Netflix بدون هزینه اضافی به بازی با بازی های ویدیویی موبایل بدون تبلیغ بپردازد

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 netflix-logo-5g-phone-lg-velvet-5876

آنجلا لنگ / CNET

Netflix روز سه شنبه تأیید کرد که به بازی های ویدیویی گسترش می یابد ، با بازی های بدون آگهی برای دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن ها و رایانه های لوحی شروع به کار می کند و خدمات اضافی خود را بدون هزینه اضافی برای مشترکان ارائه می دهد. در آنچه بزرگترین گسترش به نوع جدیدی از سرگرمی از زمان شروع پخش در سال ۲۰۰۷ و اولین نمایش اصلی خود در سال ۲۰۱۲ را نشان می دهد ، Netflix جاه طلبی های گسترده ای را برای بازی به طور کلی ارائه می دهد ، نشان می دهد که در نهایت به دنبال بازی های کنسولی نیز است.

بازی های موبایل در کانون توجه قرار خواهند گرفت ، اما مدیران روز سه شنبه گفتند که تمام دستگاه هایی که Netflix از قبل پشتیبانی می کند کاندیداهای بازی های آن هستند. این شامل کنسول های بازی PlayStation و Xbox و همچنین رایانه های رومیزی و تلویزیون های متصل می شود.

“گرگ پیترز ، مدیر عامل و محصول Netflix ، روز سه شنبه در هنگام بحث در مورد گفت:” یک فرصت غنی برای ادامه ارائه و پیشبرد توانایی فنی برای بهبود کیفیت تجربیات بازی که می توانیم در سراسر دستگاه ارائه دهیم وجود دارد. ” درآمد سه ماهه دوم این شرکت .

روز سه شنبه ، نتفلیکس زمان ابتکار بازی خود را مشخص نکرد و فقط به این نکته اشاره کرد که در “مراحل اولیه” است و “یک تلاش چند ساله” است. گزارشی در هفته گذشته گفت که Netflix قصد دارد تا سال آینده به بازی ها نیز گسترش یابد.

این شرکت گفت که آزمایش ساخت بازی های مبتنی بر امتیازات موجود Netflix را امتحان می کند تا فاندوم ها در داستان ها و شخصیت های مورد علاقه خود عمیق تر شوند ، اما بازی های مستقل و کاملاً اصلی را امتحان می کنند ، که به طور بالقوه خود باعث نمایش اسپین آف یا فیلم می شوند. این بازی ساخت بازی های مبتنی بر رسانه موجود در خارج از کهکشان Netflix را کشف می کند – یک بازی Netflix را براساس یک مجموعه کتاب یا کمیک تصور کنید.

Netflix درمورد یک مسئله که بازی حداقل وجود ندارد ، صریح بود: روش جدیدی برای گرفتن پول از شما.

رید هاستینگز ، مدیر عامل شرکت گفت: “ما یک شرکت تک محصولی هستیم” ، و این محصول اشتراک همه در یک است.

بازی های Netflix تبلیغاتی نخواهند داشت ، شامل خریدهای درون بازی نخواهند گردید و دیگر نیازی به خرید عناوین جداگانه نخواهید داشت. بازی های Netflix بخشی از اشتراک کلی شما خواهد بود ، به همان روشی که فیلم های ترسناک ، نمایش های تلویزیونی واقعیت و سریال های درام برنده جایزه همه بخشی از عضویت یکسان در Netflix هستند.

هفته گذشته ، بلومبرگ گزارش داد که نتفلیکس قصد دارد در سال آینده بدون هیچ گونه هزینه اضافی ، خدمات بازی های ویدیویی خود را گسترش دهد. در آن زمان ، نتفلیکس تأیید کرد که مایک وردو را که قبلا در Oculus ، Electronic Arts و Zynga مشغول به کار بود ، به عنوان معاون توسعه بازی ها استخدام کرده است ، اما از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

حرکت به سمت بازی ، نتفلیکس را از تجارت بستر خود در نمایش ها و فیلم های تلویزیونی به عنوان بزرگترین سرویس فیلم اشتراک جهان ، گسترش می دهد. در منطقه گسترش بازی تنها نیست. آمازون در Luna ، سرویس بازی ابری خود سرمایه گذاری کرده و استودیوی بازی سازی خود را دارد ، در حالی که گوگل پول خود را برای سرویس پخش بازی Stadia اختصاص داده است.

Netflix اخیراً اشاره کرده بود که علاقه مند است فعالیت خود را برای بازی بیشتر کند. این شرکت قبلاً از طریق برنامه نویسی تعاملی خود ، به سبک ماجراجویی خود مانند Bandersnatch و از طریق مشارکت های صدور مجوز و تجارت ، با بازی ها معاشقه کرده است. اما در ماه آوریل ، پیترز اعلام کرد که علاقه Netflix به بازی در حال افزایش است.

“پیترز در آن زمان گفت:” ما در تلاشیم بفهمیم كه این روشهای مختلف چیست … ما می توانیم این واقعیت را تعمیق بخشیم و مطمئناً بازیها یك م componentلفه واقعاً جالب هستند. ” “شکی نیست که بازی ها شکل مهمی از سرگرمی و یک روش مهم برای تعمیق این تجربه طرفداران خواهند بود.”

همانطور که نتفلیکس رگردید کرده است ، مدتهاست که اشاره گردیده است که رقابت آن فراتر از تلویزیون های سنتی و شرکت های فیلم است که با آن رو در رو شوید. این شرکت بارها و بارها بازی های فانتزی مانند Fortnite و همچنین نیروگاه ویدیویی تولید گردیده توسط کاربران YouTube را به عنوان یکی از سخت ترین رقابت های خود برای جمع آوری گسترده ساعت های سرگرمی که در سراسر جهان اداره می کنند ، فراخوانده است.

این شرکت روز سه شنبه گفت: “ما فکر می کنیم زمان آن فرا رسیده است که در مورد چگونگی ارزیابی اعضای ما از بازی ها بیشتر بدانیم.”

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۵ روش برتر برای شارژ بیش از حد Netflix۴:۲۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت