بهترین تشک خنک کننده سال ۲۰۲۱

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

یک تختخواب خنک کننده ممکن است گزینه خوبی برای خوابهای گرم باگردید که معمولاً با انفجار AC خود را راحت می کنند یا یک فن پر سر و صدا را کنار بالین خود نگه می دارند – این می تواند قبض برق شما را کاهش دهد و دمای بدن شما را حفظ کند در طول شب خنثی تر تبلیغات دروغین در مورد فروش “تختخواب خنک کننده” رایج است ، که می تواند درک اینکه آیا یک تشک واقعاً به شما کمک می کند احساس خنکی کنید یا خیر ، دشوار است (برخی از این تختخواب های خنک کننده فقط یک بالش تشک خنک کننده یا یک تشک تشک هستند و برای خوابهای گرم کافی نیست). همچنین بین تختی که گرما را حفظ نمی کند و تختی که به طور فعال سعی در تسکین خنک کننده دارد تفاوت زیادی وجود دارد. اگر بدنبال کاهش حداکثر تنظیم دما و خواب کلی خنک تر هستید ، احتیاط نسبت به زبان بازاریابی خاص بسیار مهم است. با این حال ، تشک های تک شاخ وجود دارد که از نظر جسمی احساس سرما می کنند و یا دارای طرح های تنفسی هستند (یا هر دو) ، و آنها را برای خواب های گرم که می خواهند بهترین تشک خنک کننده را پیدا کنند ، ایده آل می کند.

من انواع مختلفی را مشاهده کرده ام مارک های تشک سعی می کنند فن آوری خنک کننده را در تختخواب خود بگنجانند و برخی بهتر از دیگران کار می کنند. پس از آزمایش بیش از ۱۰۰ تشک مختلف ، من می دانم که در تختخواب های خنک کننده چه اتفاقی می افتد و می دانم کدام تخت ها “خاصیت خنک کنندگی” دارند که احتمالاً تا حدی زیاد نخواهد بود. در زیر بهترین گزینه های تشک خنک را که می توانید روی آن بخوابید ، از تختخوابهایی که به معنای واقعی کلمه تا لمس گرفته تا تختهایی که حداکثر جریان هوا را برای به حداقل رساندن احتباس گرما ، ذکر کرده ام ، ذکر کردم. برای خنک ترین تشک یا یک خواب نیمه گرم که فقط می خواهد کمی راحت شود در حالی که می خوابید ، یک نوع تشک وجود دارد – از یک تشک فنری گرفته تا کف حافظه سنتی – که دقیقاً متناسب با نیازهای شماست. در اینجا انتخاب های من برای بهترین تشک خنک کننده آورده گردیده است. تمام قیمت ها برای مدل تشک ملکه در زمان انتشار است. قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

همه قیمت ها برای مدل تشک ملکه در زمان انتشار است. قیمت ها قابل تغییر هستند.

بیشتر بخوانید: بهترین تشک های کامل ۲۰۲۱

بنفش

آیا برخلاف هر چیزی که قبلاً روی آن خوابیده اید ، برای تشک آماده گردیده اید؟ افراد در Purple راهی پیدا کردند که انقلابی در طرح تشک سنتی ایجاد کنند و به چیزی با دوام تر ، حمایت کننده تر و قابل تنفس تبدیل شود . Purple Hybrid 2 از مارک های پلاستیکی Hyper-Elastic و کویل های جیبی یک نوع مارک در یک تشک ۱۲ اینچی استفاده می کند که به طور طبیعی درجه حرارت را مانند هیچ تشک دیگری تنظیم می کند.

لایه بالایی یک لایه نرم ، نرم و مشبک است – مانند موادی که خاص مارک بنفش است. فضاهای مربعی یک تن جریان هوا را ایجاد می کنند ، در حالی که سیم پیچ های جیب دار نیز باعث می شوند هوا برای تنفس بیشتر عبور کند. در اثر لمس مانند GhostBed Luxe یا TempurAdapt احساس سرما نخواهد کرد ، اما توانایی های تنظیم دما تقریباً بی نظیر است.

من فکر می کنم احساس متوسطی دارد ، یا حدود هفت از ۱۰ در مقیاس استحکام. برای خوابهای پشت و معده بهتر است ، اما فکر می کنم اگر خوابهای کنار آن بیش از ۲۳۰ پوند باگردید ، برای خواب آورهای کنار نیز مفید خواهد بود. اگر چیزی نرم و نرم می خواهید ، می توانید تشک های Purple Hybrid Premier را نیز بررسی کنید.

بنفش احساس راحتی می کند و درست هنگام آزاد گردیدن فشار به حالت طبیعی خود باز می گردد. در حالی که شما یا بچه هایتان نباید روی تخت بپرید ، آنها می توانند با این کار هوای جدی بگیرند. در عین حال ، احساس بی وزنی ایجاد می کند و نقاط درد مشترک مانند لگن و شانه ها را تحت فشار قرار می دهد. Purple Hybrid به لطف طراحی ترکیبی حمایتی خود برای انواع بدن مناسب است.

یک تشک Purple Hybrid با اندازه دوقلو با قیمت ۱۳۹۹ دلار به فروش می رسد. قیمت اسپلیت کینگ تا ۲۷۹۸ دلار افزایش می یابد.

بررسی Purple Hybrid ما را بخوانید.

ملافه های بروکلین

اگر شما خواب گرم هستید و در طول شب ، شما باید یک تختخواب پیدا کنید که دو جعبه را چک کند. باید به اندازه کافی نرم باگردید تا نقاط فشار را از بین ببرد و باید حاوی نوعی توانایی تنظیم دما باگردید.

شفق قطبی حدود ۱۲٫۵ اینچ ضخامت دارد و با پنج لایه مختلف روی هم قرار گرفته است. پایه یک سیستم ۸ اینچی سنگین از سیم پیچ جیبی است و لایه راحتی بالای آن با کف مخصوص CopperFlex بروکلین بیدینگ ساخته گردیده است. قرار است این ماده به جذب گرمای بدن کمک کرده و آن را از خود دور کند. به نظر من قدرت خنک کننده واقعی از پوشش خنک کننده یورو است. نرم و لطیف ، کرکی است و مانند آنچه در GhostBed Luxe وجود دارد ، هنگام لمس آن از نظر جسمی احساس سرما می کند.

این شرکت ادعا می کند دمای بدن شما را به ۸۸ درجه کاهش می دهد. من مطمئن نیستم که این ادعا برای هر فرد بخواب چقدر درست و سازگار است ، اما به شما کمک می کند در طول شب خنک و راحت تر بخوابید.

Broklyn Bedding Aurora در سه پروفیل استحکام مختلف موجود است که دو تا از آنها مخمل خواب دار است. خواب های کناری ریزه اندام که تشک نرم اضافی می خواهند باید گزینه Soft را در نظر بگیرند ، در حالی که خواب های کناری سبک وزن تا متوسط ​​وزن در مدل Medium بسیار خوب خواهد بود.

این تشک مانند کف حافظه نرم احساس می شود ، اما بسیار بلندتر و تنفس تر است. و به خاطر داشته باشید ، هرچه مدل تشک نرمتر باگردید ، بیشتر در آن فرو می روید. گرچه ، شما قطعاً آن احساس عمیق بغل گرفتن را ندارید که فوم حافظه می تواند به شما ایجاد کند.

GhostBed [19659020] هنگامی که در کنار شخص دیگری ، به خصوص خواب گرم دیگر یا یک حیوان بزرگ و کرکی می خوابید ، به دلیل گرمای مضاعف بدن ، احتمال گرم گردیدن شما زیاد است. GhostBed Luxe یک تشک زن و شوهر خنک کننده عالی است زیرا دارای یک مشخصات متوسط ​​در حدود پنج در مقیاس استحکام است که تمام موقعیت های مختلف خواب را در خود جای داده است. این بدان معناست که شما و شخص مهم دیگر می توانید در موقعیت های مختلف (به عنوان مثال ترکیبی و کناری) بخوابید و کاملاً راحت باشید.

من معمولاً روی شکم می خوابم در حالی که شریک زندگی ام به پهلو می خوابد و GhostBed Luxe هماهنگی ایده آل بین کاهش فشار و پشتیبانی را ارائه می دهد. ساخت آن کاملاً فوم است ، اما ضخامت فوق العاده آن در ساخت ۱۳ اینچی آن را به تشک کف حمایت کننده تری نسبت به سایر گزینه های موجود مانند تشک Nectar و Casper Original تبدیل کرده است.

یکی از بهترین قطعات در مورد این تخت ، فناوری خنک کننده آن است. این پوشش با نیم اینچ فیبر خنک کننده تزریق می شود ، که به طور قابل توجهی سرد است و باعث سرد گردیدن تخت هنگام خوابیدن می شود. به طور جدی ، بلافاصله می توانید بگویید GhostBed Luxe زیبا طراحی گردیده است.

GhostBed همچنین یک لایه “Ghost Ice” در بالای لایه راحتی کف حافظه اضافه کرد ، که قرار است گرمای بدن شما را جذب کرده و به طور مساوی در تخت پراکنده کند. تخت های مموری فوم قبلاً برای حفظ گرما فراخوانی گردیده اند ، اما GhostBed Luxe کاملاً مقصر در این مورد نیست.

این برند ادعا می کند که جالبترین تختخواب در جهان است. این ادعایی است که من به طور کامل آماده عقب نماندنم ، اما می توانم بگویم که این یک تشک کاملا خنک کننده است و یکی از جالبترین هایی است که تاکنون آزمایش کرده ام.

قیمت دوقلوها از ۹۹۵ دلار شروع می شود و برای یک پادشاه کالیفرنیا تا ۱۹۲۵ دلار افزایش می یابد.

Cocoon by Sealy

بعضی از خواب های گرم نمی خواهند بیش از ۱۵۰۰ دلار روی تشک جدید بیایند. ، اما خوشبختانه گزینه های مناسب بودجه وجود دارد که در پایین نگه داشتن دمای بدن هنگام خواب موثر است. Cocoon Chill در دو مدل ۱۲ اینچی هیبریدی یا ۱۰ اینچی تمام فوم عرضه می شود ، اما من این ترکیبی را توصیه می کنم زیرا جریان هوای بیشتری نسبت به Cocoon Chill فوم ایجاد می کند.

صرف نظر از ساخت و سازی که شما با آن کار می کنید ، این تختخواب های حافظه با پوشش خنک کننده تغییر فاز مجهز می شوند. درست هنگامی که در بالای تخت دراز می کشید ، احساس خنک گردیدن آن را در پشت خود احساس می کنید. با توجه به مبلغی که برای این تشک می پردازید ، موثر است.

من آن را جایی بین متوسط ​​و متوسط ​​، یا حدود شش از ۱۰ در مقیاس سفتی ارزیابی می کنم. هنگام خوابیدن به پهلو ، یک تن تسکین فشار پیدا نمی کنم ، اما کف حافظه به شما کمک می کند تا یک حالت کانتورینگ و بغل بیشتر ایجاد کنید. با این اوصاف ، این تختخواب برای خوابان پشت و معده ، خواب های ترکیبی و برخی از خواب های جانبی بهترین است. بیشتر افراد از این تختخواب خوشحال خواهند گردید ، به شرطی که تشک مخمل خواب دار نخواهید.

Cocoon Chill ارزانترین بستر خنک کننده در این لیست است. یک قیمت دوقلو با قیمت ۷۳۰ دلار و قیمت های یک پادشاه کالیفرنیا تا ۱۳۱۰ دلار افزایش می یابد.

TempurPedic

ما فقط بهترین تشک خنک کننده بودجه را جستجو کردیم ، بنابراین فقط من هم می دهم شما یک گزینه ردیف لوکس هستید. TempurPedic نام خانوادگی و یکی از محبوب ترین مارک های ملافه در جهان است. خط TempurAdapt شامل سه تشک است که همگی به روکش های خنک کننده مجهز گردیده اند.

مورد علاقه من ProAdapt است زیرا شما می توانید از بین سه سطح استحکام انتخاب کنید ، به این معنی که می توانید نوع خواب خود را به درستی جای دهید ، و تشک بسیار شگفت آور است. همچنین می توانید ساختاری ترکیبی یا فومی را انتخاب کنید ، به شما این امکان را می دهد که تشک TempurPedic خود را تا چه اندازه حمایت کنید.

این پوشش احساس یخ می کند و کف حافظه داخل آن مانند تشک های قدیمی TempurPedic از پشت در روز گرما را حفظ نمی کند. این برند همچنین تختخواب های خنک کننده مدل Breeze را ارائه می دهد اما بسیار گران هستند. من فکر می کنم با انتخاب این مدل از مدل های برتر آنها ، می توانید با این تشک ضمن صرفه جویی در هزینه ، تسکین دهنده خنک کننده شوید.

حتی می توانید برای ذخیره بیشتر پول با مدل پایه TempurAdapt بروید. این یک پوشش خنک کننده با همان احساس فوم حافظه متراکم مانند سایر تختخوابهایی است که هنگام فرو رفتن در لایه ها بدن شما را بغل می کنند ، اما مقرون به صرفه تر است.

ProAdapt محبوب ترین مدل این شرکت است. قیمت دوقلو از ۲،۴۹۹ دلار شروع می شود و برای یک پادشاه تقسیم گردیده در کالیفرنیا تا ۴۹۹۸ دلار افزایش می یابد.

بیشتر بخوانید:


اطلاعات موجود در این مقاله برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است فقط و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد هر گونه س youال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی ، همیشه با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت