Mobileye تست اتومبیل های خودمختار را در نیویورک آغاز می کند

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

مردم در خیابان های نیویورک به زودی نوع جدیدی از وسیله نقلیه را در اطراف خود می بینند: نمونه اولیه اتومبیل های Mobileye. شرکت مادر این شرکت ، اینتل ، روز سه شنبه اعلام کرد که این وسایل نقلیه به طور رسمی در NYC برای مقابله با “یکی از چالش برانگیزترین محیط های رانندگی در جهان” در جاده هستند. اگر تا به حال به نیویورک رفته باشید ، می دانید که این مسئله به راحتی باعث گردیده است.

تاکنون ، Mobileye گفت ، AV های آن چیزهای زیادی از زندگی سریع شهر می آموزند. به عنوان مثال ، این شرکت گفت كه AV ها در مورد اتومبیل های دو پارک گردیده از رانندگان انسانی یاد می گیرند. با وجود پارکینگ بسیار محدود در شهر ، بسیار معمول است که وسیله نقلیه بارگیری دوبل را انجام دهد ، حتی اگر این به معنای توقف در جاده باگردید. اتومبیل های خودمختار در تعیین اینکه در چنین موردی چه اتفاقی می افتد ، مشکل دارند ، اما رایانه های Mobileye در صورت لزوم رانندگی در اطراف اتومبیل ثابت ، از رانندگان انسان نشانه می گیرند. نمونه های اولیه اتومبیل رانندگی همچنین چیزهای زیادی در مورد رفتار انسان در مورد جی واکرها و سایر ترافیک های پا یاد می گیرند.

این شرکت گفت که زیر سیستم فقط دوربین آن دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که لازم است انجام دهد ، و نقشه های انبوه آن به منظور کمک به اتومبیل ها برای درک جهان در این تست ها درخشان است. لیدار و رادار اتومبیل ها روی آن قرار دارند. رویکرد Mobileye این است که این سیستم ها را برای دو برابر افزونگی ، به عنوان یک موضوع ایمنی ، حفظ کند. اگر این کار را انجام می دهید ، می توانید نمونه اولیه اتومبیل Mobileye به ارزش ۴۲ دقیقه را که در اطراف NYC رانندگی می کنند تماشا کنید ، بنابراین اگر منتظر اتومبیل ربایی نیستید ، یک میان وعده را بگیرید و آن را بررسی کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت