Roku Express 4K Plus با قیمت ۲۹ دلار (پس انداز ۱۱ دلار) دوباره به فروش رسیده است

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 020-roku-express-4k-plus

Sarah Tew / CNET

Prime Day فقط ماه گذشته بود ، اما به نظر می رسد یک میلیون سال پیش به نظر می رسد: همه بهترین معاملات دستگاه آمازون مدتهاست که از بین رفته اند ، همچنین اکثریت قریب به اتفاق سایر فروشهای بزرگ دیگر ، مانند قیمت های پایین تاریخی در مورد برخی از موارد مورد علاقه ما ، هدفون Bose و Sony. اما یک معامله که به تازگی برگشت ارزش فراخوانی آن را دارد: Roku Express 4K Plus با قیمت ۲۹ دلار بازگشت. این صرف ۱۱ دلار پس انداز از قیمتی است که فقط چند هفته پیش در آن آغاز گردید.

Roku Express 4K Plus یک برنده مشتاق انتخاب سردبیران CNET است زیرا یک توصیه تقریبا جهانی است. این جعبه کوچک تقریباً هر کانال جریانی را به هر تلویزیون مجهز به HDMI – از Netflix گرفته تا دیزنی پلاس تا طاووس گرفته تا HBO Max و هر آنچه در این بین است – با وضوح کامل ۴K با پشتیبانی HDR اضافه می کند تا بتواند در تلویزیون های سازگار بهینه رنگ تولید کند. (نکته مثبت: در حالیکه Roku YouTube TV را از نصب جدید راه اندازی کرده است ، این سرویس از داخل برنامه استاندارد YouTube برای مشترکان در دسترس است.) اگر تلویزیون شما ۴K نیست ، مشکلی نیست: این مدل فقط کار خواهد کرد من هم خوبم. اوه ، و از راه دور قدرت و میزان صدای تلویزیون شما را نیز کنترل می کند. به طور خلاصه ، چیزهای کمی وجود دارد که در اینجا دوست نداشته باشید. بررسی Roku Express 4K Plus را بخوانید.

برای اینکه روشن شود ، اگر قبلاً دارای Roku ، Fire TV یا تلویزیون هوشمند با مجموعه ای داخلی از برنامه ها هستید ، چیز جدیدی در اینجا پیدا نخواهید کرد. اما اگر یک تلویزیون قدیمی دارید – یک تلویزیون که تولید کننده از مدت ها قبل اضافه کردن گزینه های پخش جریانی جدید به منو را متوقف کرده است – این سرمایه گذاری ۳۰ دلاری به شما امکان می دهد گزینه های پخش جریانی کامل ، از جمله یک تن محتوای کاملا رایگان ] در سرویس هایی مانند کانال روکو ، توبی ، پلوتو تی وی و موارد دیگر.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

کدام یک از Roku ها به کدام یک مراجعه می کنند؟ ما آن را خراب می کنیم۳:۴۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت