Netflix هنوز در تلاش است تا مشترکان را در هر نقطه از افزایش سال گذشته مشترک اضافه کند

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 netflix-logo-1

آنجلا لنگ / CNET

Netflix در سه ماهه به پایان رسیده ۱٫۵ میلیون مشترک اضافه كرد ، دوره دیگری با رگردید بسیار كندتر از جهش محبوبیتی كه یك سال قبل از آن برخوردار بود ، زمانی كه مردم در سراسر جهان در خانه گیر كرده بودند و به خاطر حواس پرتی در محاصره ناامید بودند. اگرچه Netflix مشترکین خود را در بیشتر مناطق جهان اضافه کرد ، برای اولین بار از سال ۲۰۱۹ در ایالات متحده و کانادا – بزرگترین بازار واحد خود – اعضای خود را از دست داد.

این شرکت همچنین تایید کرد که به بازی گسترش خواهد یافت ، بازیهای ویدئویی موبایل را ابتدا در سرویس موجود خود و بدون هیچ هزینه اضافی به مشترکان ارائه می دهد.

نتفلیکس ، سرویس اشتراک ویدیوی جریان غالب در جهان ، گفت که طبق نتایج سه ماهه دوم آن که سه شنبه منتشر گردید ، مشترکان بین آوریل و ژوئن با ۱٫۵۴ میلیون رگردید به ۲۰۹٫۲ میلیون نفر رسیده اند.

طبق گفته تامسون رویترز ، این امر راهنمایی Netflix در ماه آوریل را برای اضافه كردن ۱ میلیون عضو جدید ، كه انتظار اجماع تحلیلگران اساساً مطابقت داشت ، كاهش می دهد. اما رهنمودهای Netflix برای سه ماهه سوم که انتظار دارد ۳٫۵ میلیون عضو اضافه کند در مقایسه با ۵٫۵ میلیون عضو جدید که تحلیلگران پیش بینی می کردند Netflix پیش بینی می کند.

این شرکت در نامه ای به سهامداران گفت: “COVID باعث ایجاد برخی از دست اندازها در رگردید عضویت ما گردیده است (رگردید بالاتر در سال ۲۰۲۰ ، رگردید کندتر در سال جاری).

رگردید نتفلیکس در اوایل سال جاری و پس از این شرکت سال گذشته از محبوبیت مردم گرسنه برای سرگرمی در هنگام قفل همه گیر برخوردار بود.

اگرچه برنامه تولید بلند پروازانه آن تا سال ۲۰۲۰ خدمات را با عناوین جدید حفظ می کرد ، اما تاخیرهای COVID-19 در تولید فیلم و تلویزیون سرانجام امسال با نتفلیکس روبرو گردید و مواد اولیه آن در سال اول بسیار سبک تر بود نیمی از یک سال قبل بود. و نتفلیکس مدتها هگردیدار داده بود که برخی از موج های افزایش عضویت ممکن است تقاضا را به جلو سوق دهد ، و این در حالی است که مشترکان زودتر از آنچه در غیر اینصورت به آنها ملحق می گردیدند ، حس می کردند. این پتانسیل برای جادوها را ایجاد می کند ، مانند نمونه ای که به نظر می رسد اکنون در حال پخش است.

Netflix همچنین با موجی از رقابت رقبای جدیدی مانند دیزنی پلاس و HBO Max روبرو گردیده است ، زیرا غول های رسانه ای و فناوری خدمات خود را برای استفاده از Netflix به عنوان انتقال تلویزیونی راه اندازی كرده اند. به آینده جریان.

سهام Netflix پس از ساعتها ۱٫۵٪ کاهش یافت و به ۵۲۳ دلار رسید. از طریق این بسته ، سهام Netflix در سال جاری تاکنون ۱٫۳٪ افت کرده بود و عملکرد گسترده بازار را از دست داد.

نتفلیکس در ایالات متحده و کانادا ، بزرگترین منطقه مجرد خود ، ۴۳۰،۰۰۰ مشتری جریانی را از دست داد که در مجموع نزدیک به ۷۴ میلیون نفر بود. این یک از دست دادن عضویت نادر برای Netflix است ، که آخرین بار باعث از دست دادن اعضای ایالات متحده در سال ۲۰۱۹ گردیده است. قبل از آن ، این اتفاق از سال ۲۰۱۱ رخ نداده بود.

در اروپا ، خاورمیانه و آفریقا ، این شرکت تعداد کم اعضای ۱۹۰،۰۰۰ نفر را اضافه کرد. در آمریکای لاتین ، عضویت آن ۷۶۰،۰۰۰ نفر افزایش یافت. و در منطقه آسیا و اقیانوسیه ، منطقه ای که بیشترین رگردید را دارد ، Netflix 1.02 میلیون عضو به آن اضافه کرد.

به طور کلی ، نتفلیکس گزارش سود ۱٫۳۵ میلیارد دلار یا ۲٫۹۷ دلار در هر سهم ، در مقایسه با ۷۲۰٫۲ میلیون دلار یا ۱٫۵۹ دلار هر سهم در سال. زودتر درآمد ۱۹ درصد افزایش یافت و به ۷٫۳۴ میلیارد دلار رسید.

با انتظار به سه ماهه سوم ، نتفلیکس ۲٫۵۵ دلار برای هر سهم در سه ماهه سوم پیش بینی کرد. به طور متوسط ​​، تحلیلگران وال استریت که Netflix را ردیابی می کنند ، ۲٫۱۷ دلار انتظار دارند.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال بازی:
این را تماشا کنید:

تصاحب MGM آمازون برای Prime Video بزرگ است – اما نه …۳:۳۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت