سری پرچمداران هواوی P50 در تاریخ ۲۹ ژوئیه آغاز به کار می کنند

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screenshot-2021-06-03-at-1-26-20-pm.png

Huawei / عکس از Sareena Dayaram

این شرکت در کانال های مختلف رسانه های اجتماعی اعلام کرد بیش از یک سال پس از عرضه نسل قبلی خود ، گوشی پرچمدار بعدی هواوی ، سری P50 ، قرار است در یک رویداد پرتاب در تاریخ ۲۹ ژوئیه رونمایی شود.

این مجموعه آغاز “دوره جدیدی از تصویربرداری از تلفن همراه” خواهد بود ، ریچارد یو ، رئیس گروه تجارت مصرف کنندگان هواوی ، در پستی در Weibo فاش کرد و گفت: “انتشار فناوری جدید تلفن همراه” با انتشار آنها ارائه می شود. مشخص نیست که آیا سری P50 هوآوی فقط به بازار چین محدود خواهد گردید یا اینکه در بازارهای اصلی این شرکت مانند اروپا و انگلیس نیز عرضه جهانی گسترده تری خواهد داشت.

Huawei در تلاش است تا پس از گزند تحریم های ایالات متحده در فرسایش سهم بازار تلفن های هوشمند جهانی خود ، بازگردد. طی چند سال گذشته ، دولت ترامپ یک سری تحریم های سنگین را علیه این شرکت چینی اعمال کرده است ، که منجر به فروش تلفن های هوشمند پرفروش آن بدون نرم افزار و برنامه های محبوب Google از جمله عواقب دیگر آن گردیده است. محدودیت در خرید قطعات ساخت Huawei به این معنی است که این شرکت همچنین مجبور به ساخت چیپ ست های Kirin با نام تجاری خود که تلفن های آن را تأمین می کند ، شود.

در یک رویداد پرتاب در ماه ژوئن ، Huawei از سیستم عامل تلفن همراه خود به نام HarmonyOS رونمایی کرد که برای جایگزینی Google Mobile Services در تلفن های هوشمند خود و همچنین مجموعه ای از وسایل مصرفی طراحی گردیده است. این برنامه همچنین از رویداد ماه گذشته برای تحریک سری P50 استفاده کرد ، اما در تاریخ عرضه به اشتراک گذاشته نگردید.

یو در این مراسم گفت: “به دلایلی كه همه از آن مطلع هستید ، تاریخ راه اندازی نگردیده است.”

تصحیح: در نسخه قبلی این مقاله از عنوانی كه نادرست است نشان داده می شود تاریخ عرضه. برای تصحیح آن تا ۲۹ ژوئیه به روز شوید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت