی سیگنال های ارزان قیمت می توانند سیگنال های ۴K HDR را منتقل کنند.

درست است ، حتی با Xbox Series X ، PlayStation 5 و حتی یک پخش کننده Blu-ray 4K ، احتمالاً نیازی به آن نخواهید داشت برای هر فوت بیش از ۱ دلار هزینه کنید. س realال واقعی این است که آیا شما حتی به یک کابل HDMI جدید نیاز دارید؟ احتمال اینکه کابل های فعلی شما با هر دنده جدیدی که بخرید کار کنند. اما اگر آنها این کار را انجام ندهند ، یا شما می خواهید مطمئن شوید که این کار را می کنند ، در اینجا چند کابل توصیه می کنیم.

 hdmi-closeup

جفری موریسون / CNET

بگذارید دوباره بگویم: کابل های ارزان قیمت HDMI کاملا خوب هستند حتی برای گرانترین سال قیمت هیچ ارتباطی با کیفیت تصویر و صدا ندارد. تا زمانی که کابل بتواند وضوح مورد نظر شما را ارائه دهد ، مانند هر کابل دیگری که می تواند رزولوشن مورد نظر شما را بدون توجه به قیمت دریافت کند ، یکسان خواهد بود. در اینجا انتخاب های ما برای بهترین گزینه های کابل HDMI آورده گردیده است.

بیشتر بخوانید: بهترین تلویزیون های ۴K برای سال ۲۰۲۱

توصیه های کابل (۶ فوت): AmazonBasics یا Monoprice

من از ۶ فوت استفاده کردم ( کابلهای ۱٫۸ متری به عنوان نمونه قیمت گذاری ، اما البته گزینه های طولانی تر و کوتاهتری نیز وجود دارد. با گرفتن کابل های کوتاه می توانید مقداری پول پس انداز کنید ، اما مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی طولانی هستند تا بتوانید وسایل خود را در جایی که می خواهید قرار دهید. در صورت تمایل ، دو بار اندازه گیری کنید ، یکبار خریداری کنید.

Amazon

کابل های دارای برچسب “Premium Certified” دارای امتیاز است تا بتواند بالاترین وضوح و نرخ فریم را کنترل کند. کابل نیازی به این برچسب ندارد ، اما داشتن آن سطح خاصی از سازگاری را تضمین می کند. بنابراین اگر می خواهید کاملاً مطمئن باشید که کابل شما می تواند ۴K با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه از PS5 جدید یا Xbox Series X شما را کنترل کند ، این ساده ترین راه برای انجام این کار است. خوشبختانه قیمت بالایی برای کابل های Premium Certified وجود ندارد. به عنوان مثال ، این کابلهای AmazonBasics فقط چند دلار بیشتر از نسخه های غیرمجاز هستند.

آنها در نسخه های ۳ ، ۶ ، ۱۰ و ۱۵ فوت وجود دارد.

چرا این دو مارک بهترین کابل HDMI محسوب می شوند؟

ما به طور خاص کابل های HDMI را در CNET بررسی نمی کنیم ، اما در آزمایشگاه تست تلویزیون سالهاست که از کابل های ارزان قیمت آمازون و مونوپریس استفاده می کنیم. همه آنها صدها ساعت ویدئوی ۴K و HDR را بدون نقص حمل کرده اند ، در حالی که اتصال و اتصال از برق بیشتر از کابل های معمولی است. هیچ کدام با دستگاه های سازگار خراب نگردیده اند.

گزینه های ارزان تری وجود دارد ، اما فراتر از تجربه خود ما ، این دو کاربر دارای بررسی های بسیار خوبی هستند و سالها کابل های HDMI فروخته اند. آنها همچنین دارای پهنای باند برای مدیریت محتوای ۴K و HDR هستند. این اغلب با عنوان “۱۸Gbps” ذکر می شود ، که با توجه به مقدار پهنای باند ممکن است ، در گیگابیت بر ثانیه ، با استاندارد HDMI 2.0 (برای جزئیات HDMI 2.1 به زیر مراجعه کنید).

گزینه های دیگر

شاید به دلایلی مایل به سیم Monoprice یا Amazon HDMI نباشید. ما چند خرده فروش بزرگ دیگر را بررسی کردیم و کابل های مورد علاقه خود را از هر یک پیدا کردیم. اینجا اند.

بازار والمارت ده ها کابل HDMI دارد. از میان مواردی که به نظر می رسد این شرکت خود را به فروش می رساند ، با برچسب “Free Pickup” اثبات می شود ، Tripp Lite که در اینجا پیوند داده گردیده ادعا می کند در یک مکان ۱۸Gbps است. اگر جزئیات را جستجو کنید ، می توانید ضمانت مادام العمر داشته باشید. من نمی توانم دلیلی برای دریافت این کابل از Amazon یا Monoprice ببینم ، اما این یک گزینه است.

انتخاب کابل های HDMI معمولی توسط Target کاملاً ضعیف است و اکثر آنها قادر به کنترل پهنای باند ۴K HDR نیستند. یک استثنا کابل ۴ فوت فیلیپس است که در زمان پرس نسبتاً ارزان است. و شاید شما یک کارت هدیه Target داشته باشید و چیز بهتری برای خرج کردن آن ندارید. آنها می گویند که این تنها ۱۰٫۲ گیگابیت بر ثانیه است ، بنابراین اگر در یکی از گزینه های دیگر وضعیت بهتری دارید.

بهترین خرید

بیشتر پیشنهادات کابل Best Buy بسیار گران است. به طور برجسته از کابل ۶ فوت ۷ اینچی با قیمت ۱۷۰ دلار برخوردار است. اما برخی از پیشنهادات آن بد نیست. این کابل ۶ فوت Dynex ultra HD HDMI از سرعت تا ۱۸ گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند.

این تنها ۹۰ روز ضمانت دارد ، بنابراین گزینه های فوق احتمالاً بهتر است.

آیا واقعاً به کابل های جدید نیاز دارید؟
[۱۹۶۵۹۰۱۰] همانطور که در بالا ذکر کردیم ، فقط به این دلیل که تلویزیون جدید می گیرید لزوماً به این معنی نیست که به کابل های HDMI جدید احتیاج دارید ، حتی اگر در حال ارتقا به چیزی با ۴K و HDR باشید. در مسافت های کوتاه ، مثلاً در زیر ۶ فوت ، تقریباً هر “کابل HDMI پرسرعت” اخیر باید خوب کار کند. “High Speed” درجه ای است که توسط شرکتهای HDMI برای نشان دادن کابلهایی استفاده می شود که دارای پهنای باند برای کنترل وضوح تصویر ۱۰۸۰p و بالاتر هستند.

شما می توانید مانند یک لوله به پهنای باند فکر کنید. شما باید بتوانید مقدار زیادی “آب” از طریق لوله با محتوای ۴K و HDR دریافت کنید. یک کابل با سرعت بالا باید به اندازه کافی “بزرگ” باگردید تا بتواند همه آن را کنترل کند.

متأسفانه ، فقط با نگاه كردن به یك كابل راهی وجود ندارد كه بفهمد كابل HDMI با سرعت بالا است كه می تواند از پس داده های مورد نیاز برای محتوای ۴K و HDR برآید. حتی اگر روی ژاکت نوشته گردیده باگردید High Speed ​​، ۱۰۰ درصد مفید نیست. کابل در صورت عبور از ۱۰۸۰p می تواند “کابل HDMI با سرعت بالا” قلمداد شود ، اما به اندازه کافی ساخته نگردیده باگردید تا بتواند ۴K را اداره کند. تنها راه برای تأیید اینکه HDMI با سرعت بالا کار می کند ، تست آن است.

حسن این است که ، اگر کار کند ، مثر است. به عنوان مثال ، اگر سیگنال ۴K HDR را از دستگاه پخش Blu-ray 4K به تلویزیون ۴K HDR ارسال می کنید و تلویزیون سیگنال ۴K HDR را نشان می دهد ، تنظیم گردیده است. با استفاده از کابل ۴K HDMI متفاوت امکان تهیه تصویر بهتر وجود ندارد. این نحوه کارکرد این فناوری نیست.

فقط دو “خرابی” با کابل HDMI وجود دارد. به احتمال زیاد شما هیچ سیگنالی دریافت نخواهید کرد: یک صفحه خالی یا چشمک زن. ابتدا بررسی کنید که همه چیز به درستی متصل گردیده و همه تنظیمات دستگاه HDMI شما صحیح است.

 HDMI برق می زند

نمای نزدیک از خرابی کابل HDMI معروف به sparkles.


جفری موریسون / CNET

تنها حالت “خراب” دیگر کابل های HDMI برق است. به نظر می رسد این برف روی صفحه است. این می تواند به قدری سنگین باگردید که به نظر می رسد ساکن باگردید ، مانند یک تلویزیون قدیمی که روی یک کانال مرده تنظیم گردیده است یا می تواند به صورت تصادفی اما منظم از پیکسل های سفید باگردید. این بدان معنی است که شما به کابل های جدیدی نیاز خواهید داشت.

اگر تلویزیون همان وضوحی را که شما برای آن ارسال می کنید دریافت می کند (به عنوان مثال ، تلویزیون هنگام ارسال ۴K HDR می گوید ۴K HDR است) ، همه چیز آماده است. کابل متفاوت باعث شفافیت ، روشن یا هر چیز دیگری در تصویر نمی شود.

همچنین بخاطر داشته باشید ، اگر یک قدم در زنجیره شما ۴K HDR نباگردید ، هیچ کاری نیست. مانند این ، اگر یک پخش کننده دیسک Blu-ray 4K را به یک نوار صوتی قدیمی و سپس به یک تلویزیون ۴K متصل کنید ، نمی توانید یک سیگنال ۴K به تلویزیون برسانید. همچنین ، بعضی از تلویزیون ها فقط یک یا دو ورودی HDMI دارند که با HDMI 2.1 سازگار هستند. کتابچه راهنمای مالک خود را نیز برای آن بررسی کنید.

HDMI 2.1 چطور؟

آخرین نسخه HDMI 2.1 نام دارد. این یک جهش بزرگ به جلو از نظر پهنای باند است که قادر به حداکثر رزولوشن ۸K و فراتر از آن است. کابل های جدیدی نیز وجود دارد که Ultra High Speed ​​نامیده می شوند ، اما مگر اینکه تلویزیون ۸K بخرید به آنها نیازی ندارید. در واقع ، حتی اگر تلویزیون ۸K نیز می خرید ، احتمالاً نیازی به آنها ندارید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره ، HDMI 2.1: آنچه باید بدانید را بررسی کنید.

کابلهای طولانی تر؟

اکثریت قریب به اتفاق شما فقط به یک کابل HDMI چند فوت در متر نیاز دارید تا تلویزیون خود را به کابل / جعبه ماهواره ای نزدیک خود ، جریان فیلم ، پخش کننده Blu-ray 4K یا کنسول بازی خود متصل کنید. اگرچه بعضی از شما بدنبال چیزی با طول کابل بیشتر هستید. متغیرهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد که در مورد آنها بحث خواهیم کرد ، بنابراین انتخاب ساده ای نداریم.

در سکته های گسترده ، کیفیت ساخت و کیفیت در کابل HDMI طولانی بسیار مهمتر از کوتاه است. بیش از ۱۵ فوت احتمال اینکه یک کابل متوسط ​​کار نکند یا در وضوح مورد نظر شما کار نکند بسیار بیشتر است. این هنوز به این معنی نیست که شما باید برای یک کابل طولانی هزینه زیادی بکنید ، گزینه های زیادی با قیمت تقریباً مشابه فوت در هر فوت وجود دارد که در بالا ذکر گردید. این بدان معناست که کابلهای بدون نام کارایی کمتری دارند.

به بیان دیگر ، یک کابل ۳ فوت ضعیف برای اکثر مردم خوب کار می کند ، اما یک کابل ۱۵ فوت ضعیف کار نمی کند. با استفاده از هر راه حل طولانی مدت که در نظر دارید ، مطمئن شوید که از عهده ۴K / 60 ، HDR و غیره برمی آید. بسیاری از گزینه ها نمی توانند. سه فناوری وجود دارد که باید در نظر گرفت:

فعال: یک کابل HDMI فعال دارای یک تراشه کوچک در کابل است که مقدار کمی برق رابط HDMI دستگاه می گیرد و از آن برای تقویت سیگنال HDMI استفاده می کند. هزینه این کابل ها کمی بیشتر است ، اما به احتمال زیاد کار می کنند. یک کابل پسیو بلند ممکن است برای شما کار کند ، اما ممکن است اینطور نباگردید. بستگی به چرخ دنده شما دارد. از آنجا که قیمت آنها به طور قابل توجهی گران نیست ، ارزش در نظر گرفتن آنها را برای طولانی مدت دارد.

نوری: اگرچه فناوری مشابه رابط صوتی مدرسه قدیمی ، HDMI بیش از حد نوری قادر به پهنای باند بسیار بیشتری است. همچنین قادر است مسافت های بسیار بیشتری را طی کند. یافتن گزینه هایی که بیش از ۳۳۰ فوت هستند آسان است. در چند سال گذشته قیمت ها کاملاً کاهش یافته است ، گزینه هایی با قیمت های مشابه فوت کابل های سنتی در دسترس است. اکثر آنها حتی نیازی به قدرت خارجی ندارند. آنها کار می کنند و دقیقاً مانند یک کابل HDMI نازک به نظر می رسند.

بی سیم: همچنین می توانید کابل ها را کاملاً رد کنید و فقط بی سیم شوید. هر چند این کاملاً ساده به نظر نمی رسد. ملاحظات بسیار زیادی برای ورود به اینجا وجود دارد ، اما چند نکته را باید بخاطر بسپارید: ۱) هزینه آنها بیش از کابل است. ۲) گزینه های ۴K اغلب فقط در اتاق کار می کنند و می توانند توسط هر چیزی ، از جمله درهای کابینت و حتی افراد مسدود شوند. اگرچه به نظر می رسد در این دوره از Wi-Fi تقریباً همه جا بی سیم برای چندین دستگاه آسان باگردید ، اما اینطور نیست. اگر این موضوع را در نظر دارید ، قطعاً قبل از خرید تحقیق خود را انجام دهید.

AmazonBasics چه خبر؟

در ماه سپتامبر مقاله CNN توجه بسیاری از محصولات آمازون را به آتش کشید. بعید است کابل HDMI به تنهایی باعث آتش سوزی شود ، زیرا اتصال HDMI ولتاژ کمی دارد. مانند هر کابل مسی ، ولتاژ می تواند را از طریق کابل منتقل کند ، اما این مسئله در مورد منبع ، نمایشگر یا شاید صاعقه ای است که به خانه شما برخورد می کند. برای آنچه ارزش دارد ، از ۶۰،۳۸۰ بررسی کابل AmazonBasics HDMI ، فقط یکی از آنها آتش سوزی را ذکر کرده است. در این حالت هیچ آتش سوزی رخ نداد: کابل بازبینی به دلایل نامعلومی ذوب گردید.

ما فکر نمی کنیم گزارش CNN دلیلی برای سلب کابلهای AmazonBasics AV باگردید ، اما اگر با این ایده راحت نیستید ، گزینه های دیگری در اینجا ذکر گردیده است ، از جمله Monoprice ، که در آزمایشگاه های خود داشته ایم و سالها خانه.

افکار متصل

البته گزینه های کابل دیگری نیز وجود دارد.

اگر می خواهید برای بهترین معامله شکار خود را ادامه دهید ، مطمئن شوید کابل مورد نظر شما Premium Certified است ، می گوید می تواند ۴K / 60 را انجام دهد یا پهنای باند ۱۸Gbps را کنترل می کند. اگر یک ضمانت عالی مانند کابل های آمازون یا Monoprice داشته باگردید ، یک جایزه اضافی است.

بخاطر داشته باشید چیزی به نام “نسخه” های کابل HDMI وجود ندارد. همانند کابل ، چیزی به عنوان کابل “HDMI 2.0” وجود ندارد. شماره نسخه ها به اتصالات فیزیکی تلویزیون ، گیرنده یا نوار صدا اشاره دارد. بنابراین تلویزیون و پخش کننده ۴K Blu-ray شما برای تماشای محتوای HDR باید هر دو دارای HDMI 2.0 باشند ، اما کابل اتصال دهنده آنها نمی تواند اهمیت کمتری داشته باگردید. این فقط یک لوله لال است.

تا زمانی که این لوله به اندازه کافی “بزرگ” باگردید ، به عبارتی پهنای باند کافی داشته باگردید ، باید خوب باشید. ۱۸ گیگابیت بر ثانیه که در اینجا ذکر کرده اید ، با مشخصات HDMI 2.0 ارائه گردیده است ، بنابراین اگر کابل ادعا کند ، احتمالاً برای مدیریت داده های اضافی اتصالات HDMI 2.0 ساخته گردیده است. کابل های جدید فوق العاده سرعت بالا توانایی ۴۸ گیگابیت بر ثانیه را دارند ، اما این فراتر از آن چیزی است که هر منبع فعلی می تواند ارسال کند.

سرانجام ، اگر می خواهید کابل ها را از طریق دیوار هدایت کنید ، مطمئن شوید که کابل های HDMI مخصوص آن ساخته گردیده است. کدهای ساختمانی محلی خود را برای مشخصات HDMI مورد نیاز خود بررسی کنید.

سایر موارد ضروری برای سرگرمی در منزل

ابتدا در ابتدا منتشر می گردید و به صورت دوره ای به روز می گردید.


علاوه بر پوشش تلویزیون و سایر فن آوری های نمایش ، Geoff تورهای عکس از موزه ها و مکانهای جالب در سراسر جهان ، از جمله زیردریایی های هسته ای ، انجام می دهد ، ناوهای هواپیمابر عظیم ، قلعه های قرون وسطایی ، گورستان های هواپیما و موارد دیگر.

می توانید بهره های او را در اینستاگرام و یوتیوب و وبلاگ سفر وی ، BaldNomad دنبال کنید. وی همچنین رمان پرفروش علمی تخیلی درباره زیردریایی های به اندازه شهر ، همراه با دنباله نوشت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت