Netflix می گوید بازی های اصلی “رایگان” تلفن همراه در حال ارائه خدمات هستند

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 netflix-logo-5g-phone-lg-velvet-5876

آنجلا لنگ / CNET

Netflix روز سه شنبه تأیید کرد که به بازی های ویدیویی اصلی گسترش می یابد و آنها را در سرویس موجود خود بدون هیچ هزینه اضافی برای مشترکان ارائه می دهد. در ابتدا ، این بازی ها بر روی دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن ها و رایانه های لوحی وارد می شوند.

این شرکت روز سه شنبه در گزارش درآمد سه ماهه دوم خود گفت: “ما بازیها را به عنوان یک دسته محتوای جدید دیگر برای خودمان می بینیم ، شبیه گسترش به فیلمهای اصلی ، انیمیشن و تلویزیون بدون نسخه.”

Netflix گفت این بازی ها برای پرداخت مشترکین به صورت رایگان در نظر گرفته می شوند. این شرکت زمان بندی را مشخص نکرد و فقط به این نکته اشاره کرد که در مراحل اولیه قرار دارد. در آن زمان ، نتفلیکس تأیید کرد که مایک وردو را که قبلا در Oculus ، Electronic Arts و Zynga مشغول به کار بود ، به عنوان معاون توسعه بازی ها استخدام کرده است ، اما از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

حرکت به سمت بازی نمایانگر اولین گسترش معنادار شرکت به یک بخش جدید از زمان شروع پخش جریانی ویدئو در سال ۲۰۰۷ و پخش اولین برنامه اصلی خود در سال ۲۰۱۲ است ، گسترش Netflix از تجارت بستر خود در نمایش های تلویزیونی و فیلم ها به عنوان بزرگترین ویدیوی اشتراک جهان سرویس. در این منطقه تنها نیست. آمازون در Luna ، سرویس بازی ابری خود سرمایه گذاری کرده و استودیوی بازی سازی خود را دارد ، در حالی که گوگل پول خود را برای سرویس پخش بازی Stadia اختصاص داده است.

Netflix اخیراً اشاره کرده بود که علاقه مند است فعالیت خود را برای بازی بیشتر کند. این شرکت قبلاً از طریق برنامه نویسی تعاملی و به سبک ماجراجویی خود مانند Bandersnatch و برخی مشارکت های صدور مجوز و تجارت با بازی ها معاشقه کرده است. اما در ماه آوریل ، مدیر عامل و محصول Netflix اعلام کرد که علاقه Netflix به بازی در حال پیشرفت است.

“گرگ پیترز در آن زمان گفت:” ما در تلاشیم بفهمیم كه این همه روش مختلف چیست … ما می توانیم این واقعیت را عمیق تر كنیم و مطمئناً بازی ها یك م componentلفه واقعاً جالب آن هستند. ” “شکی نیست که بازی ها شکل مهمی از سرگرمی و یک روش مهم برای تعمیق این تجربه طرفداران خواهند بود.”

همانطور که نتفلیکس رگردید کرده است ، مدت هاست که اشاره دارد که رقابت آن فراتر از تلویزیون های سنتی و شرکت های فیلم سازی است. که با آن رو در رو می شوند. این شرکت بارها و بارها بازی های فانتزی مانند Fortnite و همچنین نیروگاه YouTube تولید گردیده توسط ویدئو را به عنوان سخت ترین رقابت خود برای جمع آوری گسترده ساعت های سرگرمی که در سراسر جهان اداره می کنند ، فراخوانده است.

این شرکت روز سه شنبه گفت: “ما فکر می کنیم زمان آن فرا رسیده است که در مورد چگونگی ارزیابی اعضای ما از بازی ها بیشتر بدانیم.”

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۵ روش برتر برای شارژ بیش از حد Netflix۴:۲۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت