تنظیم کننده آنلاین به روز شده استون مارتین گزینه های جدید مدل سال ۲۰۲۲ را نشان می دهد

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اکنون می توانید DBX را با چرخ های ۲۳ اینچی مشخص کنید.


Aston Martin

ما در Roadshow وقت زیادی را صرف بازی با تنظیم کننده آنلاین وسیله نقلیه می کنیم (قول می دهیم تحقیق باگردید) ، بنابراین وقتی یک خودروساز راهی جدید برای مشخصات خودرو اعلام می کند همیشه هیجان انگیز است. تنظیم کننده به روز گردیده استون مارتین از روز چهارشنبه به طور مستقیم پخش گردید و با تعدادی تغییر در مدل سال ۲۰۲۲ این شرکت همراه است.

از نظر ظاهری و ظاهری ، تنظیم کننده استون بسیار نرم است. می توانید جزئیات خاص خودرویی را که می سازید بزرگنمایی کنید و ببینید که در محیط های مختلف ارائه گردیده سه بعدی چگونه به نظر می رسد. موتور بازی Unreal Epic اساس این تنظیم کننده را فراهم می کند ، این برای دومین بار در حافظه اخیر است که شرکت برای همکاری در زمینه تعامل جدید با یک برند تجاری همکاری کرده است. “محیط” را اصلاح کنید که رنگ ها و مواد مختلف را برای یک موضوع منسجم ترکیب می کند. محیط Inspire شامل چرم سوراخ نیمه شانه با جزئیات بی نظیر صندلی و دوخت کنتراست است. طرح Inspire آستون ۳۸ ترکیب رنگ تک و دو رنگ مختلف را ارائه می دهد. طبق گفته استون ، شتابدهنده “صندلی اسپرت و تزئینات آلکانتارا” “شخصیت قاطعانه تری” دارد. سرانجام ، “ایجاد محیط” “آغاز غیرقابل تردیدی در مسیر پیکربندی مشتری است” ، بنابراین ما تصور می کنیم این روشی است که می خواهید برای زندگی واقعی رویاهای وحشیانه خود دنبال کنید.

در مورد خود اتومبیل ها ، چند تغییر برای سال ۲۰۲۲ سفارش داده گردیده است. برای مبتدیان ، مدلهای DB11 مجهز به V8 و V12 اکنون هر دو DB11 نامیده می شوند ، که مدل دوم نام AMR AMR را کاهش می دهد. DBS Superleggera قسمت دوم بسیار جالب نام خود را خنثی می کند ، و اکنون فقط Aston Martin DBS نامیده می شود.

DB11 دارای یک موتور V8 به روز گردیده برای سال ۲۰۲۲ است. همان موتور ۴٫۰ لیتری توربو V8 را می شناسیم و دوست داریم ، اما اکنون ۵۲۸ اسب بخار قدرت تولید می کند ، از ۵۰۳ اسب بخار. مشخص نیست که Vantage که از همان V8 استفاده می کند نیز این لحن قدرتمندتر را دریافت خواهد کرد. اگرچه ، صحبت از Vantage می شود ، می توان آن را با چرخ های جدید ۲۱ اینچی تهیه کرد ، و DBX SUV می تواند روی لبه های ۲۳ اینچی بچرخد ، اگر این مسدود کننده شما باگردید. خود آنها را در تنظیم کننده جدید مشاهده کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت