فینال NBA 2021: نحوه تماشای ، پخش جریانی باکس در مقابل سانز بازی ۶ امشب در ABC

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

پلی آف NBA 2021 به سرعت در انتهای جاده قرار دارد. سه شنبه شب پس از یک فصل منظم هیجان انگیز و پر از ناراحتی پس از فصل ، بازی ۶ از آخرین سری بسکتبال ۲۰۲۰-۲۰۱ را به ارمغان می آورد ، زیرا میلواکی باکس در فینال NBA از ABC میزبان Phoenix Suns است. با تشکر از خدمات پخش مستقیم تلویزیون ، برای تماشای فینال های امسال نیازی به اشتراک کابل ندارید.

برای باکس ، سه شنبه فرصتی را برای کسب دومین عنوان NBA در امتیازات فراهم می کند. بعد از اینکه سانز با کسب دو پیروزی در خانه خود برای باز کردن این مجموعه به کار خود ادامه داد ، در حالی که باکس ها در خانه ۳ و ۴ در میلواکی برنده بازی ها گردیدند. شنبه شب باکس ها بازی ۵ را در آریزونا برگزار کردند و با برتری ۳-۲ از بین هفت سریال برتر ، به برتری رسیدند.

این اقدام به میلوکی برای بازی ۶ برمی گردد ، و اعلام خبر مسابقه امشب که برای ساعت ۶ عصر برنامه ریزی گردیده است. PT (ساعت ۹ عصر ET) در ABC. در اینجا همه مواردی است که شما برای جریان دادن به این کار باید بدانید ، بدون نیاز به کابل.

 gettyimages-1328429404

جیانیس آنتتوکونمپو و میلواکی باکس به دنبال کسب عنوان قهرمانی NBA برای همیشه دومین امتیازات و بستن سان ها در سه شنبه شب هستند.


جاناتان دانیل / گتی ایماژ

برنامه فینال های NBA چیست؟

پلی آف NBA 2021 از ۲۲ مه آغاز گردید و فینال NBA 2021 از ۶ ژوئیه آغاز گردید. همانطور که در سال های گذشته ، هر سری از پلی آف برای پیروزی به چهار بازی نیاز دارد و تا ۷ بازی طول می کگردید. بازی ها. سانز به دلیل سابقه برتر در فصل منظم ، از مزیت دادگاه خانگی برخوردار است.

این برنامه برای فینال های NBA ، از طریق NBA.com است.

سه شنبه ، ۲۰ ژوئیه (بازی ۶)

  • ققنوس سانز در میلواکی باکس ، ساعت ۶ عصر PT / 9 عصر ET در ABC (سری ۳-۲ باكس)

پنجشنبه ۲۲ ژوئیه (در صورت لزوم بازی ۷)

  • میلواكی باكس در Phoenix Suns ، ساعت ۶ عصر PT / 9 عصر ET در ABC

چگونه می توانم فینال های NBA را از طریق تلویزیون و بدون کابل به صورت زنده تماشا کنم؟

تقریباً همه پنج سرویس اصلی پخش زنده تلویزیونی ABC (همه به جز تلویزیون Sling) را ارائه می دهند ، اما نه همه سرویس ایستگاه ABC محلی شما را حمل می کند ، بنابراین پیوندهای زیر را بررسی کنید تا مطمئن شوید در منطقه شما موجود است. Sling ، به اعتبار خود ، بازی های ABC را در ESPN3 همزمان پخش می کند ، بنابراین شما می توانید بازی ها را در سرویس خود پخش کنید.

بهترین انتخاب ما؟ برای کاملترین گزینه – و یک برنامه بهتر – YouTube TV را ببینید. اگر می خواهید همه بازی ها را با ارزان ترین نرخ بدست آورید ، Sling TV بهترین انتخاب است.

از آنجا که تمام بازی ها از طریق ABC پخش می شوند ، اگر نمی خواهید از سرویس پخش جریانی استفاده کنید ، می توانید آنتن سفارش دهید و بازی ها را از آن طریق بگیرید.

بسته نارنجی تلویزیون Sling ماهیانه ۳۵ دلار کار می کند. در حالی که ABC را حمل نمی کند ، Sling می گوید که بازی هایی را که از طریق ABC از طریق ESPN3 پخش می شوند ، همزمان پخش می کند.

بررسی تلویزیون Sling را بخوانید.

آیا هواداران در این بازی ها مجاز هستند؟

در حالی که بازی های پلی آف ۲۰۲۰ در یک حباب جهانی والت دیزنی در اورلاندو ، فلوریدا برگزار گردید ، NBA فصل ۲۲-۲۰۲۰ خود را در میادین منظم با طرفداران بازی کرده است با کاهش محدودیت های محلی COVID-19 ، به طور فزاینده ای به ورزشگاه ها برمی گردیم. هواداران امسال در بازی های پلی آف مجاز هستند و هر دو باکس و سانز از جمعیت نزدیک به ظرفیت برای حضور در فینال ها استقبال می کنند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت