در اینجا نرخ رهن برای ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۱ آورده شده است: نرخ ها کاهش می یابد

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 011-cnet-finance-finance-رهن-خانه-خرید

جف گرینبرگ / گتی ایماژ

چندین نرخ قابل توجه وام امروز کاهش یافت. نرخ های متوسط ​​برای وام های رهن ۱۵ ساله و ۳۰ ساله با نرخ ثابت کاهش یافت ، در حالی که نرخ های متوسط ​​برای وام های قابل تنظیم ۵/۱ نیز کاهش یافت. در حالی که نرخ وام مسکن همیشه در نوسان است ، در حال حاضر کمتر از نرخ سالهای اخیر است. اگر می خواهید نرخ ثابت پایینی داشته باشید ، اکنون زمان مناسب خرید خانه است. مثل همیشه ، قبل از خرید خانه با نیازها و اهداف مالی شخصی خود مشورت کنید و همیشه وام دهندگان را برای یافتن رهنی مناسب برای شما مقایسه کنید. متوسط ​​نرخ بهره وام ثابت ۳۰ ساله ۲٫۹۸ درصد است که نسبت به یک هفته قبل ۵ واحد پایه کاهش دارد. (یک امتیاز مبنا معادل ۰۱/۰٪ است.) وام های ثابت ۳۰ ساله بیشترین مدت استفاده از وام است. وام مسکن ثابت ۳۰ ساله معمولاً نرخ بهره بیشتری نسبت به وام رهن ۱۵ ساله با نرخ ثابت دارد – اما همچنین پرداخت ماهانه کمتری نیز دارد. اگرچه به مرور زمان سود بیشتری پرداخت خواهید کرد – در مدت زمان طولانی تری وام خود را پرداخت می کنید – اگر به دنبال پرداخت ماهانه کمتری هستید ، وام ثابت ۳۰ ساله ممکن است گزینه خوبی باگردید.

رهن ۱۵ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ رهن ثابت ۱۵ ساله ۲٫۳۳٪ است که نسبت به هفته قبل ۴ واحد پایه کاهش دارد. در مقایسه با رهن ثابت ۳۰ ساله ، رهن ثابت ۱۵ ساله با همان ارزش وام و نرخ بهره پرداخت ماهانه بیشتری خواهد داشت. با این حال ، تا زمانی که توانایی پرداخت ماهانه را دارید ، وام ۱۵ ساله مزایای زیادی دارد. اینها معمولاً می توانند نرخ بهره کمتری دریافت کنند ، وام خود را زودتر پرداخت کنند و در کل نیز سود کمتری پرداخت کنند.

۵/۱ وام با نرخ قابل تنظیم

وام با نرخ قابل تنظیم ۵/۱ دارای نرخ متوسط ​​۲٫۹۸٪ است که نسبت به هفته گذشته ۵ واحد پایه کاهش دارد. در پنج سال اول رهن ، معمولاً نرخ بهره کمتری (در مقایسه با رهن ثابت ۳۰ ساله) با ۵/۱ ARM دریافت خواهید کرد. با این حال ، تغییرات در بازار ممکن است باعث شود نرخ بهره شما پس از آن زمان افزایش یابد ، همانطور که در شرایط وام شما شرح داده گردیده است. اگر قصد دارید خانه خود را قبل از تغییر نرخ بفروشید یا از آن سرمایه گذاری مجدد کنید ، یک ARM می تواند برای شما منطقی باگردید. اما اگر اینگونه نباگردید ، در صورت تغییر نرخ بازار ، ممکن است درصدد بهره بسیار بالاتری باشید.

روند نرخ وام

ما برای پیگیری تغییرات در این نرخ های روزانه از اطلاعات جمع آوری گردیده توسط Bankrate که متعلق به همان شرکت مادر CNET است ، استفاده می کنیم. این جدول به طور خلاصه میانگین نرخ های ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سراسر ایالات متحده را نشان می دهد: ۲٫۹۸٪ ۳٫۰۳٪ -۰٫۰۵ نرخ ثابت ۱۵ ساله ۲٫۳۳٪ ۲٫۳۷٪ -۰٫۰۴ نرخ رهن جامبو ۳۰ ساله ۲٫۸۱٪ [۱۹۶۵۹۰۱۹] ۲٫۸۲٪ -۰٫۰۱ نرخ بازپرداخت وام ۳۰ ساله ۲٫۹۹٪ ۳٫۱۱٪ -۰٫۱۲

نرخ دقیق از ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۱٫

نحوه با بهترین نرخ رهن خرید کنید

با ارتباط با کارگزار وام مسکن محلی یا استفاده از یک ماشین حساب آنلاین می توانید نرخ رهن شخصی را دریافت کنید. برای یافتن بهترین وام مسکن ، باید اهداف و وضعیت کلی مالی خود را در نظر بگیرید. نرخ بهره ویژه وام مسکن براساس عواملی از جمله امتیاز اعتبار ، پیش پرداخت ، نسبت بدهی به درآمد و نسبت وام به ارزش متفاوت خواهد بود. به طور کلی ، شما می خواهید یک امتیاز اعتباری بالاتر ، پیش پرداخت بیشتر ، DTI پایین تر و LTV پایین تر برای دریافت نرخ بهره پایین تر داشته باشید.

نرخ بهره تنها عاملی نیست که بر هزینه خانه شما تأثیر می گذارد. عوامل دیگر مانند هزینه ها ، هزینه های بستن ، مالیات و امتیاز تخفیف را نیز در نظر داشته باشید. برای دریافت وام رهنی که بهترین گزینه برای شماست ، حتماً با چندین وام دهنده – از جمله اتحادیه های اعتباری و وام دهندگان آنلاین علاوه بر بانک های محلی و ملی – خرید کنید.

بهترین دوره وام چیست؟

هنگام انتخاب وام ، به یاد داشته باشید که مدت وام یا برنامه پرداخت را در نظر بگیرید. شایع ترین شرایط وام ۱۵ و ۳۰ سال است ، اگرچه وام های ۱۰ ، ۲۰ و ۴۰ ساله نیز وجود دارد. تمایز مهم دیگر بین وامهای با نرخ ثابت و قابل تنظیم است. برای وام های با نرخ ثابت ، نرخ بهره برای عمر وام ثابت است. برای وام های با نرخ قابل تنظیم ، نرخ بهره برای تعداد معینی از سال (به طور معمول پنج ، هفت یا ۱۰ سال) پایدار است ، سپس نرخ سالانه براساس نرخ بازار تغییر می کند.

هنگام انتخاب بین نرخ ثابت و قابل تنظیم وام مسکن ، شما باید در نظر بگیرید که چه مدت قصد دارید در خانه خود زندگی کنید. وام های مسکن با نرخ ثابت برای افرادی که قصد دارند برای مدت طولانی در خانه زندگی کنند مناسب تر است. در حالی که وام های رهنی با نرخ تعدیل گاهی می توانند نرخ بهره کمتری را از قبل ارائه دهند ، وام های با نرخ ثابت با گذشت زمان پایدارتر هستند. با این حال ، اگر فقط قصد دارید خانه خود را برای چند سال نگه دارید ، ممکن است معامله بهتری با وام با نرخ قابل تنظیم دریافت کنید. بهترین دوره وام کاملاً به شرایط و اهداف شخصی شما بستگی دارد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که در انتخاب وام مورد مهم برای شما مهم است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت