Ted Lasso فصل ۲: ​​تاریخ اکران ، نحوه تماشا ، بازیگران و همه چیز برای دانستن

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 ted-lasso-photo-010303

Nate ، Coach Lasso و Coach Beard برای فصل دوم Ted Lasso در Apple Plus برمی گردند.


Apple Plus

تد لاسو ، فوتبال متمرکز بر فوتبال در خارج از آب که به عنوان یک تلویزیون راحت خالص برای بسیاری در طول شیوع ویروس کرونا ، برای فصل دوم در Apple TV Plus بازگشت . و در حالی که پیش نمایش ها حاکی از آن است که تیم AFC Richmond یک بار دیگر در تلاش است ، مقاومت در برابر جذابیت ماهیگیری مربی آنها سخت است. در اینجا باید بدانید که در مورد فصل ۲ تد لاسو چه بدانید.

چه زمانی فصل ۲ منتشر می شود؟

فصل ۲ تد لاسو برای اولین بار پخش می شود ۲۳ ژوئیه . برای تماشای آن ، باید اسکن کنید و در Apple TV Plus مشترک شوید ، زیرا این سرویس در سرویس های دیگر موجود نیست. اشتراک ۵ دلار در ماه (۵ پوند ، ۸ دلار استرالیا) یا سالانه ۵۰ دلار (۳۶ پوند ، ۶۶ دلار استرالیا) است.

اگر اخیراً دستگاه جدیدی از Apple خریداری کرده باشید ، ممکن است اشتراک آزمایشی رایگان این سرویس را داشته باشید. اما همانطور که در این مقاله اشاره کردیم ، بسیاری از این دادگاه ها قرار است در تاریخ ۱ ژوئیه منقضی شوند ، هفته ها قبل از بازگشت تد لاسو. و از اول ژوئیه ، اگر یک دستگاه جدید اپل بخرید ، به جای یک سال کامل ، فقط سه ماه خدمات رایگان Apple TV Plus دریافت خواهید کرد.)

متأسفانه ، تد لاسو در DVD یا Blu- موجود نیست ray ، و اپل هیچ توضیحی نداده است که آیا در آن قالب های نمایش خانگی منتشر می شود. ما دریافت کردیم ، آنها می خواهند خدمات خود را بفروشند و این بزرگترین راه آنها برای وسوسه کردن بینندگان برای اشتراک است. بنابراین اگر Apple TV Plus ندارید ، ممکن است یک دوست مشترک را متقاعد کنید که شما را دعوت کند؟ اکنون دعوت خود را انجام دهید و می توانید قبل از شروع پخش قسمت های جدید فصل یک را جبران کنید.

Apple TV Plus احتمالاً سه قسمت اول را در ۲۳ ژوئیه منتشر می کند و سپس بقیه قسمت ها را یک بار در جمعه ها با ۱۲ بار آزاد می کند. فصل-اپیزود برنامه ریزی گردیده.

دیدار با مربی و خدمه

NBC تد لاسو (جیسون سودئکیس) ، مربی فوتبال آمریکایی را كه در آخر مربیگری فوتبال انگلیس است ، در مجموعه ای از تبلیغات برای پوشش شبکه لیگ برتر معرفی كرد. این تبلیغات مورد توجه قرار گرفت و اولین فصل نمایش در سال ۲۰۲۰ در Apple TV Plus به نمایش درآمد.

(اسپویلرها برای فصل ۱ پیش رو هستند) روپرت (سر آنتونی). او لاسو ، مربی فوتبال نادان فوتبال آمریکایی را استخدام کرد تا سعی کند تیم را خراب کند تا به گذشته خود برگردد. اما معلوم گردید که لاسو باهوش تر از آن چیزی است که به نظر می رسد و موفق به کسب قلب ها ، اگر نه بسیاری از بازی ها شود. (او همچنین با بیسکویت های خانگی خوشمزه به او رشوه می دهد.)

لاسو ممکن است مانند یک نازنین تمام آمریکایی ها به نظر برسد ، اما زندگی خودش ، از جمله ازدواجش ، دقیقاً کالیبر قهرمانی نیست. درام تیم شامل بازیکنان بی شماری و درام های درون و خارج از زمین آنها و تلاش های احمقانه اما جذاب Ted برای بازگرداندن تیم و زندگی اش به مسیر درست است. طرح ممکن است ساده به نظر برسد ، اما برای درک جذابیت خوب این نمایش ، که به لطف روح شیرین لاسو و بازیگران برنده ، موفق به احساس مدرن بودن و کمی قدیمی بودن می شوید ، باید هماهنگ باشید.

پیش نمایش ها و اطلاعات بیشتر در مورد فصل ۲

در پایان فصل ۲ ، تیم لاسو ، AFC ریچموند ، از لیگ برتر به مسابقات قهرمانی سقوط کرد. (اگر مثل تد هستید و “سقوط” شما را گیج می کند ، کاری است که ورزش های آمریکایی انجام نمی دهند ، اما تصور کنید اگر یانکی ها به لیگ های کوچک صعود کنند.) یکی از تریلرهای برای فصل ۲ منتشر گردید ] نشان می دهد که این تیم هشت بازی مستقیم دارد ، بنابراین اوضاع خیلی خوب به نظر نمی رسد. بنابراین تیم شخصیت جدیدی را به ارمغان می آورد ، یک روانشناس ورزشی با بازی سارا نیلز ، و به نظر نمی رسد او به راحتی ربکا با شیرینی رشوه یابد ، و به یک وحشت زده تد گفت که او قند نمی خورد.

تریلر دوم آمد در تاریخ ۲۱ ژوئن ، با مقاومت غیرقابل مقاومت دیوید بووی-کوئین تحت فشار تحت فشار ۱۹۸۱٫ خبرهای تازه شامل یک شوخی تد پوپ است ، تد تصور می کند که نسخه انگلیسی Dukes of Hazzard «گوشهای خطر» خواهد بود و تد تبدیل به آلتره خود می شود – جدول لیدی تاسو. (به نظر می رسد “لد” یک تغییر شخصیتی غیر ارادی برای تد باگردید ، زیرا رئیس مربی ریش قادر است او را از آن دور کند.) تد همچنین وفاداری خود را به کمونیسم اعلام کرد – اما هیچ نگرانی ، این یک اختراع از خودش است به نام ” Rom-Com-munism “، و به نظر می رسد نشانه های خود را از فیلم های کمدی عاشقانه تام هنکس-مگ رایان گرفته است.

و در حالی که منتظر نمایش هستید ، اکنون می توانید برای پیراهن های تد لاسو و AFC ریچموند و سایر موارد خرید کنید. . این سایت نان شیرینی تدی را برای “بیسکویت با رئیس” نمی فروگردید ، اما دستورالعمل های زیادی در اینترنت وجود دارد که در صورت کنجکاوی سعی در بازآفرینی آن دارند.

چه کسی در این بازیگران است؟

جیسون سودئیکیس به عنوان مربی تد لاسو

هانا وادینگام در نقش ربکا ولتون ، مالک تیم

برندان هانت در نقش مربی ریش ، دست راست تد

نیک محمد در نقش ناتان شلی ، کیت دستیار مربی گردید

جرمی سوئیفت به عنوان لسلی هیگینز ، مدیر تیم

فیل دانستر به عنوان بازیکن خودخواه جیمی تارت

برت گلدشتاین در نقش بازیکن پیر روی کن

جونو تمپل در نقش کیلی جونز ، دوست دختر سابق جیمی

سارا نیلز در نقش شارون ، روانشناس تیم برای این فصل دو

آنتونی هد در نقش روپرت مانیون ، شوهر سابق تقلب ربکا و صاحب سابق تیم

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت