گزارش می گوید تولید تسلا نیمه تمام می شود تا تولید ابزارهای خط مونتاژ به پایان برسد

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بوق بزند ، امیدوارم به زودی منتشر شود.


تسلا

تسلا با ضرب الاجل روشی خنده دار دارد و کامیون نیمه برقی آن تنها یکی از بسیاری از وسایل نقلیه است که با تاخیرهای زیادی روبرو گردیده است. پس از همه ، ما اولین بار شاهد نیمه شکن برقی برجسته در سال ۲۰۱۷ بودیم. هدف از این کار این بود که در سال ۲۰۱۹ کامیون حمل و نقل را شروع کنیم. اما ، پس از تأخیرها ، گزارش جدید الكترك در روز سه شنبه می گوید كه تولید بسیار نزدیك به آغاز است.

به طور خاص ، وبلاگ منبع ناشناس را با اطلاعات مربوط به تاسیسات جدید همسایه Gigafactory مستقر در نوادا ، ذکر می کند. ظاهراً این تاسیسات جدید پنج کامیون تسلا نیمه را در هفته از بین خواهد برد و طبق اطلاعات وبلاگ ، خط تولید محور آماده رول است و خط مونتاژ عمومی در حال بررسی آخرین اشکالات است. پس از آن ، کارگران باید شروع به جمع آوری کامیون ها کنند. تسلا برای ارائه درخواست برای اظهار نظر ، اداره روابط عمومی را اداره نمی کند. با این حال ، یک نامه الکترونیکی فاش گردیده از مدیر عامل شرکت الون ماسک به کارمندان سال گذشته گفت که زمان آن رسیده است که “ Tesla Semi را به تولید بزرگ برساند.”

اگر سرانجام تولید آن آغاز شود ، این یک موفقیت بزرگ دیگر از تسلا علی رغم تأخیرهای متعدد در طول این سال ها. نیمه الکتریکی بلافاصله توجه شرکت های عظیمی را جلب کرد که به دنبال حمل کالاهای خود در سراسر ایالات متحده و کانادا با انتشار کمتر هستند. PepsiCo ، Walmart و بیشتر همه رزروهایی را برای یک بوش از کامیون های تحویل برقی و مسافت طولانی انجام دادند.

تسلا اولین کسی نیست که با یک نیمه کامیون برقی در بازار عرضه می شود ، اما به احتمال زیاد بیشترین سر و صدا را خواهد داشت ، فقط به دلیل نام تسلا. تعداد زیادی از خودروسازان دیگر برای ورود به بازار نیمه الکتریکی خارش دارند و دایملر حتی برای شروع کار کامیون در سال ۲۰۱۹ اولین eCascadia semis خود را به ایالات متحده حمل کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت