جیک پل در مقابل تایرون وودلی: زمان شروع رویداد اصلی ، نحوه تماشای آنلاین یا پخش آنلاین

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 jake-paul-tyron-woodley.png

Jake Paul در تاریخ ۲۸ اوت با تایرون وودلی مبارزه خواهد کرد.


Twitter

یک ماه دیگر ، یکی دیگر از برادران پل دعوا می کند. در ماه ژوئن ، YouTuber لوگان پل با قهرمان بوکس ، فلوید می ویدر جونیور ، در آنچه به سختی جنگ قرن بود ، مبارزه کرد. اکنون ، در تاریخ ۲۹ آگوست ، برادر لوگان پل ، همکار YouTuber جیک پل ، با رزمندگان میکس رزمی با تایرون وودلی مبارزه خواهد کرد. و اگر برای تماشای آن به یک دلیل عجیب و غریب احتیاج دارید ، بازنده باید خال کوبی کند و عشق خود را به برنده مبارزه اعلام کند. چه چیزی به نام خال کوبی صورت مایک تایسون حتی در اینجا جریان دارد؟ ما توضیح خواهیم داد.

چگونه این اتفاق افتاد؟

برادران پل ، لوگان و جیک ، هر دو یوتیوب بوکسور گردیدند ، که به نظر یک مسیر شغلی عجیب و غریب است ، اما همان چیزی است که هست. برای یک چیز ، آنها جوان هستند. جیک پل فقط ۲۴ سال دارد و لوگان پل ۲۶ ساله ، بنابراین آنها جوانان را در کنار خود دارند ، به علاوه پول نقد YouTube آنها این امکان را به شما می دهد تا با اوقات فراغت هر کاری را که می خواهند انجام دهند. و ظاهراً چیزی که آنها می خواهند این است که مردم را بکوبند و در عوض مورد ضرب و شتم قرار بگیرند.

این دعواها همیشه برای کتاب های سوابق نیست ، بلکه برای کتاب های بانکی است. (مسابقه ژوئن لوگان پل با میویدر ۴۴ ساله به سادگی یک نمایشگاه بود.) در حالی که جیک پال در سه دوره حرفه ای مبارزه کرده است و در همه آنها پیروز گردیده است ، مخالفان او بوکسورهای حرفه ای در اوج نبودند. پاول یوتوبر AnEsonGib ، ناتی رابینسون بازیکن بسکتبال حرفه ای و بن اسکرن ، مبارز بازنشسته MMA (آخرین آخرین سریع بود) را شکست داد. و همه دعواهای برادران پاول باعث سرخط اخبار و گفتگوها می شود و به شهرت و مانده های بانکی آنها می افزاید.

وودلی در مورد جیک پاول در جنگ Askren درباره سطل زباله صحبت کرد و این منجر به جنگ پل وودلی گردید. به گزارش ESPN ، وودلی درباره مسابقه پاول گفت: “ساده ترین مبارزه در حرفه من و بزرگترین کیف حرفه من در یک شب.” “اساساً ، آنها مرا برای بیرون آوردن سطل زباله وارد کردند.”

چه زمانی جنگ است؟

تقویم های خود را برای ۲۹ اوت ساعت ۸ بعدازظهر / ۵ بعد از ظهر علامت گذاری کنید. PT قبل از این رویداد بزرگ ، که در زادگاه پاول ، کلیولند ، در Rocket Mortgage FieldHouse برگزار می شود ، یک مسابقه undercard انجام خواهد گردید.

نحوه تماشای

این مسابقه از طریق نمایش از طریق نمایش زمان پخش خواهد گردید ، یعنی شما برای پرداخت و تماشای جنگ نیازی به مشترک مشترک Showtime نیست. قیمت هنوز اعلام نگردیده است اما احتمالاً حدود ۵۰ دلار خواهد بود. صفحه مبارزه Showtime را تحت نظر داشته باشید که در نهایت باید با نحوه خرید مبارزه به روز شود. ما پیوند را پس از پخش مستقیم به اینجا نیز اضافه خواهیم کرد.

همچنین مخاطبان زنده در صحنه کلیولند حضور خواهند داشت. بلیط ها از ۱۰ دلار شروع می شود و در ۲۲ ژوئیه ساعت ۱۰ صبح به وقت عموم به فروش می رسد.

وزن ، قد ، آمار و ارقام بیشتر مبارزه کنید

وزن مبارزان ۱۹۰ پوند خواهد بود ، یعنی وزن پائول هنگام سقوط بن آسکرن در آوریل در یک مبارزه دو دقیقه ای عظیم . وودلی در UFC با ۱۷۰ پوند جنگید.

پل در ۶ فوت-۱ و وودلی در ۵ فوت -۹ ایستاده است. پل با دسترسی ۷۶ اینچ تا رسیدن ۷۴ اینچی وودلی در لیست قرار گرفته است.

ESPN گزارش می دهد که جنگنده ها از دستکش ۱۰ اونسی استفاده می کنند و در یک حلقه ۲۰×۲۰ می جنگند. این جنگ برای هشت دور برنامه ریزی گردیده است.

مبارزه دوم؟ TBA …

نتیجه هرچه باگردید ، وودلی از قبل فکر می کند یک مبارزه کافی نخواهد بود.

وی گفت: “راستش ما احتمالاً دو بار می جنگیم.”

پل درمورد آن مبارزه دوم چندان مطمئن نیست.

طبق گفته ال.ا.تایمز ، پال گفت: “من پس از آنكه وی را كتك زدم ، قصد جنگ با او را ندارم.” “هیچ فایده ای وجود ندارد ، شما می دانید. من می خواهم او را با خشونت تمام کنم ، بنابراین یک مبارزه دو وجود نخواهد داشت.”

Tattoo you

این دو مبارز شرط بندی وحشتناکی دارند که بر روی نتیجه سوار می شوند. اگر پل از دست بدهد ، مجبور است “I love Tyron Woodley” را در جایی روی او خال کوبی کند و اگر وودلی از دست بدهد ، باید “I love Jake Paul” را به عنوان خال کوبی انجام دهد. (هر دو مبارز قبلاً خال کوبی گردیده اند ، بنابراین یکی دیگر دقیقاً مفهومی بدیع نخواهد بود.)

هرکسی که خال کوبی کند ، شما فقط می دانید که تبلیغات زیادی در مورد خال کوبی واقعی وجود دارد ، بدون ذکر عکس از محصول شرم آور نهایی (هنرمندان خال کوبی باهوش در حلقه پل وودلی احتمالاً قبلاً در فکر این بوده اند که چگونه سرانجام پیام را پنهان یا پنهان کنند.)

Undercard

کارت شب Showtime یک دعوای دیگر دارد. قهرمان جهان در وزن سبک آماندا سرانو (۴۰-۱-۱) قهرمان جهان در وزن فوق سنگین وزن یامیلت مرکادو خواهد گردید که ۱۸-۲-۰ است.

“افراد زیادی نمی خواهند با من بجنگند. این یک جنگ عالی خواهد بود ، “سرانو گفت ، طبق اخبار بوکس جهانی.

مرکادو گفت که او کار خود را در وزن پر آغاز کرده و قبل از سقوط به وزن متوسط ​​و هیجان زده است که دوباره در وزن قدیمی خود مبارزه می کند.

” ما می خواهیم همه چیز را ترک کنیم بر اساس گزارش World Boxing News ، وی گفت: “در رینگ ، و خانمها قرار است نمایش را بدزدند.”

کیک پاول کیست؟

جیک پل جوانتر از دو برادر پل است و وی علاوه بر فیلم های اینترنتی خود ، با بازی درك مان در نمایش دیزنی Bizaardvark شناخته گردیده است. او فعالیت بوکس خود را از سال ۲۰۱۸ آغاز کرد و در هر سه دوره حرفه ای خود پیروز گردیده است.

او مانند برادرش بحث برانگیز است. در جولای سال ۲۰۲۰ ، وی برای برگزاری یک مهمانی غول پیکر در کالاباساس ، کالیفرنیا ، در وسط بیماری همه گیر ویروس کرونا ، خبرساز گردید. وی در مورد این مهمانی سedال گردید ، وی به خبرنگاری برای The Daily Beast گفت که COVID-19 یک حقه است ، سپس بعداً گفتن آن را تکذیب کرد ، و منجر به ارسال صوتی توسط خبرنگار گردید که ثابت کرد پاول نظرات جعلی را ارائه داده است. در همان مصاحبه ، پاول همچنین ادعا کرد ۹۸٪ اخبار جعلی است” و به دروغ ادعا کرد که “متخصصان پزشکی” می گویند ماسکها هیچ کاری برای محافظت در برابر ویروس انجام نمی دهند.

در حوادث خودش برادر جیک پل ، لوگان ، در ماه ژوئن با فلوید می ویدر جونیور جنگید و در ماه مه ، در یک رویداد تبلیغاتی برای مبارزه ، جیک پال دهان مبارز را بر زبان آورد و کلاه می ویدر را ربود . او سپس شروع به فروش کلاه های بیس بال سیاه کرد که روی آنها کلمه “کلاه گچاچا” چاپ گردیده بود.

تایرون وودلی کیست؟

وودلی ، ۳۹ ساله ، در MMA از سال ۲۰۰۹ شروع کرد ، قهرمان سبک وزن UFC گردید در سال ۲۰۱۶ و چهار بار از عنوان خود دفاع کرد ، و در سال ۲۰۱۹ آن را از دست داد.

او نیز مانند پل ، یک حرفه سرگرمی دارد. او در فیلم های متعددی در نقش های کوچک ظاهر گردیده است و میزبان یک پادکست و یک نمایش وب TMZ بوده است.

وودلی می گوید این ممکن است اولین مسابقه بوکس او باگردید ، اما آخرین بازی او نخواهد بود.

وی گفت: “در پایان روز ، من در حال حاضر در بوکس هستم ،” به گفته ESPN. “اولین مخالف من (پل) است. این اولین فرصت شما و دیگران است که می توانید جعبه مرا تماشا کنید.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت