توییتر مارجوری تیلور گرین را به دلیل اطلاعات غلط COVID موقتاً معلق کرد

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1233470935

Rep. مارجوری تیلور گرین توسط توییتر به حالت تعلیق درآمده است.


گتی ایماژ

برای به روز ترین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت های WHO و CDC مراجعه کنید.

توئیتر مارجیوری تیلور گرین ، نماینده دوشنبه را پس از نقض قوانین پلتفرم رسانه های اجتماعی مبنی بر منع اشتراک اطلاعات ویروس کرونا ، دوشنبه به مدت ۱۲ ساعت به حالت تعلیق درآورد.

“ما برای اعمال تخلفات از طریق حساب اقدام کردیم سخنگوی توییتر با اشاره به حساب Greene گفت: “از قوانین توییتر ، به ویژه سیاست اطلاعات گمراه کننده COVID-19”.

جمهوری خواه جورجیا مخالف صریح استفاده از واکسن و ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس بوده است. وی در توییت های خود که روزهای یکشنبه و دوشنبه ارسال گردیده بود ، به اشتباه اظهار داشت که این ویروس خطری برای سلامتی افراد غیر چاق یا افراد زیر ۶۵ سال ندارد. به گفته جان هاپکینز ، این ویروس بیش از ۶۰۰۰۰۰ آمریکایی را به کام مرگ کشانده است.

این توئیت ها که همچنین به ادعاهای دروغین میزان بالای مرگ و میر و “بسیاری از مشکلات سلامتی” مرتبط با واکسن اشاره داشتند ، از آن زمان “گمراه کننده” نامگذاری گردیده اند.

تعلیق گرین از بستر رسانه های اجتماعی روز سه شنبه برداشته گردید. او در یک توییت ، توییتر را به سانسور او و نقض آزادی بیان متهم کرد.

قوانین توییتر مدتهاست که اطلاعات غلط در مورد ویروس کرونا را منع کرده است ، به ویژه توئیتهای حاوی اطلاعات غلط که می تواند مردم را به آسیب رساندن به خود سوق دهد. در ماه مارس ، این شرکت اعلام کرد برچسب زدن به هر توییتی را که ممکن است حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد واکسن COVID-19 باگردید ، آغاز خواهد کرد.

توییتر همچنین اعلام کرد که شروع به استفاده از سیستم “اعتصاب” می کند که در آن دو یا سه اخطار قفل حساب ۱۲ ساعته برای کاربران ایجاد می کند ، چهار اخطار یک هفته قفل حساب و پنج نتیجه یا بیشتر دارد در یک تعلیق دائمی از سایت رسانه های اجتماعی. حذف یک صدای جیر جیر به دلیل گمراه کننده بودن باعث می شود کاربران دو اخطار داشته باشند.

توییتر پس از آنكه رئیس جمهور جو بایدن از شركت های رسانه های اجتماعی خواست اقدامات بیشتری را برای جلوگیری از انتشار اطلاعات نادرست در مورد ویروس انجام دهد ، اقدام كرد. وقتی بایدن در مورد پیام خود به سیستم عامل هایی مانند فیس بوک س askedال گردید ، بایدن روز جمعه گفت که “آنها مردم را می کشند” ، افزود که “تنها بیماری همه گیر ما در بین افراد غیر واکسینه گردیده است.”

بایدن بعداً با انتقاد از عقب نشینی كرد و روز دوشنبه گفت كه اطلاعات غلط واكسن باعث كشته گردیدن مردم است ، نه شركت.

ژنرال ویوك مورتی جراح آمریكا هفته گذشته مشاوره ای صادر كرد و گفت كه اطلاعات نادرست بهداشتی “تهدیدی فوری” برای مردم در میان بیماری همه گیر است. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ، جن پسکی نیز گفته بود که حدود ده نفر وجود دارد که ۶۵ درصد اطلاعات غلط واکسن را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ایجاد می کنند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت