بهترین تلویزیون ۵۵ اینچی برای سال ۲۰۲۱

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اگر چند سال است تلویزیون جدیدی خریداری نکرده اید ، ممکن است تعجب کنید که بدانید این روزها یک صفحه نمایش ۵۵ اینچی اندازه متوسط ​​یا حتی کوچکتر در نظر گرفته گردیده است. در انتهای بازار این ، تقریباً هر سریال تلویزیونی خوب اندازه ۵۵ اینچی دارد و اغلب کوچکترین اندازه صفحه در خط است. شرکت ها نمایشگرهای همیشه بزرگتر برای قیمتهای همیشه کوچکتر – ما در حال صحبت کردن با ۴۰۰ دلار برای یک تلویزیون ۵۵ اینچی کاملا مناسب و معقول – هستیم و فروش قیمتها را حتی پایین می آورد .

بسیاری از این تلویزیون ها با تمام زنگ ها و سوت ها ارائه می شوند ، از جمله کم نور گردیدن محلی با آرایه کامل ، صفحه های OLED ، نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز ، رزولوشن ۴K ، HDR ، انبوهی از درگاه های HDMI و حتی ویژگی های سطح بالای بازی برای استفاده با PlayStation 5 یا Xbox Series X . اوه ، و بیشتر این گزینه ها برای بهترین تلویزیون ۵۵ اینچی هوشمند هستند ، که به شما امکان می دهد بدون دستگاه دوم به همه کانال های جریان محبوب و قسمت های تلویزیونی خود دسترسی پیدا کنید.

به نظر من اندازه ۵۵ اینچ انتخاب بیشتری نسبت به سایر گزینه ها دارد و گزینه های زیادی با کیفیت وجود دارد. بگذارید با ذکر موارد دلخواه من در تصمیم گیری به شما کمک کنم.

لیست زیر نشان دهنده بهترین گزینه های تلویزیون ۵۵ اینچی است که من در آزمایشگاه آزمایش CNET ( برای ۲۰۲۱ ، این زیرزمین من است ) بررسی کرده ام ، جایی که من جوانب مثبت و منفی تلویزیون های مختلف را با هم مقایسه می کنم طرف ببینید که کدام یک ارزش خرید دارند. در اینجا آخرین توصیه های من برای بهترین تلویزیون های ۵۵ اینچی است که به صورت دوره ای به روز می شوند. وقتی به گزینه های من نگاه می کنید ، این نکات را در ذهن داشته باشید:

  • به دنبال سایز دیگری هستید؟ مقایسه تلویزیون های ۳۲ اینچی ، ۴۳ اینچ ، تلویزیون های ۶۵ اینچی و تلویزیون های ۷۵ اینچی را بررسی کنید. [۱۹۶۵۹۰۰۸] اگر نگران هستید که تلویزیون های جدید ۲۰۲۱ از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار باشند یا کیفیت تصویر را افزایش می دهند ، اگر اکنون تلویزیون خریداری می کنید ، آن را از دست خواهید داد ، خیال خود را راحت کنید. تلویزیون ها به طور کلی یک فناوری پیشرفته هستند و توصیه ما این است که اگر اکنون به تلویزیون جدیدی نیاز دارید ، باید یک تلویزیون تهیه کنید.
  • برخی از تلویزیون های زیر در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه گردیدند. مدل های جدید ۲۰۲۱ اکنون در دسترس هستند و ما تاکنون تعداد اندکی از آنها را بررسی کرده ایم. برای تلویزیون های ۲۰۲۰ در این لیست ، من بخش “چشم انداز ۲۰۲۱” را با هر آنچه در مورد مدل های جدید می دانم قرار داده ام.
  • تصاویر زیر به طور کلی مربوط به تلویزیون های ۶۵ اینچی است ، زیرا این اندازه ای است که ما در CNET بررسی می کنیم. اما بررسی ها در مورد نسخه های ۵۵ اینچی نیز اعمال می شود. در اینجا تمام تلویزیون هایی که بررسی کرده ام وجود دارد که به زودی تعداد بیشتری تلویزیون به آنها عرضه می شود.
  • این لیست به صورت دوره ای به روز می شود.

بیشتر بخوانید : اکنون این کار را با تلویزیون انجام دهید: ۹ تنظیم مهم برای بهبود تصویر

Sarah Tew / CNET

هیچ تلویزیونی كه من تا به حال آزمایش كرده باشم ، این کیفیت تصویر را برای این ارائه نمی دهد کمی پول نقد تلویزیون ۲۰۲۰ TCL 6-Series 4K UHD از کیفیت تصویر بهتری نسبت به مدل قبلی خود برخوردار است ، این به لطف فناوری mini-LED و کم نور گردیدن محلی با آرایه کامل است که به آن کمک می کند تا تقریباً هر تلویزیون دیگری را با این قیمت دور بزند. این تلویزیون QLED همچنین یک انتخاب خوب بازی تلویزیونی برای گیمرها با حالت THX است که ترکیبی از تأخیر ورودی کم و کنتراست زیاد است. به نظر می رسد که این کافی نیست ، سیستم عامل Roku TV مورد علاقه ماست.

چشم انداز ۲۰۲۱ : TCL می گوید این تلویزیون در بیشتر سال ۲۰۲۱ در فروش باقی خواهد ماند. I انتظار نداشته باشید که حداقل تا پاییز تعویض شود و ممکن است در کل سال باقی بماند. TCL همچنین یک نسخه ۸K از سری ۶ را نیز به فروش می رساند ، اما فکر نمی کنم ارزش آن را داشته باگردید.

بررسی TCL 6-Series (2020 Roku TV) ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

چه می گویی؟ شما فقط بهترین تلویزیون ۵۵ اینچی را می خواهید و می توانید هر آنچه را که می خواهید تهیه کنید؟ بفرمایید. در تست های کنار هم ، تلویزیون LG G1 OLED با کنتراست جهانی ، زاویه دید گسترده و یکنواختی عالی ، بهترین تلویزیونی است که تاکنون بررسی کرده ام. این تلویزیون OLED به سختی تصویر LG CX زیر را می زند و طراحی باریک تر و مناسب تری برای دیوار ارائه می دهد. اگر توانایی تهیه آن را دارید ، این تلویزیون ۵۵ اینچی است که می توانید دریافت کنید.

بررسی LG OLED55G1P ما را بخوانید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

بررسی تلویزیون LG G1: آیا کیفیت تصویر OLED حتی بهتر می شود؟۸:۵۶

Sarah Tew / CNET

در حال حاضر این تلویزیون OLED برای صدها کمتر از G1 بالا موجود است ، و با کیفیت تصویر تقریبا به همان اندازه خوب ، CX از سال ۲۰۲۰ انتخاب بهتری برای افرادی است که تلویزیون واقعا خوبی می خواهند اما پول برای سوزاندن ندارند. G1 در اندازه گیری های من کمی روشن تر بود و از پردازش فیلم کمی بهتر است ، اما تشخیص تفاوت بسیار دشوار بود. تنها مزیت واقعی G1 سبک باریک بودن آن است ، اما CX کاملاً باریک است.

چشم انداز ۲۰۲۱: مدل جدید با نام C1 ، چند صد دلار بیشتر از CX هزینه دارد. من هنوز بررسی نکردم برخی از ویژگی های جزئی جزئی و پردازش بهبود یافته را اضافه می کند اما من انتظار دارم کیفیت تصویر تا حد زیادی با CX یکسان باگردید.

بررسی سری LG OLEDCX ما را بخوانید.

David Katzmaier / CNET

در جستجوی تلویزیون سطح بالا با کیفیت تصویر دیدنی و جذاب ، اما OLED نمی خواهید؟ Samsung QN90A بهترین شرط بندی شماست. این تلویزیون از فناوری QLED تقویت گردیده توسط mini-LED برای تصویر روشن تر از هر تلویزیون OLED استفاده می کند. کنتراست تماشایی OLED هنوز در تست های کنار هم من پیروز گردید ، اما QN90A بیش از هر زمان دیگر نزدیک می شود. همچنین کمی ارزان تر از تلویزیون های OLED 2021 است اما ارزان تر از ۲۰۲۰ CX نیست.

بررسی سری Samsung QN90A (2021) ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Roku بستر مورد علاقه ما برای پخش برنامه هایی مانند Netflix است ، و حتی بهتر است در این تلویزیون ۴K پخته شود. کیفیت تصویر در این تلویزیون ۵۵ اینچی TCL نمی تواند هیچ یک از مدل های بالا را از بین ببرد – وضوح ۴K و سازگاری HDR هیچ کمکی به تصویر نمی کند – اما برای اکثر افراد کاملاً مناسب است ، به خصوص با این قیمت .

بررسی سری ۴ TCL Roku TV (2021) را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

گذشته از سری ۶ TCL در بالا ، این نایب قهرمان بهترین تلویزیون برای پول. TCL از کیفیت تصویر بهتر و سیستم HDTV هوشمند بهتری برخوردار است ، بنابراین در کل یک تجربه برتر تماشای تلویزیون را ارائه می دهد ، اما همچنین گرانتر از چند صد دلار است. اگر توانایی خرید سری ۶ را ندارید ، این ویزیو نایب قهرمان بسیار خوبی است.

۲۰۲۱ چشم انداز : جانشین این تلویزیون M55Q7-J است. روی کاغذ بسیار شبیه به نظر می رسد – تفاوت عمده در یک ریموت صدای جدید است. من هنوز مدل جدید را بررسی نکرده ام اما از آنجا که قیمت آن در حال حاضر ۸۰۰ دلار است ، شک دارم در مقایسه با نسخه ۲۰۲۰ ارزش تفاوت قیمت را داشته باگردید.

بررسی Vizio M7-Series Quantum (2020) را بخوانید.

جفری موریسون / CNET

سری V Vizio گزینه مورد علاقه ما برای بودجه است تلویزیون روکو ۴ سری TCL در این اندازه. ما سیستم تلویزیون هوشمند روکو را بهتر دوست داشتیم (به نظر آشنا می رسد؟) ، اما سری V دارای مزایایی از جمله کنترل از راه دور بهتر با صدا و تنظیمات تصویر پیشرفته تر است. کیفیت تصویر بین این دو اساساً یکسان بود ، بنابراین اگر ترجیحی ندارید ، تهیه ارزانترین کیفیت منطقی است.

بررسی سری Vizio V (2021) ما را بخوانید.

جفری موریسون / CNET

سامسونگ مارک تلویزیونی است که بیش از دیگران تلویزیون می فروگردید ، و یکی از محبوب ترین آن ها سری Q60A است. طراحی براق آن در مقایسه با تلویزیونهای دیگر این لیست برجسته است – اگرچه مدلهای OLED بسیار نازک حتی براق ترند. این ویژگی ها و کیفیت تصویر بهتری نسبت به مدل های مقرون به صرفه مانند TCL 4-Series ارائه می دهد ، و در اندازه های گسترده ای ارائه می شود. تلویزیون های فوق همه ارزش های برتر هستند ، اما اگر تلویزیون سامسونگ می خواهید و توانایی خرید QN90A را ندارید ، این یک انتخاب عالی است.

بررسی سری Samsung Q60A (2021) ما را بخوانید.

سایر مواردی که باید درباره خرید تلویزیون ۵۵ اینچی جدید بدانید

من مطمئن هستم که از هر یک از تلویزیون های بالا راضی خواهید بود ، اما یک تلویزیون ۵۵ اینچ جدید می تواند یک سرمایه بزرگ باگردید ، بنابراین شاید شما به دنبال کمی اطلاعات بیشتر هستید. این یک لیست سریع و کثیف است.

  • به نظر من بزرگتر بهتر است. تلویزیون های بزرگ ارزان تر از همیشه هستند و بهترین هزینه شما صرف خرید اندازه های صفحه نمایش بزرگ است تا ارتقا جزئی در کیفیت تصویر یا وضوح تصویر.
  • اگر نحوه تعامل سیستم تلویزیون های داخلی داخلی با جریان شما را دوست ندارید. برنامه ها ، همیشه می توانید یک پخش کننده رسانه اضافه کنید. از این گذشته ، سرویس پخش جریانی بیشتر با محتوای شگفت انگیز بیش از هر زمان دیگری وجود دارد. بهترین استریمرهای رسانه ما را انتخاب کنید.
  • بیشتر بلندگوهای داخلی وحشتناک به نظر می رسند ، بنابراین ارزش دارد مجموعه جدید خود را با نوار صدا یا سیستم بلندگو دیگر جفت کنید. موارد خوب از حدود ۱۰۰ دلار شروع می شوند. بهترین میله های صدا را مشاهده کنید .

همه اینها را دریافت کردید؟ عالی! اکنون کنترل از راه دور خود را گرفته و به تماشای سطح بالای تلویزیون بسنده کنید.

حتی به دنبال اطلاعات بیشتر هستید؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره خرید یک تلویزیون جدید در سال ۲۰۲۱ بدانید.

توصیه های تلویزیونی بیشتر

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت