المپیک توکیو: کدام ورزشکاران المپیکی آزمایش COVID-19 مثبت دارند؟

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 مردی با نقاب COVID با آرم المپیک توکیو راه می رود

تعدادی از ورزشکاران قبلاً آزمایش مثبت داشته اند و بازی ها هنوز شروع نگردیده اند.


بهروز مهری / گتی ایماژ

المپیک توکیو در سال ۲۰۲۰ به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 به تعویق افتاد و علیرغم اینکه بسیاری از متخصصان بهداشت خواهان به تعویق انداختن مجدد یا لغو کامل هستند ، اکنون در آستانه ادامه است. [۱۹۶۵۹۰۰۵] و با دلیل خوبی. با وجود پروتکل های دقیق COVID ، چندین ورزشکار حاضر در بازی های المپیک توکیو قبلاً آزمایش ویروس مثبت داشته اند.

در اینجا ورزشکارانی هستند که تاکنون آزمایش COVID-19 مثبت داشته اند.

Thabiso Monyane و Kamohelo Mahlatsi

Thabiso Monyane و Kamohelo Mahlatsi ، هر دو از اعضای تیم فوتبال آفریقای جنوبی در بازی های المپیک ، هر دو از نظر تست COVID-19 مثبت شناخته گردیده اند. ماریو ماشا ، تحلیلگر فیلم تیم نیز آزمایش مثبت داشت و هر سه در اتاق های خود در دهکده المپیک در حال انزوا هستند. طبق گزارش بی بی سی ، ۲۱ بازیکن و مقامات با هم تماس نزدیک داشتند.

Ondrej Perusic

Ondrej Perusic ، بازیکن ۲۶ ساله والیبال ساحلی از جمهوری چک ، سومین بازیکنی بود که آزمایش COVID-19 را به طور رسمی اعلام کرد.

کوکو گاوف

کوکو گاف ، ۱۷ ساله تنیسور تیم ایالات متحده ، اعلام کرد که پس از مثبت بودن آزمایش COVID-19 ، از بازی های المپیک کناره گیری می کند. او قرار بود جوانترین تنیسور المپیک از زمان ماریو آنچیچ در سال ۲۰۰۰ باگردید.

کیتی لو ساموئلسون

کتی لو ساموئلسون ، عضو تیم بسکتبال ۳ بر ۳ تیم ایالات متحده ، از نظر COVID-19 مثبت بود. جکی یانگ ، ۲۳ ساله که برای اسبهای لاس وگاس بازی می کند ، جایگزین او خواهد گردید.

ساموئلسون هنوز به توکیو سفر نکرده بود.

نیل پاول

نیل پاول است او که مربی راگبی آفریقای جنوبی است ، از بدو ورود به ژاپن آزمایش COVID-19 را نشان داد.

یک بانوی ژیمناست آمریکایی

کمیته المپیک ایالات متحده (USOC) تایید کرد که یک ژیمناست زن امریکایی از نظر آزمایش COVID-19 مثبت است ، اما نامی از او نبرد. (این سیمون بیلز نیست.) طبق گفته USOC ، این ورزشكار مورد بحث یک عضو دیگر است و عضوی از تیم اصلی نیست.

بردلی بیل و جرامی گرانت

بردلی بیل ، بسکتبالیست تیم ایالات متحده ، به دلایل بهداشتی و ایمنی از بازی های المپیک کنار گذاشته گردیده است. جرامی گرانت ، یکی دیگر از اعضای تیم بسکتبال نیز در پروتکل ایمنی و بهداشت قرار گرفت ، اما برخی هنوز امیدوارند که او بتواند خود را به توکیو برساند.

الکس دی مینور

الکس دی مینور ، بالاترین رتبه تنیس استرالیا ، آزمایش COVID-19 مثبت بود و مجبور گردید از المپیک کنار بکگردید. او در ۱۰ ژوئیه آزمایش مثبت داد.

تیم GB

شش نفر از اعضای تیم المپیک بریتانیا پس از قرار گرفتن در معرض پرونده COVID-19 در پرواز به توکیو مجبور به انزوا گردیدند. آنها در حال حاضر بصورت جداگانه آموزش می بینند و پس از گذراندن دو تست PCR برای COVID-19 می توانند با سایر ورزشكاران درگیر شوند.

ما با ورود موارد جدید بالقوه COVID-19 ، این پست را به روز می كنیم. [۱۹۶۵۹۰۰۹]

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت