بهترین معاملات خدمات پخش جریانی – CNET

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Amazon Prime Day مدتهاست که از بین رفته است اما تخفیفات زیادی در خدمات ، از جمله Disney Plus ، Hulu ، Paramount Plus ، وجود دارد. ] Netflix ، HBO Max و طاووس . بسته های دارای اینترنت خانگی یا خدمات تلفنی می توانند اشتراک رایگان Netflix ، Disney Plus ، HBO Max یا Peacock Premium را دریافت کنند ، در حالی که دانشجویان Hulu ارزان قیمت می شوند و افرادی که Chromecast جدید را با Google TV خریداری می کنند نصف دریافت می کنند. سال Netflix.

بیایید همه آنها را بشکنیم.

بیشتر بخوانید : بهترین سرویس پخش جریانی سال ۲۰۲۱

 http://www.cnet.com/


اکنون بازی می کند: [۱۹۶۵۹۰۰۷] این را تماشا کنید:

خبرهای جدید برای جولای ۲۰۲۱۴:۱۰

آنجلا لنگ / CNET

T-Mobile ، از طریق هدیه Netflix on Us ، مدتهاست که ارائه می دهد Netflix را در برخی از برنامه های نامحدود خود ، از جمله برنامه های Magenta و Magenta Plus و همچنین گزینه Magenta Max جدید خود رایگان قرار دهید. در برنامه های قدیمی ، One و One Plus ، Netflix نیز گنجانده گردیده است ، اگرچه دقیقاً کدام نسخه از Netflix متفاوت خواهد بود.

گزینه های بالاتر مانند Magenta Plus ، Max و One Plus احتمالاً دارای Netflix Standard (محبوب ترین نسخه Netflix که ۱۴ دلار در هر ماه اجرا می شود و پخش آن در HD است) شامل چندین خط می باگردید. کسانی که دارای یک خط حداکثر یا طرح پایه سرخابی هستند ، Netflix Basic را شامل می شوند (نسخه ۹ HD دلاری غیر HD در ماه Netflix). جزئیات کامل ، از جمله آنچه در صورت تمایل به ارتقا به یک برنامه بالاتر مانند Netflix Premium با قابلیت ۴K ، باید پرداخت کنید ، در وب سایت T-Mobile یافت می شود.

توجه: این یک اشتراک Netflix در هر حساب T-Mobile است ، نه در هر خط شخصی.

آنجلا Lang / CNET

AT&T ، صاحب HBO Max ، بسته های نسخه رایگان تبلیغاتی سرویس جریان WarnerMedia را با تعدادی از برنامه های اینترنت بی سیم ، تلویزیون و خانگی خود ارائه می دهد – اگرچه احتمالاً فقط در گزینه های گران قیمت است. امروز ، این بدان معناست که شما می توانید با برنامه بی سیم Unlimited Elite یا سریعترین برنامه های اینترنت ۱ گیگابایت ، اشتراک HBO Max رایگان دریافت کنید. AT&T همچنین با بسته های تلویزیونی Choice یا Ultimate AT&T اشتراک یک ساله را ارائه می دهد.

فراتر از پیشنهادات موجود ، غول مخابرات همچنین شامل HBO Max با برخی از پیشنهادات بی سیم قدیمی است. برنامه های قدیمی تر با HBO Max همراه شامل گزینه های Unlimited ، Unlimited Choice II ، Unlimited Enhanced Choice ، Unlimited Plus ، Unlimited Enhanced Plus و Unlimited و موارد دیگر است. جزئیات کامل فعال سازی HBO Max را می توان در وب سایت AT&T مشاهده کرد.

توجه: این یک اشتراک HBO Max در هر حساب AT&T است ، نه در هر خط شخصی.

اگر AT&T ندارید ، می توانید با پیش پرداخت یک سال HBO Max ، ۳۰ دلار پس انداز کنید. این گزینه بدون آگهی ۱۵۰ دلار برای سال یا گزینه پشتیبانی گردیده از تبلیغ $ ۱۰۰ می شود.

آنجلا لانگ / CNET

در حالی که T-Mobile Netflix دارد و AT&T HBO Max ، بزرگترین شرکت حمل و نقل دیزنی است.

شرکت مخابراتی در برنامه های بی سیم اخیر خود ، بسته های دیزنی را شامل می شود – اشتراک دیزنی پلاس ، هولو و ESPN پلاس که با پرداخت ۱۴ دلار در هر ماه – با برنامه های نامحدود Play More و Get More. برنامه های دیگر ، از جمله مقرون به صرفه ترین برنامه های Start و Do More ، شش ماه دیزنی پلاس را شامل می شوند ، اما بسته نرم افزاری این شامل نیست.

Verizon امکان مخلوط کردن و مطابقت برنامه های نامحدود را دارد ، بنابراین تا زمانی که یک خط در حساب شما دارای طرح Play More یا Get More باگردید ، می توانید هدیه دریافت کنید. توجه داشته باشید که این فقط یک اشتراک دیزنی در هر حساب Verizon است ، نه در هر خط منفرد.

این قرارداد برای مشترکان جدید و موجود دیزنی پلاس کار می کند ، بنابراین اگر قبلاً اشتراکی دارید می توانید آن را لغو کنید یا اگر شش ماه آزمایشی دارید ، ابتدا اشتراک Verizon را اجرا کنید و سپس اشتراک عادی خود را ادامه دهید .

کسانی که از قبل از آگوست سال ۲۰۲۰ برنامه Play More Unlimited یا Get More Unlimited دارند ، به مدت یک سال توانسته اند دیزنی پلاس را دریافت کنند ، اگر اگر هنوز آن را فعال نکرده باشید ، فقط شش ماه دیزنی پلاس دریافت می کنید. اگر به نسخه به روز گردیده هر دو طرح بروید ، می توانید بسته Disney را دریافت کنید.

Sarah Tew / CNET

پارامونت پلاس به طور معمول ۱۰ دلار در هر ماه برای ارائه خدمات تجاری (و شامل CBS زنده) ارائه می دهد. در ۷ ژوئن این شرکت گزینه جدیدی را اضافه کرد که تغذیه مستقیم CBS را کاهش می دهد و “وقفه های تجاری محدودی” دارد که ۶ دلار در هر ماه اجرا می شود و این روند جایگزین برنامه قبلی ۵ دلار در ماه می شود.

پیش پرداخت برای یک سال می تواند به طور موثر دو ماه رایگان شما را خالی کند ، در حالی که نسخه بدون آگهی ۱۰۰ دلار برای سال (پس انداز ۲۰ دلار) و لایه پشتیبانی گردیده آگهی ۶۰ دلار (پس انداز ۱۲ دلار).

کسانی که در T-Mobile نیستند یا نمی خواهند برنامه های خود را تغییر دهید باید به بسته شش ماهه اشتراک استاندارد Google و Netflix با Chromecast با Google TV نگاه کند. این پیشنهاد که برای اولین بار در سال گذشته ارائه گردید ، ترکیبی از دانگل جریان عالی گوگل و استاندارد Netflix با قیمت ۹۰ دلار است. اشتراک شش ماهه نت فلیکس به تنهایی نزدیک به ۸۴ دلار است در حالی که دستگاه گوگل به طور معمول ۵۰ دلار کار می کند.

این معامله در هر خرید سه خرید انجام می شود اما شما می توانید اعتبار Netflix را اضافه کنید حتی اگر قبلاً حساب کاربری داشته باشید (به شرطی که این حساب از طریق شخص ثالثی مانند T-Mobile انجام نشود). اگر تصمیم دارید Chromecast را برگردانید و Netflix را نگه دارید ، ۵۰ دلار پس داده می شود و شش ماه Netflix فقط ۴۰ دلار است ، پس انداز ۴۴ دلار نسبت به آنچه منظم می پردازید ، پس انداز می کند.

Spotify

فراتر از قرار دادن Hulu در بسته Verizon ، چند روش برای صرفه جویی در سرویس پخش جریانی دیگر دیزنی وجود دارد.

دانش آموزان می خواهند پیشنهاد Premium Student Spotify را که ترکیبی از Spotify Premium ، طرح تحت حمایت تبلیغات Hulu و Showtime است با ۵ دلار در ماه بررسی کنند. همه گفته گردیده ، بسته نرم افزاری تقریباً ۲۲ دلار در ماه پس انداز می کند. شما باید دانشجویی بالای ۱۸ سال باشید که “برای تحصیل در کالج یا دانشگاه معتبر Title IV ایالات متحده ثبت نام کرده باگردید” و Spotify با شخص ثالثی به نام SheerID برای تأیید صلاحیت شما همکاری می کند.

شما باید ۱۲ ماه صلاحیت را تأیید کنید ، در مجموع این پیشنهاد برای چهار سال در دسترس است. جزئیات کامل را می توان در سایت اسپاتیفای یافت.

آنجلا لنگ / CNET

دانشجویان دانشگاهی که اگر بخواهید بسته Spotify و Showtime می تواند Hulu را با هزینه ۲ دلار در ماه پشتیبانی کند. Hulu به همین ترتیب برای تأیید صلاحیت از SheerID استفاده می کند ، جزئیات بیشتر در سایت Hulu موجود است.

Discovery Plus

سرویس پخش جریانی دیسکاوری ، یکی دیگر از تازه واردان ، ماهانه ۵ دلار برای گزینه پشتیبانی گردیده از تبلیغات و ۷ دلار برای طرح بدون تبلیغات هزینه می کند. همانند دیزنی پلاس ، بهترین راه برای دریافت رایگان این ورایزون است.

غول مخابراتی با برنامه های بی سیم نامحدود و همچنین مشترکان جدید برنامه های اینترنت Fios و ۵G Home خود ، یک سال بدون تبلیغات Discovery Plus را به صورت رایگان ارائه می دهد.

کاربران بی سیم برای دستیابی به معامله باید برنامه Play More یا Get More داشته باشند ، در حالی که سایر برنامه های نامحدود ، از جمله برنامه Verizon Unlimited ، Go Unlimited ، Beyond Unlimited ، Above Unlimited ، Do More Unlimited و Start Unlimited ، می توانند شش ماه رایگان دریافت کنید جزئیات کامل را می توان در وب سایت Verizon یافت.

Sarah Tew / CNET

Comcast ، صاحب طاووس و NBCUniversal والدین آن ، شامل اشتراک ۵ دلار ماهیانه Peacock Premium برای همه کاربران Xfinity Flex و همچنین Xfinity X1 و مشتریان ویدیویی آن است که حداقل در اینترنت و تلویزیون تلویزیون “Xfinity Internet or Digital Starter TV” مشترک هستند. جزئیات بیشتر را می توان در سایت طاووس یافت.

شرکت کابل Cox همچنین ۵ دلار در ماه اشتراک Peacock Premium به کسانی که اینترنت Cox با یک طرح ضروری یا بالاتر از برنامه Contour TV دارند ، می دهد. کسانی که اینترنت Cox دارند و اشتراک Contour Stream Player یا Contour TV Starter را دارند می توانند “بدون هیچ گونه هزینه اضافی” از یک پیش نمایش با مدت زمان محدود “Peacock Premium” لذت ببرند. جزئیات کامل را می توان در سایت کاکس یافت.

اگر Cox یا Comcast ندارید ، می توانید اشتراک سالانه طاووس را با ۵۰ دلار در سال برای Premium با پشتیبانی آگهی یا ۱۰۰ دلار در سال برای Premium Plus بدون آگهی خریداری کنید.

منقضی گردید

Sarah Tew / CNET

Peacock در حال افزودن WWE در ۱۸ مارس به سیستم عامل خود می رود و برای جشن گرفتن ، سرویس پخش جریانی NBCUniversal قراردادی را به کاربران جدید ارائه می دهد که در آن می توانید ثبت نام کنید و چهار ماه از حق بیمه ماهانه ۵ دلار طاووس را برای یک پرداخت ثابت ۱۰ دلار دریافت کنید. این نسخه به کتابخانه کامل طاووس دسترسی خواهد داشت ، اگرچه شما همچنان باید تبلیغات را تماشا کنید.

این معامله در تاریخ ۹ آوریل منقضی گردید.

Sarah Tew / CNET

نیازی نیست همه آن کانال های تلویزیونی YouTube؟ Philo سرویس مشابهی است اما با کانال های کمتری – به عنوان مثال شامل هیچ کانال ورزشی ، خبری یا محلی نیست – با قیمت بسیار پایین تر. به طور معمول ۲۰ دلار در ماه ، این معامله قیمت Philo را به نصف کاهش می دهد.

دقیقاً مانند معامله YouTube TV ، این قرارداد تقریباً برای هر مشترک T-Mobile در دسترس است. با کد تبلیغاتی ۲۰۲۱PhiloP1 در دسترس است.

این معامله در تاریخ ۱ ژوئیه منقضی گردید.

بررسی Philo ما را بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت