نرخ بازپرداخت وام در ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۱: نرخ ها کاهش می یابد

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 001-cnet-finance-mortage-signage

جو رادل / گتی

امروز ، چند نرخ قابل توجه سرمایه گذاری مجدد کاهش یافت. هر دو نرخ متوسط ​​پالایشی ثابت ۱۵ ساله و ۳۰ ساله کاهش یافت ، در حالی که پالایش مجدد ثابت ۱۰ ساله نیز کاهش یافت. اگرچه نرخ های refinance نوسان دارند ، اما در حال حاضر کمتر از نرخ های سال های اخیر هستند – و در چند هفته آینده ، ممکن است حتی پایین تر شوند. هفته گذشته ، آژانس مسکن فدرال مسکن اعلام کرد هزینه بازپرداخت مجدد بازار را برای همه وام های بازپرداخت گردیده از اوت حذف می کند ، که می تواند ۰٫۵٪ شما را برای بازپرداخت خود صرفه جویی کند – تقریباً ۵۰۰ دلار برای هر ۱۰۰۰۰۰ دلار وام گرفته گردیده. [۱۹۶۵۹۰۰۴] اگر در نظر دارید سرمایه گذاری مجدد انجام دهید ، ممکن است ماه آینده نرخ حتی پایین تری داشته باشید. قبل از درخواست وام برای بازپرداخت ، ما همیشه توصیه می کنیم که امور مالی خود را بررسی کنید و وام دهندگان را جستجو کنید تا وام مناسب برای بازپرداخت را پیدا کنید.

نرخ بازپرداخت ثابت ۳۰ ساله

میانگین نرخ وام ۳۰ ساله برای بازپرداخت ثابت در حال حاضر است ۲٫۹۹٪ ، ۱۲ واحد پایه کاهش نسبت به آنچه در یک هفته قبل مشاهده کردیم. (یک امتیاز مبنا معادل ۰۱/۰٪ است.) بازپرداخت سرمایه برای وام ثابت ۳۰ ساله با مدت زمان کوتاهتر وام می تواند پرداخت های ماهانه شما را کاهش دهد. این امر باعث می شود که بازپرداخت ۳۰ ساله برای افرادی که در پرداخت ماهیانه خود با مشکل روبرو هستند یا فقط کمی فضای تنفس بیشتری می خواهند ، خوب باگردید. البته توجه داشته باشید که نرخ بهره در مقایسه با بازپرداخت ۱۵ ساله یا ۱۰ ساله معمولاً بالاتر خواهد بود و وام خود را با نرخ کمتری پرداخت خواهید کرد.

پالایش ۱۵ ساله با نرخ ثابت

برای پالایشگاه های ثابت ۱۵ ساله ، نرخ متوسط ​​در حال حاضر ۲٫۳۲٪ است که ۱۰ واحد پایه نسبت به یک هفته قبل کاهش دارد. یک بازپرداخت ثابت ۱۵ ساله به احتمال زیاد پرداخت ماهانه شما را در مقایسه با وام ۳۰ ساله افزایش می دهد. از طرف دیگر ، در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد ، زیرا وام را زودتر پرداخت خواهید کرد. همچنین در مقایسه با وام ۳۰ ساله نرخ بهره کمتری دریافت خواهید کرد. این می تواند به شما کمک کند تا در طولانی مدت حتی بیشتر پس انداز کنید.

پالایش مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

برای پالایشگاه های ثابت ۱۰ ساله ، نرخ متوسط ​​در حال حاضر ۲٫۳۴٪ است که نسبت به هفته گذشته ۱۱ واحد پایه کاهش یافته است. یک بازپرداخت ۱۰ ساله معمولاً بالاترین پرداخت ماهانه از همه شرایط بازپرداخت را دارد ، اما کمترین نرخ بهره را دارد. بازپرداخت ۱۰ ساله می تواند به شما کمک کند خیلی سریع خانه خود را پرداخت کنید و در طولانی مدت در هزینه های خود صرفه جویی کنید. اما باید تأیید کنید که با ارزیابی بودجه و وضعیت کلی مالی خود می توانید هزینه ماهانه بالاتری را پرداخت کنید.

کجا نرخ ها هدایت می شوند

ما با استفاده از اطلاعات جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روند نرخ های سرمایه گذاری مجدد را ردیابی می کنیم. در اینجا جدولی با متوسط ​​نرخ های بازپرداخت گزارش گردیده توسط وام دهندگان در سراسر ایالات متحده آورده گردیده است:

میانگین نرخ بهره بازپرداخت

محصول نرخ هفته گذشته تغییر
اصلاح ۳۰ ساله ثابت ۲٫۹۹٪ ۳٫۱۱٪ -۰٫۱۲
۱۵ سال ثابت ۱۵٪ ۲٫۳۲٪ ۲٫۴۲٪ -۰٫۱۰
اصلاح ۱۰ ساله ثابت ۲٫۳۴٪ ] ۲٫۴۵٪ -۰٫۱۱

نرخ از ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۱٫

نحوه خرید نرخ های پالایش مجدد

مهم است که درک کنیم نرخ تبلیغات آنلاین ممکن است در مورد شما صدق نکند. نرخ بهره شما تحت تأثیر شرایط بازار و همچنین تاریخ اعتبار و کاربرد شما قرار خواهد گرفت.

داشتن نمره اعتباری بالا ، ضریب استفاده کم اعتبار و سابقه پرداخت مداوم و به موقع به طور کلی به شما در گرفتن بهترین نرخ بهره کمک می کند. برای دریافت نرخ بازپرداخت شخصی گردیده خود ، باید با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید ، زیرا ممکن است نرخ های واجد شرایط شما با نرخ تبلیغات آنلاین متفاوت باگردید. همچنین بخاطر داشته باشید که هزینه های بالقوه و هزینه های بسته گردیدن را حساب کنید

از ابتدای شیوع همه گیر ، بسیاری از وام دهندگان در مورد تصویب وام سختگیرانه ترند. اگر نمره اعتباری پایینی داشته باشید یا سابقه اعتباری ضعیفی داشته باشید ، ممکن است در گرفتن سرمایه مجدد با پایین ترین نرخ بهره مشکل داشته باشید.

قبل از اقدام برای بازپرداخت ، باید درخواست خود را تا آنجا که ممکن است قوی کنید تا بهترین نرخ های موجود را بدست آورید. شما می توانید این کار را با نظارت بر اعتبار خود ، مسئولیت پذیری بدهی و نظم دادن به امور مالی قبل از اقدام برای بازپرداخت انجام دهید. همچنین باید با چندین وام دهنده خرید کنید و پیشنهادات را مقایسه کنید تا مطمئن شوید بهترین نرخ را دریافت می کنید.

چه زمان برای بازپرداخت وام مسکن در نظر بگیرید

اکثر مردم به دلیل پایین آمدن نرخ بهره بازار از نرخ فعلی آنها یا به دلیل اینکه می خواهند مدت وام خود را تغییر دهند ، سرمایه خود را بازپرداخت می کنند. درست است که در سال گذشته ، نرخ بهره در پایین ترین سطح تاریخی قرار داشته است. اما هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مجدد ، حتما عوامل دیگری را علاوه بر نرخ بهره بازار در نظر بگیرید.

ممکن است تأمین مالی همیشه معنای مالی نداشته باگردید. اهداف شخصی و شرایط مالی خود را در نظر بگیرید. چه مدت قصد اقامت در خانه خود را دارید؟ آیا برای کاهش پرداخت ماهانه خود ، پرداخت سریع خانه خود – یا به دلایلی ترکیبی ، سرمایه گذاری مجدد می کنید؟ همچنین به خاطر داشته باشید که بسته گردیدن هزینه ها و سایر هزینه ها ممکن است نیاز به سرمایه گذاری اولیه داشته باگردید.

برخی از وام دهندگان در ماه های اخیر شرایط خود را سخت تر کرده اند ، بنابراین اگر استانداردهای آنها را نداشته باشید ممکن است نتوانید با نرخ بهره ارسال گردیده – یا حتی اصلاً سرمایه گذاری مجدد – را انجام دهید. اگر می توانید نرخ بهره کمتری دریافت کنید یا وام خود را زودتر پرداخت کنید ، تأمین مالی مجدد می تواند اقدامی عالی باگردید. اما ابتدا نکات مثبت و منفی را به دقت بسنجید تا مطمئن شوید مناسب شرایط شماست.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت