المپیک توکیو: ورزشکارانی که آزمایش COVID-19 مثبت دارند

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 مردی با نقاب COVID با آرم المپیک توکیو راه می رود

تعدادی از ورزشکاران قبلاً آزمایش مثبت داشته اند و بازی ها هنوز شروع نگردیده اند.


بهروز مهری / گتی ایماژ

بازیهای المپیک توکیو ، که در سال ۲۰۲۰ به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 به تعویق افتاد ، علیرغم اینکه متخصصان بهداشت خواستار تعویق مجدد یا لغو کامل هستند ، اکنون در حال انجام است. دلیل. با وجود پروتکل های دقیق COVID ، چندین ورزشکار حاضر در بازی های المپیک توکیو قبلاً آزمایش ویروس مثبت داشته اند. توشیرو موتو اعتراف کرد که افزایش موارد جدید منجر به “بحث” در مورد لغو المپیک خواهد گردید. موتو در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما نمی توانیم پیش بینی کنیم که با تعداد ویروس کرونا (۱۹۴۵۹۰۱۷) چه اتفاقی خواهد افتاد.”

در اینجا ورزشکارانی وجود دارد که آزمایش COVID-19 آنها مثبت است.

Thabiso Monyane و Kamohelo Mahlatsi

Thabiso Monyane و Kamohelo Mahlatsi ، هر دو از اعضای فوتبال آفریقای جنوبی تیم حاضر در بازیهای المپیک به عنوان تست COVID-19 مثبت شناخته گردیده است. ماریو ماشا ، تحلیلگر ویدیوی تیم نیز آزمایش مثبت داشت و هر سه در اتاقهای خود در دهکده المپیک در حال انزوا هستند. طبق گزارش بی بی سی ، ۲۱ بازیکن و مقام ارتباط نزدیک داشتند.

Ondrej Perusic

Ondrej Perusic ، بازیکن ۲۶ ساله والیبال ساحلی از جمهوری چک ، سومین بازیکنی بود که به طور رسمی تست COVID-19 را در دهکده ورزشکاران توکیو اعلام کرد. [۱۹۶۵۹۰۰۹] کوکو گاف

کوکو گاف ، ۱۷ ساله بازیکن تنیس پیر تیم ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که پس از مثبت بودن آزمایش COVID-19 از بازی های المپیک کنار می رود. او قرار بود جوانترین تنیسور المپیک از زمان ماریو آنچیچ در سال ۲۰۰۰ باگردید.

کیتی لو ساموئلسون

کتی لو ساموئلسون ، عضو تیم بسکتبال ۳ بر ۳ تیم ایالات متحده ، از نظر COVID-19 مثبت بود. جکی یانگ ، ۲۳ ساله که برای اسبهای لاس وگاس بازی می کند ، جایگزین او خواهد گردید.

ساموئلسون هنوز به توکیو سفر نکرده بود.

نیل پاول

نیل پاول است او که مربی راگبی آفریقای جنوبی است ، از بدو ورود به ژاپن آزمایش COVID-19 را نشان داد.

یک زن ژیمناست آمریکایی

کمیته المپیک ایالات متحده (USOC) تایید کرد که یک زن ژیمناست آمریکایی از نظر آزمایش COVID-19 مثبت است ، اما نامی از او نبرد. (این سیمون بیلز نیست.) طبق گفته USOC ، این ورزشكار مورد بحث یک عضو دیگر است و عضوی از تیم اصلی نیست.

بردلی بیل و جرامی گرانت

بردلی بیل ، بازیکن بسکتبال در تیم ایالات متحده ، به دلایل بهداشتی و ایمنی از بازی های المپیک کنار گذاشته گردیده است. جرامی گرانت ، یکی دیگر از اعضای تیم بسکتبال نیز در پروتکل ایمنی و بهداشت قرار گرفت ، اما برخی هنوز امیدوارند که او بتواند خود را به توکیو برساند.

الکس دی مینور

الکس دی مینور ، بالاترین رتبه تنیس استرالیا ، آزمایش COVID-19 مثبت بود و مجبور گردید از بازی های المپیک خارج شود. او در ۱۰ ژوئیه آزمایش مثبت داد.

تیم GB

شش نفر از اعضای تیم المپیک بریتانیا پس از قرار گرفتن در معرض پرونده COVID-19 در پرواز به توکیو مجبور به انزوا گردیدند. آنها در حال حاضر بصورت جداگانه آموزش می بینند و به محض گذراندن دو تست PCR برای COVID-19 می توانند با سایر ورزشکاران درگیر شوند.

با ورود موارد جدید بالقوه COVID-19 ، این پست را به روز می کنیم.

]

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت