توییتر مارجوری تیلور گرین را به دلیل اطلاعات نادرست COVID به حالت تعلیق درآورد

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1233470935

Rep. مارجوری تیلور گرین توسط توییتر به حالت تعلیق درآمده است.


گتی ایماژ

برای به روز ترین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت های WHO و CDC مراجعه کنید.

توییتر مارجیوری تیلور گرین ، نماینده روز دوشنبه را پس از نقض قوانین پلتفرم رسانه های اجتماعی مبنی بر منع به اشتراک گذاری اطلاعات غلط ویروس کرونا ، به مدت ۱۲ ساعت به حالت تعلیق درآورد. سخنگوی توییتر ، با اشاره به حساب Greene ، گفت: “سیاست اطلاعات گمراه کننده COVID-19” جمهوری خواه مخالف صریح استفاده از واکسن و ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس بوده است. وی در توییت های خود که روزهای یکشنبه و دوشنبه ارسال گردیده بود ، به اشتباه اظهار داشت که این ویروس خطری برای سلامتی افراد غیر چاق یا افراد زیر ۶۵ سال ندارد. به گفته جان هاپکینز ، این ویروس بیش از ۶۰۰۰۰۰ آمریکایی را به کام مرگ کشانده است.

این توئیت ها که همچنین به ادعاهای دروغین میزان بالای مرگ و میر و “بسیاری از مشکلات بهداشتی” مرتبط با واکسن اشاره داشتند ، از آن زمان “گمراه کننده” نامگذاری گردیده اند.

قوانین توئیتر مدت هاست که اطلاعات غلط در مورد ویروس کرونا را منع کرده است ، به ویژه توییت های حاوی اطلاعات نادرست که می تواند مردم را به آسیب رساندن به خود سوق دهد. در ماه مارس ، این شرکت اعلام کرد که برچسب زدن به هر توییتی را که ممکن است حاوی اطلاعات گمراه کننده باگردید در مورد واکسن COVID-19 آغاز می کند.

توییتر همچنین اعلام کرد که شروع به استفاده از سیستم “اعتصاب” می کند که در آن دو یا سه اخطار قفل حساب ۱۲ ساعته برای کاربران ایجاد می کند ، چهار اخطار یک هفته قفل حساب و پنج نتیجه یا بیشتر دارد در یک تعلیق دائمی از سایت رسانه های اجتماعی. حذف یک صدای جیر جیر به دلیل گمراه کننده بودن باعث می شود کاربران دو اخطار داشته باشند.

توییتر بعد از اینکه رئیس جمهور جو بایدن از شرکت های رسانه های اجتماعی خواست اقدامات بیشتری را برای جلوگیری از انتشار اطلاعات نادرست در مورد ویروس انجام دهند ، اقدام کرد. وقتی بایدن در مورد پیام خود به سیستم عامل هایی مانند فیس بوک س askedال گردید ، بایدن روز جمعه گفت که “آنها مردم را می کشند” ، افزود که “تنها بیماری همه گیر ما در بین افراد غیر واکسینه گردیده است.”

بایدن بعداً انتقادات خود را بازپس گرفت ، روز دوشنبه گفت كه اطلاعات غلط واكسن است كه “مردم را می كگردید” ، نه شركت.

ژنرال جراح ایالات متحده ویوك مورتی هفته گذشته نیز مشورتی را صادر كرد و گفت كه اطلاعات غلط بهداشتی “تهدیدی فوری” برای مردم در میان همه گیر است. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ، جن پساکی همچنین گفته بود که حدود ده نفر هستند که ۶۵ درصد اطلاعات غلط واکسن را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ایجاد می کنند.

بلافاصله نمی توان از نماینده کنگره نظر گرفت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت