سه گانه خیابان ترس در نتفلیکس: این پایان توضیح داده شد و به تمام س questionsالات شما پاسخ داده شد

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 c326c004-190820-r42r-2-2-1

امیلی رود و سدی سینک در خیابان ترس قسمت دوم خواهران خود را بازی می کنند: ۱۹۷۸٫


Netflix

این یک سواری سخت و وحشیانه بوده است ، اما سرانجام ما واقعیت پشت قاتلان Shadyside را در خیابان ترس Netflix Netflix می دانیم. سه گانه فیلم ها ما را از ۱۹۹۴ ، به ۱۹۷۸ و سرانجام ۱۶۶۶ برمی گرداند ، و تحقیق می کنیم که چرا قاتلان زنجیره ای ساکنان Shadyside ، اوهایو را به طور وحشیانه ای قتل می کردند. همه اینها ربطی به سارا فایر ، جادوگری داشت که به خاطر قرنها بدبختی این شهر را نفرین می کرد ، در حالی که در آن طرف پیست ها ، شهر سانی ویل رونق داشت.

آیا سارا فیر واقعاً شرور بود؟ چرا ساکنان Sunnyvale از Shadysiders متنفر هستند؟ حقیقت پشت نفرین چیست؟ بیایید به همه موارد و موارد زیر بپردازیم.

بیشتر بخوانید : Fear Street Part One: بررسی ۱۹۹۴ – ترسناک نتفلیکس RL Stine را به سطح بعدی می رساند

هگردیدار: اسپویلرهای پیش رو

 street-part-part-1-1994-00-49-16-17-r

اولیویا اسکات ولش در نقش سام و کیانا مادریا در نقش دینا بازی می کند.


Netflix

آیا سارا فیر شر است؟

هنگامی که دینا دست سارا فایر را با بقیه اسکلت خود متحد می کند ، به عقب باز می گردد تا سال ۱۶۶۶ ، جایی که شاهد حقیقت لعن Shadyside است.

دینا می بیند که سارا فیر بی گناه بود ، زیرا توسط سلیمان گود ، جد زائر کلانتر نیک گود ، برای جادوگری در نظر گرفته گردید. سلیمان با استفاده از مضمون “یک تبادل ساده” از کتاب شیطان (که در خانه ویدو مری کشف گردید ، زنی پس از معامله با شیطان ، نامیرا بود) شیطان را احضار می کند و معامله ای می کند تا بدبختی های او را برگرداند. او “قدرت ، رفاه و میراث” می خواهد و مایل است هر چند سال یک روح واحد بپردازد.

نام قربانی بر روی دیوار سنگی در گذرگاه مخفی زیر خانه اش و شیطان آنها را در اختیار دارد. سارا اشاره می کند که این امر قتل افراد بیشتری را می بیند ، همانطور که شیطان قتل عام می کند.

برای جلوگیری از گفتن او به همه ، سلیمان سارا را برای مرگ چندین کودک در روستا (او ابتدا محاکمه می کرد) برای قاب گرفتن کشیش میلر). این کار ساده ای است ، هنگامی که روستاییان پس از کشف بوسیدن و عاشق گردیدن هانا میلر ، دختر کشیش ، متوجه روح لعنتی سارا می شوند.

روستاییان سارا را حلق آویز می کنند ، اما نه قبل از اینکه او قول دهد که حقیقت در مورد گودس. او به سلیمان گفت: “حقیقت لعنت تو خواهد بود.” “من شما را برای ابدیت سایه می بندم. و هر آنچه را که می گیرید و به هر کسی که آسیب برساند ، احساس خواهید کرد که چنگ دست من است. من برای همیشه شما را دنبال می کنم. شما را هرگز رها نمی کنم.”

به همین دلیل است که وقتی دینا سارا را کامل می کند اسکلت ، او دقیقاً آنچه را که در سال ۱۶۶۶ اتفاق افتاده می بیند. با این حال ، یک نتیجه وجود دارد: هر کسی که از استخوان های سارا خونریزی کند ، هدف قاتلان Shadyside قرار می گیرد.

 1-008-070-c-v007-1000-1215-1-156 -1-cr

Heather مایا هاوک قربانی یک رایان تورس تحت سلطه می شود.


Netflix

درگیری بین سانی ویل و شادیساید به چه معناست؟

یکی از اولین مواردی که در قسمت اول تأسیس گردید: درگیری بین شهرهای رقیب غنی و فقیر اوهایو (خیالی) است. Shadyside به عنوان پایتخت قتل ایالات متحده شناخته می شود ، در حالی که Sunnyvale یکی از غنی ترین و امن ترین شهرهای کشور محسوب می شود. زیگی سدی سینک می گوید: “چیزهای بد همیشه برای Shadysiders اتفاق می افتد.”

ارتباط چیست؟ چرا یکی بهتر از دیگری است؟

گودز در معامله خود با شیطان ، خانواده Sunnyvale ، مردم Shadyside را برای رفاه و ثروت تجارت می کنند. کلانتر نیک گود نامی به شیطان می دهد ، که پس از آن شخص را در اختیار خود می گیرد و با قتل عام ، Shadysiders را می کگردید و از خون آنها تغذیه می کند.

در عوض ، کلانتر گود هر آنچه را که بخواهد بدست می آورد. وی کلانتر می شود ، برادرش ویل گود شهردار می شود و همه Sunnyvale با هزینه Shadyside بهتر و بهتر می شوند. این نسلها طی نسلهای مختلف ادامه می یابد ، گود نخست زاده که جبهه شیطانی را به تن می کند.

آیا سانی ویل و شادیساید شهرهای واقعی هستند؟

یک شادیساید واقعی ، اوهایو وجود دارد ، اما خوشبختانه تاریخ خشونت آمیز در فیلم ها خیالی است (فیلم ها بر اساس مجموعه کتاب های معروف خیابان ترس RL Stine). چندین Sunnyvales نیز وجود دارد ، اما آنها در ایالات متحده پراکنده گردیده اند و با Shadyside هم مرز نیستند.

 screen-shot-2021-07-15-at-4-44-03-pm-copy.png

سیندی و آلیس دیوار نام ها را کشف می کنند.


Netflix

چه نام هایی بر روی دیوار سنگی نوشته گردیده است؟

در قسمت دوم: ۱۹۷۸ ، آلیس (دوست سابق سیندی) و سیندی (خواهر زیگی) دیواری پیدا كردند كه در آن نام همه قاتلان Shadyside در زیر خانه سارا فیر وجود دارد. . آلیس می فهمد هرکسی که نام او را در سنگ بنویسد ، مستولی می شود. روبی لین ، دختر پرستار لین یکی از افراد تحت تعقیب است و در سال ۱۹۹۴ به سایمون حمله می کند. به همین دلیل است که پرستار لین ، پس از دیدن نام او روی دیوار ، سعی می کند تامی اسلاتر را بکگردید ، زیرا می داند او نیز به یک قاتل تبدیل خواهد گردید.

نام های نوشته گردیده روی دیوار عبارتند از: سیروس میلر (کشیش) ، ویلیام “بیلی” بارکر ، روبی لین (دختر پرستار لین) ، آیزاک میلتون و هری روکر (شیرباز).

 screen-shot-2021-07-15- at-4-54-15-pm-copy.png

تحقیقات جاش مفید است. [۱۹۶۵۹۰۰۳] نت فلیکس

پشت صحنه های Shadyside Killer

جاش ، برادر کوچک دینا ، روزنامه های قاتلان Shadyside را جمع آوری می کند. آنها لیستی به یادماندنی از مانیکرهای اسلشر را فاش می کنند ، اگرچه این سری فیلم ها عمیقاً در گذشته نیستند. آنچه در این بخش از کوتاه می دانیم این است.

روبی لین : دختر پرستار لین ، یک دانش آموز دبیرستان ۱۶ ساله Shadyside که دوست پسر خود و شش نفر دیگر را با تیغ در سال ۱۹۶۵ قتل داد. می توانید بگویید که او آینده می آید شما می شنوید که او آواز می خواند. مچ های روبی بریده گردیده است – نشانه تلاش او برای خودکشی و پایان دادن به نفرین (بدون موفقیت).

قاتل هومپتی دمپتی : برش روزنامه نشان می دهد که در سال ۱۹۳۵ ، قاتل هومپتی دمپتی “دوباره حمله می کند”. به گفته کارگردان Leigh Janiak در مصاحبه ای با Collider ، قاتل Humpty Dumpti در فیلمنامه اصلی سال ۱۹۹۴ بود. “من این عقاید واقعی را داشتم … در مورد پسری که مردم را می کشت و اعضای بدن آنها را می برد و افراد جدید را بیرون می آورد. مانند دوختن وسایل بهم – مثل اینکه هامپتی دامپتی دوباره چیزها را دوباره کنار هم قرار دهد. ” با این حال ، جانیاک مطمئن نبود که در چه دوره ای او را دچار حیرت کند و در آخر تصمیم گرفت قاتل را برای یک فیلم دیگر رها کند (بله به فیلم های آینده!).

Farmer of Death : یادداشتی درباره کارآگاه جاش دیوار می گوید: “کشاورز مرگ – ۱۸۹۰”. ما چیزی بیشتر از این نمی آموزیم.

بیلی بارکر: آکا ، کودک ماسک خزنده. بارکر در سال ۱۹۲۲ برادر خوابیده خود را با یک چوب بیس بال در رختخواب رها کرد. طبق بریده روزنامه دیگر ، بارکر در شرایط نامعلوم پس از قتل درگذشت. مانند روبی لین ، او نیز احتمالاً سعی کرد (با موفقیت) نفرین را با کشتن خود خاتمه دهد.

شیرگزار : در دهه ۱۹۵۰ ، هری روکر قبل از اینکه به یکی از قاتلان Shadyside تبدیل شود ، شیر دوش بود. Milkman دست به یک قتل عام زد و مشتریانش را – که همه آنها خانه دار بودند – با یک تخته کلید کشت.

The Grifter: در سال ۱۹۰۴ ، Grifter با یک فلش بک سریع نشان داده می شود که یک دختر را غرق می کند دریاچه اگرچه ، یک برش روزنامه نشان می دهد روش مطلوب قتل Grifter ربطی به کنایه دارد: “Grifter Guts Girls.”

Camp Nightwing قاتل : این تامی اسلیتر است که ریشه های تبر به سر او را در قسمت دوم می بینیم : ۱۹۷۸٫ “گروهی از اردوگران ، قتل عام بی رحمانه. یكی از بازماندگان Shadyside ، C. Berman بود” ، روزنامه اش را می خوانید.

 screen-shot-2021-07-15-at-5-31-50-pm- copy.png

کتاب شیطان.


Netflix

آن صحنه پس از تیتراژ و فیلم های آینده

پس از اینكه سارا كلانتر نیك گود را با ضربات چاقو به چشم او كشت و قاتلان Shadyside ناپدید گردیدند (همراه با آنچه كه به نظر می رسد تخم ریزی شیطان مخفی باگردید در زیر Shadyside Mall) ، یك گزارشگر خبری نشان می دهد “اطلاعات همچنان درگیر هستند که کلانتر یونیون کانتی ، نیکلاس گود ، قاتل سریالی Sunnyvale را تحت تأثیر قرار می دهد.” یک صحنه کوتاه در پایان اعتبارات. در زیر مرکز خرید ، پشت کلانتر از نوار پلیس عبور نمی کند ، کتاب ذغال سوخته شیطان توسط شخصی ناشناخته کشیده می شود. از قاتلان مختلف در مصاحبه ای با Collider ، جنیاک تأیید کرد “ما ایده هایی داریم” در مورد فیلم های آینده.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت