Venmo در طراحی مجدد برنامه ، خوراک پرداخت های جهانی را حذف می کند

2021-07-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 venmo-logo-phone-5989

آنجلا لنگ / CNET

ونمو در روز سه شنبه گفت که خبرخوان جهانی خود را حذف می کند ، به این معنی که کاربران دیگر قادر به دیدن پرداخت ها بین افرادی نیستند که نمی شناسند. این تغییر به عنوان بخشی از طراحی مجدد برنامه Venmo صورت می گیرد ، که همچنین شامل طراوت ، ویژگی های جدید کشف و کنترل های حریم خصوصی گسترده است.

Venmo ، كه متعلق به PayPal است ، گفت كه افراد همچنان مجاز به دیدن معاملات بین دوستان خواهند بود ، و خاطرنشان كردند كه خبرخوان دوستان در حال حاضر تنها خوراك اجتماعی برنامه هستند.

“شرکت Venmo در بیش از ۷۰ میلیون مشتری رگردید کرده است ، بنابراین این تغییر به مشتریان امکان می دهد لحظات و تجربیات معناداری را با افرادی که بیشترین اهمیت را دارند متصل کنند و به اشتراک بگذارند.”

برنامه محبوب پرداخت در گذشته برای ایجاد معاملات و لیست دوستان به طور پیش فرض برای عموم قابل مشاهده بوده است با انتقاداتی روبرو گردیده است. این رکورد عمومی برای مشخص کردن چه کسی برنده Bachelor قبل از پخش یک فصل گردیده است و همچنین گزارش گردیده است که یافتن حساب رئیس جمهور جو بایدن ، رئیس جمهور جو بایدن را برای اخبار BuzzFeed آسان کرده است. در حالی که کشف حساب رئیس جمهور نگرانی هایی را در مورد خطرات احتمالی امنیتی ایجاد می کند ، بسیاری از کاربران Venmo دوست دارند مردم با استفاده از این برنامه روبرو شوند و از آنها برای بازپرداخت دوستان و لذت بردن از تجربیات مشترک مانند تقسیم برگه استفاده می کنند.

ونمو گفت كه مردم هنوز هم می توانند تاریخ معاملات و پرداخت های خود را بصورت پیش فرض یا برای پرداخت های شخصی خصوصی كنند. علاوه بر این ، افراد اکنون می توانند تنظیمات فقط دوستان یا خصوصی را برای لیست دوستان خود انتخاب کنند و می توانند نمایه خود را در لیست دوستان دیگر نشان دهند یا نه.

برنامه به روز گردیده Android و iOS از روز دوشنبه در دسترس کاربران قرار دارد و در “هفته های آینده” در دسترس همه قرار خواهد گرفت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت