چگونه لاستیک تعویض شود؟ در اینجا یک جستجوی آسان است

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

باد لاستیک خوب نیست و تعویض لاستیک کاری نیست که بسیاری از مردم نمی خواهند آن را انجام دهند ، اما لاستیک های پهن اتفاق می افتد. اگرچه جک فرو رفته در صندوق عقب اتومبیل شما کمی ترسناک به نظر می رسد ، لازم نیست چنین دردسری داشته باشید. نگران نباشید ، نیازی به کمک جاده ای برای کمک ندارید. ما قصد داریم به شما کمک کنیم تا لاستیک آن را تعویض کنید ، و این خیلی طول نمی کگردید.

 جک اتوماتیک

دقیقاً اعتماد به نفس را ایجاد نمی کند ، اینطور نیست؟ اما جک در صندوق عقب ماشین یا محفظه ذخیره سازی شما در واقع ابزاری کاملاً آسان است که می توانید برای تغییر محل صاف گردیدن و در عرض چند دقیقه شما را به راه بیندازد.


eBay

در اینجا یک ویدیوی کوتاه آورده گردیده است که نحوه تعویض لاستیک پهن به بهترین و ایمن ترین روش را توضیح می دهد. حدود ۱۰ دقیقه طول می کگردید و این شامل توقف من برای توضیح بسیاری از چیزها است. بنابراین فرض کنید تعویض لاستیک در حدود یک کار ۷ دقیقه ای است. لیستی از مراحل در پایین این مقاله نیز وجود دارد. قبل از تماشای فیلم ، می خواهم توجه شما را به چند نکته حرفه ای جلب کنم:

 • “همه جک ها همیشه در شرف خراب گردیدن هستند.” آنها اینطور نیستند ، اما اگر شما مانترا خود را ایجاد کنید هیچ چیز ترسناک نیست تعویض لاستیک؛ در مورد بسیار بعید به نظر می رسد که ماشین از جک خود پایین بیفتد آسیب نخواهید دید.
 • مقداری دستکش و یک زانوبند در ماشین خود نگه دارید . این دو مورد تغییر اساسی لاستیک را از روندی ناخوشایند و کثیف به روشی آسان و تمیز تبدیل می کنند.
 • نکته من را در مورد چگونگی “جک زدن به زانو” تایر ماشین خود و چرخاندن از زمین مشاهده کنید. آنها می توانند سنگین باشند و اگر آنها را به روش اشتباه برداشته و پشت خود را بیرون بیندازید ، دیگر هرگز با تعویض لاستیک گرم نمی شوید.

تنها چیزی که بهتر از تغییر آپارتمان در راه صحیح است ، عدم نیاز به تعویض اتومبیل است: AAA می گوید ۳۰ درصد از اتومبیل های مدل اواخر حتی لوازم یدکی ندارند ، با تکیه بر هر دو بسته مهر و موم که لاستیک را در حالی که روی ماشین می ماند تعمیر کنید یا با استفاده از لاستیک های تخت که می توانید تا نزدیکترین فروشگاه تایر لنگ شوید و هوا در آن نباگردید. تا زمانی که یکی از آن اتومبیل ها را نداشته باشید ، فیلم را تماشا کنید.

تغییر آپارتمان در ۱۰ پله

 1. اتومبیل را روی سطح صاف و خارج از ترافیک ایمن کنید. چرخ را در گوشه مقابل خفه کنید.
 2. مهره های مهره چرخ را با آچار درب اتومبیل شل کنید.
 3. جک ماشین را در زیر اتومبیل جایی که برچسب آن مشخص است قرار دهید.
 4. جک را به اندازه کافی بلند کنید تا چرخ یک چرخ شود یا دو اینچ از زمین جدا شوید.
 5. شل گردیدن مهره های لول را به پایان برسانید و لاستیک آن را از بین ببرید.
 6. لاستیک اضافی را بگذارید.
 7. مهره ها را باز کنید و آنقدر محکم کنید تا چرخ بدون شیب نگه دارد. ۱۹۶۵۹۰۱۲] جک را پایین بیاورید تا ماشین به زمین برگردد.
 8. مهره ها را با استحکام بالاتنه روی آچار لگن محکم کنید.
 9. تخت ، آچار ، جک و هر آنچه را که برای خفه کردن ماشین استفاده می کردید جمع کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت