سری پرچمداران هواوی P50 در تاریخ ۲۹ ژوئن آغاز به کار می کنند

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screenshot-2021-06-03-at-1-26-20-pm.png

Huawei / عکس از Sareena Dayaram

این شرکت در کانال های مختلف رسانه های اجتماعی اعلام کرد بیش از یک سال پس از عرضه نسل قبلی خود ، گوشی پرچمدار نسل بعدی هواوی ، سری P50 ، قرار است در یک رویداد رونمایی در تاریخ ۲۹ ژوئیه رونمایی شود.

ریچارد یو ، رئیس گروه تجارت مصرف کنندگان هواوی ، در پستی در Weibo گفت ، این مجموعه آغاز “دوره جدیدی از تصویربرداری از تلفن همراه” است ، و گفت: “انتشار تصویر جدید تلفن همراه” با انتشار آنها ارائه می شود. مشخص نیست که آیا سری P50 هواوی فقط در چین عرضه می شود یا اینکه در بازارهای اصلی این شرکت مانند اروپا و انگلیس نیز عرضه جهانی گسترده تری خواهد داشت.

Huawei در تلاش است تا پس از گزند تحریم های ایالات متحده به فرسایش سهم بازار جهانی تلفن های هوشمند خود بازگردد. طی چند سال گذشته ، دولت ترامپ یک سری تحریم های سنگین را علیه این شرکت چینی اعمال کرده است ، که تلفن های هوشمند خود را بدون نرم افزار و برنامه های محبوب گوگل ترک کرده است ، از جمله عواقب دیگر. سیستم عامل تلفن همراه خود به نام HarmonyOS برای جایگزینی Google Mobile Services در تلفنهای هوشمند خود و همچنین مجموعه وسیعی از دستگاههای مصرفی طراحی گردیده است. همچنین از این رویداد برای تحریک سری P50 استفاده کرد ، اما در تاریخ عرضه به اشتراک نگذاشت.

یو در این مراسم گفت: “به دلایلی كه همه از آن مطلع هستید ، تاریخ راه اندازی نگردیده است.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت