بهترین پهپاد برای سال ۲۰۲۱ – CNET

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

در حالی که قیمت های بالا آنها را منحصر به تولیدات هالیوود می کرد ، فناوری موجود در اجزای هواپیماهای بدون سرنشین – به طور خاص دوربین ، باتری های یون لیتیوم و تجهیزات شبکه بی سیم – بسیار پیشرفت کرده است سالهای اخیر. اکنون ، با پرداخت کمتر از ۵۰۰ دلار ، می توانید یک هواپیمای بدون سرنشین عالی تهیه کنید که خلبان خود باگردید ، به مدت ۳۰ دقیقه (یا بیشتر) پرواز کند و با دوربین HD فیلم ۴K بگیرد.

و حتی یک هواپیمای بدون سرنشین ارزان قیمت برای مبتدیان می تواند لذت زیادی را ارائه دهد. با حدود ۵۰ دلار (حدود ۴۰ پوند یا ۸۰ دلار استرالیا) می توانید یک پهپاد کوادکوپتر پایه با دوربین یکپارچه تهیه کنید که با شارژ تقریباً ۱۰ دقیقه پرواز می کند. اما گزینه های مقرون به صرفه زیادی برای دارندگان هواپیماهای بدون سرنشین وجود دارد که در جایی در وسط قرار می گیرند و ترکیبات مختلفی از ویژگی ها ، کیفیت فیلم و قیمت را برای هر علاقه مند به هواپیماهای بدون سرنشین ارائه می دهند. بنابراین ، خواه به دنبال عکاسی از هواپیماهای بدون سرنشین باشید و یا فقط می خواهید یک هواپیمای بدون سرنشین داخلی در اتاق نشیمن شما پرواز کند ، ما برخی توصیه ها را ارائه داده ایم. در اینجا بهترین هواپیماهای بدون سرنشین برای خلبان هواپیماهای بدون سرنشین مبتدی و متوسط ​​وجود دارد که قصد دارد کمتر از ۱۰۰۰ دلار هزینه کند. هواپیمای بدون سرنشین مسابقه ای برای مبتدیان مدل DJI Mini 2 Ryze Tello DJI Air 2S ایماکس تینیهاوک ۲ خرید اطلاعات آن را در بهترین خرید مشاهده کنید آن را در آمازون ببینید آن را در B&H Photo مشاهده کنید آن را در آمازون ببینید قیمت ۴۵۰ دلار ۱۰۰ دلار ۹۹۹ دلار ۱۷۶ دلار عکس ۱۲ مگاپیکسل ۵ مگاپیکسل ۲۰ مگاپیکسل ۶۰۰ TVL ویدئو ۴K با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه ۷۲۰p در ۳۰ فریم در ثانیه ۵٫۴K در ۶۰ فریم در ثانیه ۶۰۰ TVL پشتیبانی از GPS بله شماره بله شماره زمان پرواز ۳۱ دقیقه ۱۳ دقیقه ۳۰ دقیقه ۸ دقیقه وزن ۲۴۹ گرم ۸۰ گرم ۵۹۵ گرم ۹ گرم نیاز به ثبت نام دارد (در ایالات متحده) شماره شماره بله شماره

DJI به لطف مجموعه گسترده ای از هواپیماهای بدون سرنشین ارزان قیمت ، رهبر بی چون و چرای فناوری پهپادها است و بر بازار تسلط دارد. مدل هایی (مانند Mavic ، Mini ، Tello و Phantom) برای مصرف کنندگان ، علاقه مندان و حرفه ای ها که از حدود ۱۰۰ دلار شروع می شوند و به مدل های گران قیمت هواپیماهای بدون سرنشین می رسند که بیش از ۲۰۰۰۰ دلار است. (در دسامبر سال ۲۰۲۰ ، وزارت بازرگانی ایالات متحده شركت را به فهرست موجودیت خود اضافه كرد ، این شركت صادرات فناوری آمریكا را بدون مجوز محدود می كند ، اما انتظار نمی رود تاثیری در دسترس بودن محصول داشته باگردید.) و موارد دیگری نیز وجود دارد مارک های معتبری که کواد کوپترهای با کیفیت بالا از جمله Parrot و Skydio تولید می کنند و همچنین تعداد بی شماری از تولید کنندگان هواپیماهای بدون سرنشین ارزان قیمت که می توانید در Walmart ، Amazon و Best Buy خریداری کنید. اگر فانتزی به شما حمله می کند ، می توانید یک مینی پهپاد یا هواپیمای بدون سرنشین با پرواز خودکار یا حالت پرواز هوشمند دریافت کنید. و گرچه موارد استثنایی نیز وجود دارد ، اما اکثر هواپیماهای بدون سرنشین پرنده زیر ۵۰ دلار ممکن است شما را با داشتن ویژگی های محدود ، کنترل های بدوی و فقط چند دقیقه از زمان پرواز ناامید کنند. هنگامی که گزینه ها را بررسی می کنید ، در اینجا چند نکته اساسی وجود دارد که باید در نظر بگیرید: یا با ترکیبی از این دو. برخی از آنها دارای عینک های دید اول شخص هستند که به شما نمای غوطه وری از پرواز هواپیماهای بدون سرنشین می دهد ، انگار که در کابین خلبان هستید.

 • پشتیبانی از GPS: پشتیبانی از GPS (یا GLONASS ، نوع روسی) پروازها و فیلم های شما را با ثبات تر ، کمک می کند تا هنگام برخاستن و فرود و کاهش خرابی ها. هواپیماهای بدون سرنشین با GPS غالباً دارای ویژگی “بازگشت به خانه” هستند که در صورت گیر افتادن می توانند آنها را به طور خودکار فراخوانی کنند.
 • سنسورها: سنسورهای فشار هوا که می توانند در کمک به ارتفاع یا “نگه داشتن” کمک کنند به شما اجازه می دهند تمرکز کنید. در پرواز با هواپیمای بدون سرنشین خود به جای اینکه دائماً گاز را تنظیم کنید.
 • باتری: باتری های لیتیوم یونی که اکثر بهترین هواپیماهای بدون سرنشین را تغذیه می کنند ۱۵ تا ۲۵ دقیقه با شارژ کار می کنند ، اگرچه تعداد مدل های میان ردیف مانند DJI Mini 2 افزایش می یابد ] ، اکنون می تواند ۳۰ دقیقه یا بیشتر پرواز کند. هنوز هم به باتری های اضافی احتیاج دارید – برای مدل های هواپیماهای بدون سرنشین DJI که در اینجا قرار دارند ، از ۴۵ دلار تا ۷۰ دلار متغیر است – تا مدت پرواز خود را بیش از این افزایش دهید.
 • قوانین و مقررات: در ایالات متحده ، اگر پهپاد شما ۲۵۰ گرم یا بیشتر وزن دارد ، باید آن را در FAA ثبت کنید. و بدون توجه به وزن ، پارک های ملی ایالات متحده ممنوع هستند – مانند بسیاری از پارک های ایالتی. اکثر شهرستانها و شهرداری ها مقررات خاص خود را در مورد هواپیماهای کنترل از راه دور دارند. بریتانیا قوانین مشابهی دارد (همانند اتحادیه اروپا) ، بر اساس وزن پهپاد. همیشه مطمئن شوید که به طور قانونی پرواز می کنید ، هر کجا که باشید.
 • ما بهترین انتخاب های خود را برای بهترین هواپیماهای بدون سرنشین برای کودکان و مبتدیان ، کاربران متوسط ​​و علاقه مندان به “مشتری جدید” و همچنین یک پهپاد معرفی گردیده برای افرادی که علاقه مند هستند ، بیان کردیم. مسابقه ، که یک صحنه کامل برای خودش است . ما این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم. ما همچنین راهنمای دقیق تری در مورد خرید بهترین هواپیماهای بدون سرنشین در زیر آورده ایم ، با اطلاعات بیشتر در مورد موارد اصلی که باید قبل از خرید در نظر بگیرید.

  جوشوا گلدمن / CNET

  DJI نسخه جدیدی از کوچکترین و سبک ترین هواپیمای بدون سرنشین دوربین خود را رونمایی کرده است – – و یک بار دیگر ، فکر می کنیم این هواپیمای بدون سرنشین میان برد بهترین انتخاب برای افرادی است که می خواهند یک آگهی تبلیغاتی جدی داشته باشند.

  وزن Mini 2 249 گرم (۸٫۸ اونس) است که قابل توجه است زیرا بدان معنی است که – حداقل در ایالات متحده – نیازی به ثبت آن در FAA نیست. اگرچه ۵۰ دلار بیشتر از Mavic Mini اصلی هزینه دارد ، اما با چند نسخه اصلی و بسیاری از بهترین ویژگی هایی که در مدل های بزرگتر این شرکت پیدا خواهید کرد ، ارائه می شود. برای حمل آسان به راحتی جمع می شود ، شامل کنترل کننده جمع و جور جدید این شرکت (که همچنین تا می شود) و با شارژ می تواند تا ۳۱ دقیقه پرواز کند. و Mini 2 از فناوری بی سیم OcuSync 2 DJI پشتیبانی می کند که هم قدرت اتصال را افزایش می دهد و هم دامنه آن را به ۶٫۲ مایل (۱۰ کیلومتر) می رساند.

  دوربین ۴K به روز گردیده Mini 2 دینامیت است: اکنون می توانید فیلم ۴K را با حداکثر ۳۰ فریم بر ثانیه (با عملکرد بزرگنمایی بزرگنمایی ۲ برابر) و مانند مدل قبلی ، عکس های ۱۲ مگاپیکسلی بگیرید. گیمبال موتوری سه محوره شما را با عکس های آرام تضمین می کند.

  یکی از دلایل سبک بودن هواپیمای بدون سرنشین تاشو این است که فاقد سنسور برای جلوگیری و شناسایی مانع است. این بدان معنی است که یک منحنی یادگیری وجود دارد و برخی خراب می شوند. وجه مثبت این است که شما در واقع یاد خواهید گرفت که چگونه آن را پرواز دهید. و هنگامی که از این مشکل آگاه شوید ، Mini 2 نسبت به سایر مدل های DJI پایدار ، زیرک ، ایمن در پرواز و ساکت است.

  با صرف ۱۵۰ دلار اضافی برای خرید دسته کوچک موسیقی جاز Fly More ، شما سه باتری ، یک مرکز شارژ دو طرفه ، کیف حمل ، سه ملخ تعویض و تعدادی لوازم یدکی دیگر به شما می دهد.

  بررسی DJI Mavic Mini ما را بخوانید.

  DJI

  اگر شما یا فرزندتان به دنبال راهی ساده برای یادگیری زبان طناب ، این مدل هواپیمای بدون سرنشین ارزان قیمت مکانی عالی برای شروع است. Ryze Tello ارزان ، استفاده ایمن و پرواز آسان است. برای افراد تازه وارد به اندازه کافی پایدار است – با قدرت کافی برای پرواز به خارج از خانه ، هرچند در وزش باد گردیدید – و تعداد انگشت شماری از الگوهای پرواز از قبل برنامه ریزی گردیده و حداکثر ۱۳ دقیقه زمان پرواز را برای هر بار شارژ ارائه می دهد. به همراه یک کنترلر اختصاصی یا یک دوربین مخصوصاً عالی ارائه نمی شود ، اما به اندازه کافی برای فیلمبرداری با کیفیت ۷۲۰p و عکسهای ۵ مگاپیکسلی مناسب است.

   http://www.cnet.com/


  اکنون در حال بازی:
  این را تماشا کنید:

  DJI Air 2S رویای یک عکاس منظره است  ۶:۵۰

  اندرو هویل / CNET

  Air 2S از نظر فیزیکی با Air 2 یکسان است که راه اندازی گردید در سال ۲۰۲۰ ، اما اگر به دنبال بهترین تصاویر از آسمان هستید ، برخی از موارد مهم به روزرسانی گردیده وجود دارد. سنسور دوربین از نظر فیزیکی بزرگتر است (در واقع یک سنسور ۱ اینچی است) که به شما امکان می دهد نور بیشتری را ضبط کرده و دامنه دینامیکی بهتری را به همراه فیلم ۵٫۴k فراهم کند. هر دو عکس ثابت و فیلم عالی به نظر می رسند ، در حالی که زمان طولانی پرواز ، طیف گسترده ای از حالت های پرواز خودکار و سنسورها از هر طرف ، فیلمبرداری فیلم های سینمایی را آسان می کند.

  جوشوا گلدمن / CNET

  که در سال ۲۰۲۰ راه اندازی گردید ، Air 2 هنوز هم یک گزینه عالی است که باید مورد توجه قرار گیرد ، با ساختاری محکمتر از Mini 2 کوچک و همچنین زمانهای پرواز بسیار بهتر تا ۳۰ دقیقه از شارژ کامل. این گوشی دارای برخی مشخصات چشمگیر دوربین است که قادر به فیلم برداری کامل ۴K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه و گرفتن عکس های ۴۸ مگاپیکسلی است. این چند صد دلار ارزان تر از Air 2S جدید است که با فیلم ۵٫۴k و سنسور تصویر ۱ اینچ از حق دوربین بیشتری برخوردار است.

  اگر می خواهید بهترین کیفیت تصویر را داشته باشید ، Air 2S یکی از مواردی است که می توانید از آن استفاده کنید ، اما اگر عملکرد عالی همه جانبه ای دارید و می خواهید بسته ای را پس انداز کنید ، Air 2 کاملاً ارزش دیدن دارد.

  Air 2 دارای حداکثر سرعت ۴۲٫۵ مایل در ساعت و فناوری APAS 3.0 است که به آن کمک می کند تا روانتر حرکت کند در اطراف موانع به جای توقف فقط برای جلوگیری از آنها. همانطور که ذکر گردید ، اگر اجتناب از مانع مهمترین اولویت شما باگردید ، Skydio 2 هزار دلاری استاندارد استاندارد طلا باقی می ماند – و در نوع خود یک انتخاب عالی و عالی است.

  DJI تعداد زیادی هواپیمای بدون سرنشین دیگر با مشخصات برتر – حتی بهتر دوربین ها و قابلیت های عکاسی – اما قیمت های بالاتری دارند. از گزینه های بالاتر می توان به DJI Air 2S از نظر جسمی ، DJI Mavic Pro با ۲۰۰ دلار بیشتر از Air 2 و هواپیمای بدون سرنشین Mavic 2 Pro 4K اشاره کرد که هزینه آن بسیار بیشتر است. هنوز هم ، برای اکثر افرادی که علاقه مندان فوق العاده با تجربه یا کاربران حرفه ای هواپیماهای بدون سرنشین نیستند ، ما فکر می کنیم Air 2 بهترین ترکیب از طراحی و ویژگی ها را در محدوده قیمت خود ارائه می دهد.

  DJI Mavic Air 2 عملی ما را بخوانید.

  بهترین هواپیمای بدون سرنشین FPV

  DJI FPV

   http://www.cnet.com/

  درو ایوانز / CNET

  هواپیماهای بدون سرنشین FPV به شما امکان پرواز با استفاده از هدستی را می دهند که از منظر هواپیمای بدون سرنشین منظره ای به شما می دهد. این می تواند یک روش هیجان انگیز برای پرواز باگردید ، اما معمولاً فقط در اختیار علاقه مندان است که می خواهند سیستم FPV خود را بسازند. DJI's FPV اولین هواپیمای بدون سرنشین FPV آماده پرواز است که از دید اول شخص شیرین و شیرین ، حداکثر سرعت باورنکردنی ۹۷ مایل در ساعت و ویدئوی ۴K تثبیت گردیده برخوردار است.

  پرواز کمی عادت به آن نیاز دارد ، اما اگر می خواهید آن عکس های نمایشی FPV را که طی ماه های اخیر بر اینستاگرام مسلط گردیده اند دریافت کنید ، این تنها هواپیمای بدون سرنشین در این لیست است که مهارت شما را برای رسیدن به آنجا دارد.

  Emax

  اگرچه هواپیماهای بدون سرنشین اصلی مانند DJI Mini می توانند سریع پرواز کنند ، هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه ای حتی سریعتر پرواز می کنند ، قادر به زدن سرعت بالاتر از ۱۰۰ مایل در ساعت است. آنها همچنین بسیار چابک تر هستند و برای مانورهای آکروباتیک با شما در مجموعه ای از کنترل های دستی ساخته گردیده اند. این بدان معناست که یک منحنی یادگیری وجود دارد که معمولاً برخی از خرابی ها را شامل می شود.

  شروع کار نه سریع و نه آسان است ، اما برای یک هواپیمای بدون سرنشین مسابقه ای ، Emax Tinyhawk 2 کارها را نسبتاً ساده نگه می دارد. شما هنوز هم باید یاد بگیرید که چگونه این مورد را آزمایش کنید ، اما روند کار نسبت به سایر سیستم های سطح پایین هزینه کمتری دارد و ناامید کننده است. یک چیز ، شما نگران نباشید که همه قطعات جداگانه با هم کار کنند – یا لحیم کاری هر چیزی که برای بسیاری از مدل های DIY لازم است.

  ۷ نکته ای که باید قبل از خرید هواپیمای بدون سرنشین به آنها توجه کنید

  تازه وارد دنیای پهپادهای مدرن گردیده اید؟ نگران نباشید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. در اینجا یک بررسی اجمالی از آنچه هر مبتدی باید بداند تا بهترین هواپیماهای بدون سرنشین را برای پول خود پیدا کند ، آورده گردیده است.

  هواپیماهای بدون سرنشین ارزان تر لزوماً برای مبتدیان

   axis-turbo-x-drone.jpg

  کواد های کوچک و ارزان قیمت از این قبیل می توانند دردسرهایی برای اولی ها باشند.


  جوشوا گلدمن / CNET

  مانند بسیاری از چیزهای زندگی ، آنچه را که با هواپیماهای بدون سرنشین مصرف می کنید پرداخت می کنید: هرچه پول بیشتری خرج کنید ، ویژگی های بیشتری به شما می رسد که پرواز را آسان می کند. به عنوان مثال ، در حالی که Hubsan X4 quad ذکر گردیده در بالا برای شروع کار بد نیست ، اما فاقد سنسورهای یافت گردیده در یک هواپیمای بدون سرنشین ممتاز است که به آن کمک کند تا خودش را در جای خود معلق کند یا در صورت گرفتگی به شما برگردد.

  GPS برای خلبانان جدید هواپیماهای بدون سرنشین بسیار ارزشمند است. اگر به دنبال پرواز با ثبات خارج از جعبه هستید ، به ویژه برای عکسبرداری هوایی و فیلم ، ارزش پرداخت هزینه بیشتری را دارد. به طور معمول آن را در هواپیماهای بدون سرنشین درجه یک نخواهید یافت ، بنابراین خلبانان جدید ممکن است مدل های هواپیماهای بدون سرنشین اسباب بازی را ناامیدکننده بدانند حتی اگر تمرین با آنها خوب باگردید.

  زمان پرواز هنوز نسبتاً کوتاه است

  عمر باتری پاشنه آشیل صنعت هواپیماهای بدون سرنشین است. اگرچه تعداد انگشت شماری از مدل ها وجود دارند که می توانند با مدت ۳۰ دقیقه یا بیشتر با شارژ در هوا باقی بمانند ، اما ممکن است تحت شرایط آزمایش ایده آل در یک محیط کنترل گردیده باگردید. هرچه سریعتر پرواز کنید ، وزن بیشتری اضافه می کنید. هرچه باد گردیدیدتر باگردید ، یک هواپیمای بدون سرنشین باتری خود را سریعتر شستشو می دهد. بعلاوه ، زمان لازم برای بلند گردیدن در هوا و زمین وجود دارد – و این معمولاً در مشخصات حالت پرواز به نقل از سازندگان محاسبه نمی شود.

  قانون کلی ما این است که هر آنچه سازنده ادعا می کند ، از یک هواپیمای بدون سرنشین متوسط ​​۵ تا ۱۰ دقیقه کم کنیم. هواپیماهای بدون سرنشین اسباب بازی معمولاً بین ۵ تا ۷ دقیقه پرواز خوب دارند ، اگرچه برخی از آنها می توانند دامنه ۱۰ تا ۱۲ دقیقه ای را طی کنند.

  قیمت هواپیمای بدون سرنشین فقط ابتدای

   dji-phantom-4-10.jpg

  بسته به هواپیما ، باتری های اضافی می توانند شما را از این طریق کار کنند. ۵ دلار برای اسباب بازی تا بیش از ۱۰۰ دلار برای هواپیماهای بدون سرنشین دوربین.


  جوشوا گلدمن / CNET

  شما می خواهید یک دو باتری اضافی ، بعضی از ملخ های اضافی ، شاید برخی از محافظ های prop و شاید یک شارژر سریع بخواهید ، بنابراین شما ساعت ها برای پرواز دوباره منتظر نیستید. بیش از حد احتمال خراب گردیدن دارید ، که می تواند منجر به هزینه های تعمیر شود – چه برای قطعات تعویض و چه برای ارسال مجدد آن به تولید کننده برای تعمیرات. (دقیقاً به همین دلیل است که DJI بیمه خرابی هواپیماهای بدون سرنشین جدید را ارائه می دهد.)

  قبل از خرید هواپیمای بدون سرنشین ، ارزش دارد که کمی وقت صرف تحقیق در مورد قیمت و در دسترس بودن قطعات تعویض ، باتری و سایر لوازم جانبی کنید. و در مورد قطعات شخص ثالث – به خصوص باتری ها و شارژرها – که ممکن است از قطعات ساخته گردیده توسط سازنده هواپیماهای بدون سرنشین احتیاط کنید.

  همه تصور می کنند که شما به حریم خصوصی خود حمله می کنید

  هنگامی که در فضای عمومی پرواز می کنید یا حتی در حیاط خانه خود پرواز می کنید ، هر کسی که شما را در حال انجام این کار ببیند ، فکر می کند که از او یا شخص دیگری جاسوسی می کنید . شما می توانید در وسط یک میدان ۲۰ جریب ایستاده باشید و هیچ کس در چشم شما نباگردید و هواپیمای بدون سرنشین شما بیش از ۵۰ فوت مستقیماً بالای سر خود داشته باگردید و در پایان ممکن است به س questionsالات مربوط به تام دزدکی پاسخ دهید. این برای ما اتفاق افتاده است به طور مکرر

  و در همین راستا ….

  همه به جز شما فکر می کنند که آنها خطرناک هستند

  مهم نیست که شما ایمن ترین خلبان هواپیمای بدون سرنشین هستید یا اینکه می توانید صدمات بیشتری به کسی وارد کنید که یک بیس بال از یک پهپاد – تماشاگران ممکن است احساس خطر کنند. از این گذشته ، هیچ چیز در مورد چرخش تیغه های پلاستیکی با سرعت زیاد فریاد “ایمنی” را نمی زند.

   parrot-bebop-2-04.jpg

  Parrot's Bebop 2 دارای برخی از ویژگی های ایمنی زیبا از جمله پروانه است که در صورت برخورد به هر چیزی فوراً متوقف می شود.


  جوشوا گلدمن / CNET

  به همین ترتیب ، خلبانان مستقر در ایالات متحده ممکن است از عضویت آکادمی مدل هوانوردی بهره مند شوند. همراه با کل مزایا از جمله دسترسی به سایت های پرواز AMA عضو ، عضویت سالانه ۷۵ دلار با ۲،۵۰۰،۰۰۰ دلار بیمه مسئولیت عمومی جامع و همچنین ۲۵،۰۰۰ $ در پوشش تصادفی یا پزشکی ، حداکثر ۱۰،۰۰۰ $ مرگ تصادفی و ۱۰۰۰ $ آتش سوزی ، سرقت و پوشش خرابکاری.

  یافتن مکانهایی برای پرواز می تواند یک چالش باگردید

  در مکانهای پرجمعیت مانند شهرها و کلانشهرها ، یافتن مکانهایی برای پرواز ایمن و قانونی دشوار است. پارک های ملی ایالات متحده ممنوع است. این مقررات در پارک های ایالتی ، شهری و شهری متفاوت است. و پس از آن مناطق پرواز ممنوع وجود دارد که باعث می شود بسیاری از کلان شهرها به دلیل ساختمانها ، مردم و اتومبیلها از مرزها و همچنین فقط خطرناک خارج شوند.

  قبل از خرید هواپیمای بدون سرنشین – حتی اگر یک اسباب بازی باگردید ، اگر قصد پرواز در خارج را دارید – می خواهید به AirMap بروید یا برنامه B4UFly FAA را بارگیری کنید تا مناطق پرواز ممنوع را بررسی کند. اگرچه این موارد شامل احکام ایالتی یا محلی نمی شود ، بنابراین قبل از پرواز باید تحقیقات بیشتری در مورد محیط اطراف خود انتخاب کنید.

  قوانین هواپیماهای بدون سرنشین اتحادیه اروپا و انگلیس بیشتر براساس وزن سنگین یک هواپیمای بدون سرنشین است و دیگر هیچ تفاوتی بین افرادی که برای سرگرمی پرواز می کنند یا افرادی که برای اهداف حرفه ای پرواز می کنند ، قائل نمی شود. اروپایی در میان شما با هواپیماهای بدون سرنشین جدید باید اطمینان حاصل کند که کاملاً با مقررات هواپیماهای بدون سرنشین ۲۰۲۱ آشنا شوید و اطمینان حاصل کنید که هم شما و هم هواپیماهای بدون سرنشین قبل از پرواز ثبت نگردیده اید.

  هر هواپیمای کنترل از راه دور به جز “اسباب بازی ها” به ثبت FAA در ایالات متحده نیاز دارد [۱۹۶۵۹۱۴۱] faa-uas-reg-6.jpg ” height=”363″ width=”644″/>

  عکس صفحه توسط شان هولیستر / CNET

  اداره هوانوردی فدرال ایالات متحده هر کسی را که می خواهد با هواپیمای بدون سرنشین با وزن بین ۰٫۵۵ پوند (۲۵۰ گرم) و ۵۵ پوند (تقریبا ۲۵ کیلوگرم) وزن برای تفریح ​​یا سرگرمی پرواز کند ، ثبت نام در آژانس می کند. مجازات های مدنی برای ثبت نکردن چنین هواپیمای بدون سرنشین ممکن است شامل جریمه های نقدی تا ۲۷،۵۰۰ دلار باگردید. مجازات های کیفری ممکن است شامل جریمه های نقدی تا ۲۵۰ هزار دلار ، حبس تا سه سال یا هر دو باگردید.

  بیشتر هواپیماهای بدون سرنشین زیر ۱۰۰ دلار UAS زیر این وزن قرار می گیرند. به عنوان مثال ، تمام این هواپیماهای بدون سرنشین اسباب بازی زیر این علامت نیم پوند وزن دارند. برای توزین هواپیمای بدون سرنشین خود می توانید از آشپزخانه یا ترازوی پستی استفاده کنید یا می توانید با سازنده مشورت کنید همچنین ، این مورد هم در هواپیماهای فروشگاهی و هم در هواپیماهای خانگی اعمال می شود.

  هزینه ثبت نام ۵ دلار است و در عرض چند دقیقه می توان همه آن را بصورت آنلاین انجام داد . نیازی نیست که هر هواپیمایی را که متعلق به خود است ثبت کنید – فقط خودتان. به شما یک شماره داده می شود تا به آنچه پرواز می کنید متصل شود. خودشه. اساساً ، این روش FAA است که باعث می شود شما موافقت کنید که دستورالعمل های ایمنی آن را از جمله اقامت بیش از پنج مایل از فرودگاه ها و زیر ۴۰۰ فوت را خوانده اید.

  انگلیس شرایط ثبت نام خاص خود را دارد. اساساً دارندگان هواپیماهای بدون سرنشین که بیش از ۲۵۰ گرم وزن دارند باید به عنوان اپراتور هواپیماهای بدون سرنشین ثبت نام کنند که هزینه آن سالانه ۹ پوند است. و خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین که بیش از ۲۵۰ گرم وزن دارند باید هر سه سال یک دوره آموزش آنلاین رایگان بگذرانند. استرالیا قول داده است که قوانین جدید “در راه است” ، اما در حال حاضر هیچ الزام رسمی وجود ندارد.

  واژه نامه: RTF خود را از FPV خود بشناسید

  مانند هر سرگرمی یا فناوری ، تعداد زیادی زبان و اختصارات نیز وجود دارد. که با قلمرو همراه است. در اینجا برخی از مواردی که بیشتر با آنها روبرو خواهید گردید وجود دارد.

  • آماده پرواز (RTF): هواپیمای بدون سرنشین که نیاز به مونتاژ کم و زیادی دارد و آماده پرواز از جعبه است.
  • تقریباً آماده پرواز (ARTF یا ARF): این هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است به مونتاژ جزئی و تجهیزات اضافی مانند گیرنده (Rx) و فرستنده رادیویی (Tx ، که به آن رادیو کنترل نیز می گویند) نیاز داشته باشند. [۱۹۶۵۹۰۵۸] Bind-n-fly (BNF): اینها اساساً هواپیماهای بدون سرنشین RTF با گیرنده هستند ، اما کنترل کننده رادیویی نیستند (باید یکی را جداگانه بخرید). اما پس از آن می توانید از این کنترل کننده برای هدایت هواپیماهای دیگر BNF استفاده کنید ، اگر تصمیم دارید مجموعه هواپیماهای RC خود را رگردید دهید ، در هزینه های شما صرفه جویی خواهد کرد.
  • نمای اول شخص (FPV): فید مستقیم از دوربین روی دوربین هواپیمای بدون سرنشین می تواند برای کادربندی عکس ها یا فیلم های شما و همچنین خلبانی استفاده شود. با مسابقه هواپیماهای بدون سرنشین ، خلبانان معمولاً از یک عینک FPV برای یک تجربه غوطه وری استفاده می کنند.
  • بازگشت به خانه (RTH): یک ویژگی ایمنی است که به هواپیمای بدون سرنشین اجازه می دهد به طور مستقل به محل خلبان یا نقطه شروع پرواز کند. [۱۹۶۵۹۰۵۸] Gimbal: یک سیستم تثبیت کننده دوربین مکانیکی است که حتی با حرکات سریع و یا در وزش باد گردیدید می تواند فیلم های واضح و واضح را به شما ارائه دهد.
  • حالت بدون سر: برای خلبانان مبتدی در نظر گرفته گردیده است. هنگامی که میله ریموت خود را در آن جهت حرکت می دهید ، پهپاد را به سمت جلو ، عقب ، چپ یا راست حرکت می دهد ، بدون توجه به اینکه به کدام سمت جلو پهپاد نشان داده گردیده است.
  • مرا دنبال کنید: ویژگی ای که به یک پهپاد امکان می دهد به طور خودکار یک موضوع را دنبال کنید ، معمولاً با استفاده از یک سیگنال GPS از یک دستگاه تلفن همراه ، کنترل از راه دور یا یک چراغ متصل به موضوع مورد ردیابی.
  • موتور بدون برس: گرچه گرانتر از موتورهای مسواک خود هستند ، اما موتورهای بدون برس از کارایی بیشتری برخوردار هستند ، بیشتر طول می کگردید و ساکت تر است.

  بیشتر بخوانید: بهترین اسباب بازی های برقی بچه ها برای سال ۲۰۲۱

  منبع : cnet
  به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

  © تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت