Zola: امشب با نمایش آنلاین این فیلم وحشی قرار بگذارید

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 zola-pull-53-r2

Zola در تاریخ ۳۰ ژوئن به سینماها آمد.


A24

بنابراین هنوز زولا ، فیلم گردباد Janicza Bravo ، کارگردان بر اساس یک موضوع ویروسی توییتر را ندیده اید؟ از تناسب دو تکه مورد علاقه خود استفاده کنید (برای تصویر inspo به تصویر بالا مراجعه کنید) و در مراسم اکران یک شب این فیلم هماهنگ شوید.

زولا در تاریخ ۳۰ ژوئن وارد سینماها گردید و اکنون تماشای آنلاین آن چهارشنبه ، ۲۱ ژوئیه امکان پذیر است. از ساعت ۹ بعد از ظهر تماشا کنید. ET در وب سایت Screening Room استودیوی تحسین گردیده indie A24. بلیط ها ۲۰ دلار است و به شما اجازه می دهد فیلم را از طریق وب ، Roku یا Apple TV تماشا کنید. میزبان این رویداد بازیگر و خواننده Janelle Monáe خواهد بود و پس از آن پرسش و پاسخ با Bravo ، تهیه کننده اجرایی A'Ziah “Zola” King و بازیگران Zola برگزار خواهد گردید. آیا این فیلم ارزش دیدن دارد؟ هلز بله.

زولا از همان لحظه اول شما را می گیرد در حالی که شخصیت تیتراژ فیلم شما را به توقف پیمایش و توجه دعوت می کند. “شما می خواهید داستانی راجع به چگونگی ریزش من و این عوضی در اینجا بشنوید؟ این نیمه طولانی است اما پر از تعلیق است.” این فیلم که براساس یک موضوع ویروسی توییتر ساخته گردیده ، تقریباً به مطالب منبع داستانی آن پایبند است. اما به لطف عناصر هنری جدید و کاوش در مضامین تیره تر در بازگویی سینمایی ، خودم را همانطور که در این سواری پر سر و صدا سرمایه گذاری کردم ، پیدا کردم.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت