بهترین قرص بچه ها برای سال ۲۰۲۱

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

قرص ها به راحتی می توانند با برنامه ها و محتوای آموزشی بارگیری شوند ، بنابراین روشن است که چرا کودکان – و والدین آنها – به آنها جذب می شوند. کودکان نه تنها می توانند به موسیقی گوش دهند ، فیلم تماشا کنند ، کتاب بخوانند و بازی های آموزشی بازی کنند ، بلکه می توانند اصول استفاده از رایانه را بیاموزند و حتی می توانند نحوه کدگذاری را بر روی رایانه لوحی کودک یاد بگیرند . حتی بهتر ، بسیاری از این دستگاه ها با برنامه های سرگرم کننده و آموزشی از قبل بارگیری می شوند که می توانند Junior را در حالی که مشغول کار هستید ، شام درست کنید یا فقط کمی وقت برای خودتان بگذارید. ] firehd6-kids-edition.jpg ” height=”615″ width=”1092″/>


جوشوا گلدمن / CNET

هنگامی که به دنبال بهترین تبلت برای کودکان هستید ، مهم است که قبل از خرید یک تبلت ارزان قیمت ، دوام باتری ، دوام و طول عمر را در نظر بگیرید ، به ویژه اگر برای بچه های کوچکتر خرید می کنید. از آنجا که کودکان تمایل دارند کمی دست و پا چلفت تر و فوق العاده چسبناک باشند ، بهتر است روی دستگاهی با ساختار محکم یا یک محافظ مقاوم در برابر بچه ها سرمایه گذاری کنید که بتواند از یک صفحه شیشه ای ظریف در برابر هرگونه خراش و افتادگی محافظت کند. یک نوع سپر لاستیکی از نوع معمولاً این کار را انجام می دهد. اکثر بچه ها نیز به ویژگی های برتر نیاز ندارند.

با این حساب ، بهتر است از قرص های گران قیمت مانند Microsoft Surface Pro ، iPad Mini یا Apple iPad Pro برای کودکان خردسال. (تماشای خرد گردیدن یک iPad Pro بر روی زمین ، نوع خاصی از شکستگی قلب است که می تواند حتی با یک محافظ محافظ نیز انجام دهد.) بسیاری از تبلت های دوستانه بچه ها گزینه های قدرتمندانه کنترل والدین را ارائه می دهند که به والدین اجازه می دهد تا زمان نمایش و محتوایی که بچه ها می توانند دسترسی پیدا کنند. قرص کودک برای کودک بزرگتر ، کودک خردسال یا کوچکتر خریداری می کنید ، مطمئناً یک تبلت عالی برای بهترین قرص برای کودکان پیدا خواهید کرد.

بیشتر بخوانید : ۴ بهترین تلفن برای گرفتن فرزند شما در سال ۲۰۲۱

آمازون

آتش HD 10 Kids Edition نسخه رایانه لوحی کودکان Amazon Fire HD 10 است که دارای بزرگترین نمایشگر در لیست گزینه های رایانه لوحی آمازون است. این تبلت Fire دقیقاً مانند خواهر و برادرهای اندازه صفحه نمایش ۷ و ۸ اینچی خود دارای تعداد زیادی گزینه کنترل والدین و یک محافظ سپر لاستیکی است تا از دستگاه در برابر قطره محافظت کند. این تبلت ۱۰ اینچی آمازون فایر همچنین شامل دو سال ضمانت تعویض “بدون س askedال پرسیده گردیده” و اشتراک یک ساله FreeTime Unlimited ، یک کتابخانه محتوا است که به بچه ها امکان دسترسی به بسیاری از کتاب ها ، بازی ها ، گزینه های برنامه و متناسب با سن را دارد. محتوای دوستانه بچه ها چه این تبلت Fire HD را برای یک کودک کوچکتر یا یک کودک بزرگتر بخرید. این رایانه لوحی در حال حاضر موجود نیست.

Sarah Tew / CNET

Amazon Fire HD 8 Kids نسخه ۲ اینچ کوچکتر و ۶۰ دلار ارزان تر از نسخه ۱۰ اینچی تبلت بچه ها است ، اما شامل همان دسته کنترل والدین ، ​​محافظ سپر لاستیکی برای محافظت از دستگاه ، دو سال ضمانت تعویض بدون نگرانی و یکساله است اشتراک در FreeTime Unlimited. برای ذخیره سازی بیشتر می توانید کارت microSD اضافه کنید. در مقایسه با نسخه Kids تبلت Fire 7 ، تبلت HD 8 Kids 40 دلار بیشتر است ، اما دارای صفحه نمایش با وضوح بالاتر ، عملکرد سریع تر و فضای ذخیره سازی بیشتر است که آن را به یک نسخه قابل توجه تبدیل می کند.

Amazon Fire HD 8 ما را بخوانید نقد و بررسی Kids Edition (2017).

آمازون

با قیمت ۱۰۰ دلار ، Amazon Fire 7 مناسب ترین بودجه است گزینه “یادگیری تبلت” خارج از صفحات رایانه های لوحی Amazon Fire Kids Edition. این تبلت Kids Edition در اکثر وظایف و برنامه ها کار مناسبی انجام می دهد و شامل همان دسته از کنترل های والدین ، ​​کیف تبلت پر گردیده ، دو سال ضمانت و اشتراک یک ساله Amazon FreeTime Unlimited است.

Amazon Fire 7 Kids Edition ما را بخوانید (۲۰۱۷) بررسی.

وقتی صحبت از تبلت ها می شود ، قطعاً آیپد اپل نام قابل شناسایی تری دارد و خرید برنامه در iPad آسان است. با این حال ، تحویل یک iPad با گزینه های بی پایان برنامه به بچه های جوان با توجه به برچسب قیمت بالای iPad می تواند یک تجربه اعصاب خردکن باگردید. اما در مقایسه با تبلتهای Kids Edition آمازون ، یک iPad قابلیت انطباق بیشتری با سازگاری با نیازهای در حال تغییر کودک در حال رگردید در یک تبلت دارد. iPad سطح ابتدایی ۲۰۱۸ تمام مزایا و عملکرد روان یک iPad را با قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به iPad Pro جدید یا iPad Mini ارائه می دهد.

بررسی iPad iPad (9.7 اینچ ، ۲۰۱۸) ما را بخوانید.

فن آوری بیشتر برای کودکان

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت