معاملات سه شنبه سینمای خانگی: این کیت نوار صدای فراگیر Vizio 5.1 فقط ۱۴۰ دلار است

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-07-20-at-9-30-49-am.png

Vizio

هر متخصص A / V به شما می گوید: بهترین سرمایه گذاری که می توانید برای بهبود سینمای خانگی خود انجام دهید ، ارتقا from از بلندگوهای داخلی تلویزیون به صدای خارجی و چند کانال است. بلندگوهای کوچک ۱۰ وات تلویزیون شما بسیار بی اندازه هستند ، و این توضیح می دهد که چرا هنگام تماشای فیلم در درک گفتگو مشکل دارید.

بیشتر بخوانید: بهترین نوار صوتی زیر ۳۰۰ دلار در سال ۲۰۲۱

نوار صدا راهی ارزان برای باز كردن صحنه صدا ، افزودن بیس عمیق از ساب ووفر و حتی بالقوه تجربه صوتی عالی با بلندگوی اختصاصی کانال مرکزی برای بلندگوهای گفتگوی و بلندگوهای فراگیر برای صدای همهجانبه تر. و در حال حاضر ، ووت یک مدل ۵٫۱ کاناله ارائه می دهد که مانند یک سینمای خانگی در یک جعبه است.

Vizio V51-H6 یک کیت ساندبار صدا ۳۶ اینچی با چهار جز w سیمی است: نوار صدا ، یک جفت بلندگوی فراگیر و ساب ووفر. این سیستم به عنوان یک محدوده فرکانسی ۵۰ هرتز – ۲۰ کیلوهرتز است و از صدای فراگیر DTS Virtual: X پشتیبانی می کند. همچنین می توانید با استفاده از الکسا ، سیری و دستیار Google آن را با صدای خود کنترل کنید. این “بازسازی کارخانه” است ، این بدان معناست که توسط Vizio بازرسی و به حالت اولیه خرده فروشی برگردانده گردیده است و دارای ۹۰ روز ضمانت Vizio است.

در حال حاضر ۱۸۰ دلار آمازون در حال حاضر ، این مدل بازسازی گردیده در Woot 140 دلار قیمت دارد.

این معامله قبلاً ارسال گردیده است و برای نشان دادن در دسترس بودن جدید با همان قیمت به روز گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت