Verizon برای افزودن پشتیبانی از پیام رسانی RCS با Google همکاری می کند

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 verizon-cnet.png

Verizon اخبار جدیدی برای کاربران Android دارد.


CNET

Rich Communication Services یا RCS ، پاسخ Google به iMessage اپل است ، اما همه کاربران Android به آن دسترسی ندارند. این شرکت روز سه شنبه گفت ، از سال آینده ، مشتریان Verizon می توانند از گزینه پیام کوتاه پیشرفته در تلفن های Android خود استفاده کنند.

“رونان دون ، معاون اجرایی و مدیر عامل گروه مصرف کننده ورایزون ، در گفت:” مشتریان ما به ما بستگی دارند که ما یک بستر پیام رسانی قابل اعتماد ، پیشرفته و ساده برای برقراری ارتباط با افرادی که بیشترین اهمیت را در زندگی آنها دارند فراهم کنیم. بیانیه مطبوعاتی “با همکاری با Google ، Verizon به کاربران آندروید ما یک تجربه پیام رسان قوی ارائه می دهد که به آنها امکان می دهد با عزیزان ، مارک ها و مشاغل تجاری از راه های جدید و ابتکاری درگیر شوند.”

RCS در Google Messages کار می کند و ویژگی هایی مانند ارسال و دریافت عکس و فیلم با وضوح بالا ، ارسال پیام کوتاه از طریق Wi-Fi و رسیدهای خواندن را فراهم می کند.

از سال آینده ، دستگاه های Android Verizon از قبل با پیامهای Google بارگیری خواهد گردید. T-Mobile و AT&T قبلاً در اوایل سال جاری پشتیبانی خود را از RCS در شبکه های خود اعلام كرده بودند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت