بهترین دستگاه اسپرسو برای سال ۲۰۲۱

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اسپرسو جذابیت های قدرتمندی دارد که می تواند مانند هیچ قهوه دیگری شما را قلاب کند ، اما تهیه آن در خانه می تواند یک سفارش بلند بدون دستگاه اسپرسو تجاری برای آن لمس باریستا باگردید. حتی بدتر اینکه ، اگر تکالیف خود را انجام ندهید ، ممکن است در نهایت با یک اسپرسو ساز افتضاح روبرو شوید که نوشیدنی های وحشتناکی را به هم می زند ، و قهوه مخصوصی را که فقط برای این منظور خریده اید کاملاً هدر می دهد. بعلاوه ، برای پیچیدگی هرچه بیشتر ، بسیاری از قهوه سازانی که از آنها به عنوان دستگاه های اسپرسوی داخلی نام برده می شود ، در واقع دستگاه های اسپرسو نیستند. اما نگران نباشید: راهنمای CNET می تواند به شما کمک کند تا از این مشکل جلوگیری کنید و دستگاه اسپرسوی خانگی خریداری کنید که عکس عالی اسپرسوی واقعاً خوب تولید کند.

بهترین دستگاه های اسپرسوی خانگی فرآیند دم آوری پیشرفته دارند و زنگ و سوت دستی مانند یک سبد دوتایی فیلتر برای نوشیدنی های دوبار شات یا یک فروغ شیر و عصای بخار برای کاپوچینو یا لاته. یک دستگاه اسپرسو ساز اتوماتیک خوب ارزان نیست و شما می توانید انتظار داشته باشید که حداقل ۵۰۰ دلار برای چیزی که یک نوشیدنی اسپرسو با کالیبر کافه (یا یک قطعه اسپرسو درست می کند) بپردازید. اما در صورت تردید ، سعی کنید به خاطر بسپارید که در تمام کاپوچینوها ، لته ها و عکس های دوتایی کافی شاپ ویژه صرفه جویی می کنید.

قهوه اسپرسو به طور منحصر به فردی قدرتمند و خوش طعم است. این آخرین آزمایش برای تولید کنندگان خانگی است.


Lynn La / CNET

اگر می خواهید به اسپرسوی متوسط ​​رضایت دهید ، می توانید تا ۱۰۰ دلار هم پایین بیایید ، اما من از شما می خواهم که به یک اسپرسو ساز که هزینه کمتری دارد نپردازید ، به خصوص اگر قصد دارید نوشیدن اسپرسو به طور منظم. دستگاه های اسپرسو به ظاهر مقرون به صرفه ممکن است در اولین رژگونه مانند یک معامله به نظر برسند ، اما آنها اغلب اتلاف پول و فضای خالی هستند.

برای عاشقان قهوه با بودجه ، “دستگاه های دم نوش اسپرسو” (در محدوده قیمت ۳۰ تا ۵۰ دلار) معمولاً فاقد پمپ های موتوری هستند و تنها از طریق فشار بخار تأمین می شوند. آنچه که آنها تولید می کنند واقعاً قهوه قابلمه موکا است ، نوعی نوشیدنی که توسط دستگاه های آبجو ساز ساده تهیه می شود. طعم آن کاملاً شبیه طعم اسپرسو نخواهد بود که از باریستا در کافی شاپ یا کافه محلی خود عادت کرده اید. این ذاتاً بد نیست – فقط در واقع اسپرسو نیست.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

آیا می خواهید دستگاه اسپرسو بخرید؟ در اینجا آنچه شما نیاز دارید …۱:۵۱

برای یافتن بهترین دستگاه اسپرسو برای دوستداران اسپرسو ، بیش از ۸۰ ساعت وقت گذاشتم تا ۱۰ دستگاه اسپرسو موجود را از طریق سرعت آنها قرار دهم. من آزمایش خود را به انتخاب اسپرسو دستی محدود کردم ، نه مواردی که اسپرسو را از غلاف یا کپسول قهوه درست می کنند (به هر حال ، اسپرسو از غلاف اسپرسو واقعاً اسپرسو است؟). من همچنین سه ماشین دیگر را که قبلاً مرور کردم دوباره مرور کردم. در طی مراحل ، تعداد زیادی عکس اسپرسو ، عکس دوتایی ، لاته ، کاپوچینو و پارچ شیر بخارپز و کف کف تهیه و نمونه برداری کردم. اصولاً اگر نوشیدنی قهوه بود ، درست کردم. من همچنین مواردی مانند مخزن و مخزن آب ، فیلتر آب ، صفحه کنترل ، قابلیت های آسیاب و طول اتوماتیک شیر فر (و بخار شیر و قابلیت های شیر شیر آن) را در نظر گرفتم.

بعد از تجربه من ، این سه موردی است که به عنوان بهترین دستگاه های اسپرسوی خانگی انتخاب می کنم. در حالی که همه آنها کار خود را انجام می دهند و ویژگیهای اساسی مورد نیاز شما را ارائه می دهند – مانند کف شیر بخار ، سینی قطره ، مخزن قابل توجه آب و پایه تمیز از فولاد ضد زنگ – عامل اصلی تمایز بین آنها قیمت است. و اینکه چه مقدار برای یک دستگاه اسپرسو هزینه می کنید تأثیر عمده ای در نوع قهوه شما خواهد داشت.

من این لیست را به دستگاه های اسپرسو اتوماتیک و نیمه اتوماتیک محدود کردم. من گزینه های “فوق العاده اتوماتیک” دستگاه اسپرسو را که توسط Krups ، Philips ، Miele و دیگران به فروش رسیده است ، کنار گذاشتم. این مدل ها از نژاد جدا هستند و هزینه های آنها چندین برابر (۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار) است. من این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنم و روش تست من را در زیر خواهید یافت.

هنوز با من هستی؟ ادامه دهید – اسپرسوی خوشمزه به زودی مال شما خواهد گردید!

Chris Monroe / CNET

شما نمی توانید Breville Barista Express و ترکیب عملکرد آن را شکست دهید ، ویژگی ها و قیمت با پرداخت کمتر از ۷۰۰ دلار ، دستگاه آسیاب مهیب دستگاه دانه های اسپرسو را پودر می کند و فن آوری هوشمند مستقیماً در سبد پورتافیلتر آن دوز می زند ، بعلاوه کفگیر محکم آن شیر را بخارپز می کند و کف ضخیمی ایجاد می کند. همچنین به طور مداوم بهترین عکسهای اسپرسو را در گروه آزمایشی من جذب می کند. بنابراین گرچه دقیقاً یک دستگاه اسپرسو ارزان نیست ، اما شما در ازای هزینه های زیادی می پردازید.

صفحه کنترل ممکن است در ابتدا کمی ترسناک باگردید ، اما اگر همه چیز را خالی کنید ، یک ضربه عالی (یا دوبار شات) ) اسپرسو ، لاته یا سایر نوشیدنی های انتخابی مبتنی بر قهوه پاداش شما خواهد بود. Barista Express ساخته گردیده از فولاد ضد زنگ ، یک تمیز برای تمیز کردن است. و برای مهر و موم معامله ، Breville شامل ابزارهای فلزی برتر مانند یک برش دهنده دوز مفید و دستکاری است.

اگرچه یادآور می شوم که این دستگاه کوچک نیست. اگر فضای آشپزخانه در آشپزخانه شما با کیفیت بالا است ، ممکن است بخواهید در عوض به ماشین بعدی در لیست نگاه کنید.

برایان بنت / CNET

برای کسانی که در خانه اشتیاق زیادی به اسپرسو دارند اما از پایین آوردن این روش عصبی هستند ، Breville Bambino Plus گزینه مناسبی است. استفاده از آن و تمیز نگه داشتن آن ساده است و اندازه آن جمع و جور است – و من متوجه گردیدم که آن عکسهای خوشمزه ای از اسپرسو را بعد از بارستا اکسپرس Breville ساخته است. من مخصوصاً قدردانی می کنم که کف شیر با Bambino آسان است. فقط میله بخار را در پارچ شیر ضد زنگ Bambino قرار دهید (شامل آن) ، سپس یک دکمه را فشار دهید. کمتر از یک دقیقه بعد ، شما به طور ماهرانه کف شیر آماده گردیده برای لاته و کاپوچینو را بخارپز خواهید کرد.

در حالی که این فاقد آسیاب قهوه مخصوص به خود است ، Cuisinart EM-100 در ساخت اسپرسو ، کاپوچینو یا لاته به مقدار زیادی به آن علاقه مند است. این دستگاه اسپرسو ارزان قیمت دارای طراحی جمع و جوری است اما به اندازه کافی قدرت دارد که از یک آسیاب خوب قهوه دم می کند. همچنین عکسهای اسپرسو با طعم و مزه با کیفیت و قدرت خوب را می کگردید. این دستگاه دارای یک براق کننده از جنس استنلس استیل طولانی برای بخار دادن شیر و یک عنصر گرم کننده گرمتر فنجان نیز می باگردید. یک دستگاه اسپرسو ساز جامد با حدود یک سوم قیمت Breville.

نحوه آزمایش دستگاه های اسپرسو

روند ارزیابی من برای دستگاه های اسپرسو خانگی مشابه آزمایش دستگاه های قهوه قطره ای استاندارد است. ابتدا تمام قطعات و لوازم جانبی قابل جدا گردیدن را با دست شسته و خشک می کنم. برای اکثر محصولات اسپرسو ، این شامل سبد فیلتر ، درج فیلتر فلزی ، مخزن آب و غیره است. بعد ، من یک چرخه آبجو را فقط با آب گرم اجرا می کنم تا مواد باقیمانده تولید را از بین ببرم.

اکثر دستگاه های اسپرسو ، به جز مدل های فوق اتوماتیک فانتزی ، فاقد دستگاه آسیاب قهوه یکپارچه هستند و من ترجیح می دهم با قهوه تازه آسیاب گردیده ، نه قهوه قبل از آزمایش تست کنم. بنابراین من خودم سنگزنی تهیه می کنم: Breville Smart Grinder Pro . من به دو دلیل این دستگاه مخروطی مخروطی را انتخاب کردم. اول ، این برای اسپرسو بیشتر از چکه زدن یا سایر سبک های دم آوری کالیبره گردیده است. این بدان معناست که آسیاب خوبی تولید می کند. دوم ، اندازه آسیاب آن یکنواخت است. هر دو عامل برای فرآیند درست دم آوری اسپرسو بسیار مهم هستند.

برای گرفتن عکس ، من با روش پیشنهادی که در کتابچه راهنمای محصول دستگاه مشخص گردیده است ، شروع می کنم. معمولاً این مقدار میزان قهوه مورد انتظار برای هر بار شلیک ، همراه با هر گونه راهنمای مربوط به سطح درشت را پوشش می دهد. به همین ترتیب ، اگر راهنمای راهنمای آن را ارائه می دهم ، دستورالعمل های لمس کردن (لامپ سبک ، متوسط ​​یا سخت) را دنبال می کنم.

هر وقت ممکن باگردید ، برای تمام آزمایش های خود دوبار اسپرسو دم می کنم. من اطمینان حاصل می کنم که وزن زمین هایی را که استفاده می کنم ، به اضافه وزن اسپرسو برای هر شلیکی که می کشم ، ثبت می کنم. این داده ها ، همراه با قرائت از یک انکسار سنج قابل حمل ، به من اجازه می دهد تا دو درصد مهم را محاسبه کنم: کل مواد جامد محلول و درصد استخراج.

درست مانند هر دم نوش قهوه ، درصد استخراج ایده آل برای اسپرسو بین ۱۸ تا ۲۲ درصد است. با این فرض که شما یک ترکیب یکنواخت و کارآمد از ترکیبات قهوه را از محل خود (هر دو طعم دهنده و کافئین) انجام می دهید ، یک فنجان متعادل ایجاد می شود.

بسیاری از دستگاه های اسپرسوی خانگی نمی توانند عکس های با کیفیت تولید کنند. این مورد از Breville Barista Express بیرون کشیده گردیده است.


Tyler Lizenby / CNET

اگر بیش از حد استخراج کنید ، پس از مصرف خوب ، خطر از بین بردن طعم های ناخوشایند (تلخی) را دارید. در انتهای مخالف مقیاس ، دم کرده های کم استخراج تمایل به داشتن طعم های توسعه نیافته دارند. فاقد قندها و سایر مواد شیمیایی آلی کاراملی ، این عکسها مزه ترش ، ضعیف و آبکی خواهند داد.

برخلاف یک فنجان قهوه قطره ای ، اسپرسو باید غلیظ باگردید. در حالی که قطره قطره عالی معمولاً دارای درصد TDS 1.3٪ یا ۱٫۴٪ است ، اسپرسوی عالی درصد بسیار بالاتری دارد. به عنوان مثال Breville Barista Express عکسهایی با درصد TDS تا ۱۲٫۴٪ تولید کرد.

عکسهایی که گرفتم متعادل بود و استخراج آن ۱۸٫۶٪ بود. دانه های آزمایشی که استفاده می کنم همان تنوعی است که برای قهوه سازهای استاندارد استفاده می کنم – Costco Kirkland کلمبیایی. این یک تفت متوسط ​​تیره ، مناسب برای دم کشیدن اسپرسو نیز هست.

 breville-bambino-steam-milk-1

بسیاری از دستگاه های اسپرسو دارای عصاره های بخار پز برای شیر کف هستند. Breville Bambino شیر بخارپز را مخصوصاً آسان می کند.


برایان بنت / CNET

سرانجام ، من سعی می کنم با هر دستگاه قهوه مجهز به عصای بخار ، کف خود را تهیه کنم. من تجربه کلی را با عصای بخار ثبت می کنم ، خواه این فرآیند یک ضربه محکم و ناگهانی باگردید ، یک کار سخت مشکوک یا جایی بین آن.

 breville-bambino-steamed-milk-2

برای ایجاد نوشیدنی های اسپرسو به سبک کافه مانند لاته و کاپوچینو می توانید از شیر بخار پز استفاده کنید.


برایان بنت / CNET

گزینه های بیشتری برای فنجان قهوه خود می خواهید؟ این لیست از دستگاه های اسپرسو را که علاوه بر دستگاه های فوق آزمایش کرده ام ، بررسی کنید.

مشاوره بیشتر در مورد قهوه از CNET و Chowhound

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت