هیچ چیز Carl Pei وظیفه دشوار طراحی فناوری شفاف را بر عهده ندارد

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

در سپتامبر ، کارل پی بنیانگذار OnePlus شروع به برقراری ارتباط با دوستان صنعت فناوری کرد تا به آنها بگویید می خواهد کار جدیدی را شروع کند. از آن زمان ، Pei تیزر تبلیغاتی کوچک برای شرکت جدید خود را حذف کرد ، هیچ چیز ، حتی چون جزئیات همچنان درگیر رمز و راز بود. در ۲۷ ژوئیه ، اولین محصول از فعالیت وی را می بینیم – هدفون های بی سیم Ear 1 واقعی .

کشش ۱۱ ماهه احساس می کند یک زمان چرخش کوتاه برای تهیه یک محصول جدید از تکنولوژی است تصور به بازار ، به ویژه در هنگام شیوع همه گیر ، اما Pei آن را چنین نمی بیند. او در یک مصاحبه اختصاصی درباره بزرگنمایی گفت: “برای من ، خیلی کند بوده است.”

در اصل هیچ چیز در آوریل به عنوان تاریخ عرضه اولین محصول خود حل نگردید ، اما دو محصول نادرست داشت با تکرار گوش های بی سیم گوش واقعی ۱ شروع می شود. نسخه های قبلی مطابق چشم انداز Pei نبودند که شرکت باید چه باگردید. ماهیت آن چشم انداز است؟ محصولات شفاف كه بصری قابل استفاده بوده و بی وقفه در زندگی مردم جای می گرفت.

Pei برای خود چالشی بزرگ قرار داد – چالشی بزرگتر از آنچه كه در آن زمان حتی متوجه آن بود. او نه تنها به جمع مدیران اجرایی فناوری سابق پیوست که شرکتهای بزرگی را ترک کرده بودند تا در ساخت فن آوری مصرف کننده (از جمله Essential اندی روبین و Nextbit تام ماس) تنها دست به اعتصاب بزنند ، بلکه مشخص گردید ساخت یک محصول شفاف از نظر فیزیکی دشوارتر از حد انتظار است. [۱۹۶۵۹۰۰۶] Pei گفت: “آنچه برای ما زمان برد ، به ثمر رساندن طرح شفاف بود.” “حالا من می دانم که چرا بسیاری از شرکت ها این کار را نمی کنند.”

علی رغم این چالش ها ، پی گفت که در مأموریت خود موفق بوده و خوشحال است که او را تحت فشار قرار داده است. وی گفت: “دو طرح دیگر كه ما لغو كردیم آنقدرها برجسته نبودند و باعث افتخار ما نبودند.”

چیزهای زیادی روی گوش های بی سیم Ear 1 واقعی سوار است ، که نشان دهنده اولین باری است که ما به اندازه کافی نزدیک می شویم تا بینایی Pei را آزمایش کنیم (دستگاه بعدی اواخر امسال از شرکت وارد می شود). او برخی از حسن نیت ها و اعتباری را که در مدت زمان او در OnePlus به دست آورده است ، ارائه می دهد ، جایی که او به راه اندازی تلفن های هوشمند مقرون به صرفه اما دارای ویژگی های معروف علاقه مندان به تلفن و اندروید مشهور بود. در عین حال ، گوشهای او با رقابت قابل توجهی از طرف اپل ، سامسونگ و خود وان پلاس روبرو هستند.

ما هنوز نتوانسته ایم طراحی نهایی هدفون ها را ببینیم ، اما اکنون تصاویری از کیس را در اختیار شما قرار می دهیم ، که به ما نکاتی قوی درباره آنچه در آینده خواهد آمد را نشان می دهد. اولین صد نسخه محدود ، حکاکی گردیده برای پیشنهاد در StockX در دسترس است.

 არაფერი-گوش-1-مورد-2

پرونده باز The Nothing Ear 1.


هیچ چیز

همانطور که وعده داده گردیده است ، گوش ۱ تقریباً کاملاً شفاف است و به راحتی می توانید جوانه ها را در کیف شارژ قرار دهید. یک ماژول کاملاً سفید در وسط قرار گرفته و به درگاه شارژ USB متصل می شود. در همین حال ، نقاط تماس قرمز و سیاه امیدوارم که با رنگهای محافظ گوش مطابقت داشته باشند ، و جایگزینی آنها در شکافهای مربوطه را شهودی می کند. در بالا ، یک حباب معکوس در پلاستیک جوانه ها را در جای خود نگه می دارد. این همچنین به عنوان یک عنصر بازیگوش طراحی گردیده است ، که برای لذت بردن از کودکانی که ممکن است از چرخاندن کل پرونده بین انگشت شست و انگشت اشاره لذت ببرند ، طراحی گردیده است. انتخاب گوشواره به عنوان اولین محصول خود. در حالی که هدفون ها بیشتر از بلندگوها و سیم ها نیاز داشتند ، اکنون آنها باید اتصال بلوتوث ، آنتن های رادیویی و باتری ها را به یک سخت افزار فشرده تبدیل کنند.

از نظر دوام باتری ، CNET می تواند به طور انحصاری ، گوش هیچ چیز را نشان دهد ۱ تا ۲۴ ساعت با فعال کردن نویز فعال و ۳۶ ساعت با ANC خاموش ارائه می دهد. در داخل این کیس یک باتری کیس ۵۷۰ میلی آمپری قرار خواهد گرفت که از شارژ بی سیم و شارژ سریع پشتیبانی می کند ، ۱۰ دقیقه شارژ داخلی ۶ ساعت یا ۸ ساعت عمر باتری را ارائه می دهد (به ترتیب با ANC روشن و خاموش).

ساخت Ear 1 شاید سخت باگردید ، اما به گفته پی ، انتخاب مجموعه ای از هدفون های بی سیم واقعی به عنوان اولین محصول Nothing بهترین حس تجاری را برای شرکت جدید ایجاد کرده است. بر اساس تحقیقات Counterpoint ، این یک گروه رگردید است و انتظار می رود ۳۱۰ میلیون دستگاه در سال جاری ارسال شود. و هر شرکت جدیدی که می خواهد درآمد کسب کند ، باید بخشی از بازار را انتخاب کند که در آن فرصتی برای جابجایی محصولات وجود دارد.

یک چشم انداز طراحی واضح

گروه earbud بی سیم این امکان را دارد که آنچه را تنظیم می کند به نمایش بگذارد. Pei به من گفت هیچ کالایی به غیر از محصولات ساخته گردیده توسط شرکت های رقیب فناوری مصرف کننده نیست. وی اسلایدی را توصیف کرد که در سخنرانی آینده خود ارائه می شود و در آن او هشت هدفون مختلف را که در حال حاضر در بازار است نشان می دهد ، سپس آرم های آنها را حذف می کند. وی گفت: “همه آنها یکسان به نظر می رسند – سفید با ساقه.”

برای Pei ، نمایش Ear 1 با عناصر شفاف در کنار صفحات محصولات رقیب تقریباً غیرقابل تشخیص ، فرصت شرکت برای اثبات معنای آنچه در مورد طراحی متفاوت بیان می کند خواهد بود. او کاری را که هیچ کاری با هدفونهای خود انجام نمی دهد مقایسه می کند و iMac رنگی آبی ibac اپل که به صحنه رایانه رومیزی در دهه ۹۰ می رسد ، وقتی منظره با رایانه های شخصی بژ و خاکستری غرق می گردید.

“ما در چنین وضعیتی هستیم امروز فضا ، محصولات همه یکسان به نظر می رسند. ” “ما از روز اول قرار نیست به ماركی در بازار انبوه تبدیل شویم. اما حتی اپل مجبور گردید با هدف قرار دادن خلاقان ابتدا مسیری تدریجی را طی كند و سپس به آهستگی گسترش دهد.”

اگرچه Pei به سفر اپل از شورش ناخوشایند به بازار اشاره می كند رهبر به عنوان شخصی که ارزش آرزو دارد ، این یک مارک اصلی اصلی فناوری است – سونی – که بیشتر بر جهت طراحی هیچ چیز تأثیر می گذارد. در سرتاسر خط تولید اولیه سونی قوامی وجود دارد که Pei آن را تحسین می کند. این نشان می دهد که این شرکت چشم انداز طراحی را ایجاد کرده است ، چیزی که او معتقد است در بسیاری از شرکت های فن آوری مصرف کننده وجود ندارد ، بسیاری از آنها با تکیه بر روند رنگی فصلی محصولات خود را بین تکرارهای مختلف تغییر می دهند.

 هیچ چیز گوش 1 مورد -4

شما باید بتوانید ویژگی های برجسته طراحی هیچ چیز را در نسل های مختلف محصولات مشاهده کنید.


هیچ چیز

مانند سونی ، برنامه هیچ چیز این نیست که فلسفه طراحی خود را در درازمدت محصولات خود پیاده سازی کند ، به افراد اجازه می دهد تداوم را در سراسر محدوده مشاهده کنند. حتی قبل از اولین محصول ، این فلسفه در سنگ قرار گرفته است – یا حداقل به کاغذ پایبند بوده است.

بیش از بزرگنمایی ، Pei بنای بزرگی به نظر می رسد – که کتاب مقدس طراحی هیچ چیز نیست – فقط مونتاژ گردیده برای چشم تیم رهبری هیچ چیز. این شامل تصاویری از محصولات اولیه سونی در کنار تأثیرات طراحی جهان تایپوگرافی ، مد و طراحی داخلی است.

همانطور که او نیمه اول را ورق می زند (نیمه دوم زیر پوشش باقی می ماند زیرا حاوی طرح های مرجع برای محصولات آینده هیچ چیز است) ، من اشعه ایکس از محصولاتی را می بینم که مدار اصلی آنها را با چشم غیر مسلح ، همراه با مبلمان شفاف و عناصر روشنایی Pei از طراح مد فرانسوی-ایتالیایی پیر کاردین و ۲۰۰۱: یک ادیسه فضایی به عنوان تأثیرات قابل توجه ذکر می کند.

تقطیر این فلسفه بیشتر یک چالش بوده است. Pei به Tony Fadell – مخترع iPod و مردی که در پشت طراحی محترم ترموستات Nest واقع گردیده و اکنون نیز یکی از سرمایه گذاران هیچ چیز نیست – به عنوان شخصی که او را مجبور به تمرکز روی جزئیات کرده اشاره می کند.

” درخواست برنامه های دقیق تر و محکم تر “، پی گفت. “مثل ، آیا به این فکر کرده اید؟ آیا به آن فکر کرده اید؟ مصرف کننده شما کیست؟ آیا می توانید مشخص تر باشید؟”

چگونه می توان دوستان خود را به دست آورد و بر روی مردم سرمایه گذاری کرد

همراه با فاضل ، هیچ چیز برجستگی زیادی ندارد سرمایه گذاران پروفیل در هیئت مدیره ، از جمله مدیرعامل Reddit و بنیانگذار استیو هافمن ، کوین لین ، بنیانگذار Twitch ، بنیانگذار Web Summit Paddy Cosgrave و YouTuber Casey Neistat ، و همچنین بازوی سرمایه گذاری Alphabet ، GV.

“هرگز مثل این نبود یک زمین فوق العاده قوی و متمرکز ، “او در مورد چگونگی حمایت از برخی از شناخته گردیده ترین نام های فن آوری گفت. در عوض ، وی برخی از مشکلاتی را که در صنعت مشاهده کرده است شرح داد – مانند همه افراد دارای یک زنجیره تأمین مشابه ، محصولات بسیار مشابه در مارک های مختلف و بین نسل ها ، و همچنین آنچه که او به عنوان “یک منفی کلی در مورد فناوری” تصور می کرد. [۱۹۶۵۹۰۰۶] او اعتبار این گفتگوها را با دوستانش كمك كرد تا او را در تبدیل ایده های مبهم به یك عرشه بتن یاری كند. اما در این میان ، بسیاری از همین دوستان به عنوان سرمایه گذار وارد هیئت گردیدند. طبق گفته Cosgrave ، كه گفت مدتهاست كه Pei را می شناسد ، مدیر عامل هیچ چیز دارای “كیمیاگری منحصر به فردی” است كه او را از سایر بنیانگذاران جدا می كند.

سرمايه گذار بذر در هيچ چيز از طريق الكترونيك گفت: “در صورت وجود ، تعداد كمي از كارآفرينان در جهان وجود دارند كه سخت افزار و نرم افزار ، بازاريابي و طراحي را بهتر از كارل بدانند”. “شما هرگز نمی توانید با استیو جابز مقایسه کنید ، اما این مخلوطی است که او دارد. و من فکر می کنم این دلیل این است که بسیاری از بزرگترین نام های سخت افزاری ، برخی از آنها با استیو جابز همکاری نزدیک داشته اند ، شخصاً سرمایه گذاری کرده اند.”

 -ear-1-case-1

قطعاً می دانید که آیا گوشهای گوش شما شارژ می شود یا نه.


هیچ چیز

در حالی که جذب سرمایه گذاران یک فرآیند ارگانیک بود ، یافتن شرکای تولیدی که مایل بودند با آنها کار کنند تا چالش ساخت فناوری شفاف را بپذیرند ، داستان کاملاً دیگری بود. پی گفت: “ما خیلی زیاد طرد گردیدیم.” “سرمایه گذاران ، آنها به پتانسیل آینده شما نگاه می کنند. اما کارخانه ها ، آنها به پتانسیل فعلی شما نگاه می کنند زیرا می خواهند پول در بیاورند.”

آهن ربا که در مورد جدید وجود دارد یک نمونه کلاسیک از این دلیل است. آهن ربا های فنی معمولاً در پشت پلاستیک پنهان می شوند ، اما در محفظه محصول هیچ چیز جایی برای پنهان کردن آنها وجود ندارد ، بنابراین لازم بود کاملاً بدون هیچ لکه ای صیقل داده شوند. اینها الزاماتی است که تولیدکنندگان عادت به انجام آنها ندارند و منجر به اخراج شرکت توسط دو کارخانه آهن ربا در طول مسیر می شود.

اما استقامت وی ​​نتیجه داد. در حین گفتگوی ما ، پی در شنژن بود ، جایی که تازه از کارخانه به دفتر بازگشته بود. وی به من گفت: “محصولات ما در حالی كه صحبت می كنیم به صورت زنده تولید می شوند.” علاوه بر این ، روز قبل ، این شرکت اولین پرداخت خود را از طریق فروش واقعی محصول دریافت كرد.

استعداد و زمان بندی

علی رغم حضور Pei در چین در روز گفتگوی ما ، مقر اصلی هیچ كدام در شنژن نیست. در عوض ، Pei لندن را به عنوان پایگاه خانه هیچ چیز انتخاب كرد.

از نظر تاریخی ، لندن شاید بهترین انتخاب برای ایجاد یك شركت فناوری نبود. اما اکنون که تقریباً همه شرکت های فناوری به زنجیره های تأسیس مستقر متکی هستند ، این دیگر صحت ندارد.

آنچه که وی به عنوان جدا کردن شرکت های فناوری از هم اکنون می داند ، یافتن استعدادهایی است که می توانند در جنبه خلاق تجارت فعالیت کنند و می توانند طراحی کنند. محصولاتی که از نظر عاطفی در مردم طنین انداز است. پای گفت ، پایتخت انگلیس افراد زیادی با این مهارت ها دارد – حتی اگر تعداد انگشت شماری از ۸۰ کارمند Nothing (که امیدوار است بتواند تا پایان سال به ۲۰۰ نفر افزایش یابد) از غول های فن آوری آمریکایی که اتفاقاً

به دنبال Brexit ، وی احتمال می دهد انگلیس در شکل گیری سیاست هایی که می تواند به نفع استارت آپ های فناوری باگردید ، دوستانه تر و تجاوزکارانه عمل کند. وی پس از در نظر گرفتن سوئد و آلمان ، لندن را انتخاب كرد. وی گفت: “این مکان عالی برای راه اندازی یک شرکت فناوری جهانی است.”

پی فکر نمی کند که Brexit مانع دسترسی او به استعدادها از بقیه اروپا شود. هیچ چیز به گردیدت به ورودی شریک بنیانگذار ، Teenage Engineering – یک شرکت سوئدی معروف به دلیل استفاده از سینتی سایزرهای طراحی گردیده – اعتماد نکرده است.

“پی” گفت: “آنها از این طراحی بی نظیر و جهت گیری خلاقانه برخوردارند و ما می توانیم مقیاس ، سرعت و اجرای بسیار كیفیت بالا را روی میز بیاوریم.” “با هم ، ما نوعی شرکت ایجاد می کنیم که در حال حاضر واقعاً وجود ندارد.”

هیچ رابطه ای با مهندسی نوجوان منحصر به فرد نیست زیرا به عنوان بنیانگذار ایجاد گردیده است و تخصص آن در مهندسی صدا بسیار خوب است. استفاده کنید ، همراه با ریز ریزهای طراحی آن. اما Pei همکاری با متخصصان در زمینه های دیگر برای محصولات آینده را که در گروه های دیگر قرار می گیرند ، رد نمی کند.

از زمانی که شرکت برای اولین بار در ژانویه به طور عمومی اعلام گردید ، استراتژی طولانی مدت همیشه ایجاد یک اکوسیستم از دستگاه ها بوده است – چیزی که Pei اعتراف می کند “یک واژه سرگرم گردیده بیش از حد” است و برای هیچ چیز عمدتا “هنوز افکار جهت دار نیست. Pei در حال حاضر هیچ سرنخی در مورد انتظارات از محصول دوم Nothing نمی دهد – او کاملاً روی این اولین عرضه متمرکز است.

وی گفت: “این چشم اندازهای بزرگ به مرحله به مرحله نیاز دارند.” “اگر بیش از حد تلاش کنید و بپرید ، ممکن است در زمین بسیار شل قرار بگیرید و در نهایت شرکت با شکست مواجه شود.” این سرنوشت ورود Rubin به دنیای استارت آپ های تولیدکننده فناوری مصرف کننده بوده است (در واقع هیچ چیز حقوق مالکیت معنوی را که توسط شرکت Rubin در ماه فوریه نگهداری می گردید به دست نیاورد). ممکن است به همین دلیل باگردید که یکی از ارزشهای اصلی هیچ چیز به سادگی این نیست: زنده ماندن.

پی گفت: “اگر زنده بمانید ، به این معنی است كه روز دیگری برای تلاش و تحقق چشم انداز خود دارید.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت