چگونه امروز Elon Musk را در رویداد The B Word تماشا کنیم

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 bitcoin-logo-phone-5947

آنجلا لنگ / CNET

سه نفر از طرفداران بیت کوین امروز برای بحث در مورد ارز رمزنگاری گردیده “جایی که هیچ چیز از حد مجاز نیست” دور هم جمع می شوند. الون ماسک ، مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس ؛ جک دورسی ، مدیر عامل Square و Twitter ؛ و کتی وود ، مدیرعامل Ark Invest ، در حال سخنرانی در یک پنل زنده در رویداد B Word در روز چهارشنبه هستند.

بر اساس س FAالات متداول در وب سایت این رویداد ، رویداد B Word “هدف آن اسطوره سازی و تخریب زدایی از داستانهای اصلی در مورد بیت کوین است”. این رویداد مجازی رایگان بیشتر شامل سخنرانی های از پیش ضبط گردیده است ، اما میزگردی با حضور ماسک ، دورسی و وود به صورت زنده برگزار می شود.

بیت کوین و سایر سکه های دیجیتال در ابتدا قصد داشتند ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز باشند ، اما در سال های اخیر بیشتر به یک سرمایه گذاری تبدیل گردیده اند. قیمت ها همچنین می توانند بسیار بی ثبات باشند. قبل از شروع شیوع ویروس کرونا ، قیمت بیت کوین فقط زیر ۹۰۰۰ دلار بود. در آوریل به اوج خود رسید ، تقریباً به ۶۵۰۰۰ دلار رسید.

نحوه تماشای ماسک ، دورسی و وود در رویداد B Word

مدیران عامل در پانلی صحبت می کنند با عنوان “بیت کوین به عنوان ابزاری برای توانمند سازی اقتصادی” ، که جریان می یابد در تاریخ ۲۱ ژوئیه ساعت ۱۱ صبح PT / 2 بعد از ظهر ET مدیریت آن را استیو لی ، رئیس Square Crypto انجام خواهد داد.

می توانید در سایت رویداد B Word تماشا کنید.

سایر سخنرانی ها ساعت ۹ صبح PT / 12 بعد از ظهر شروع گردید. ET این رویداد رایگان است اما ممکن است برای دسترسی به ارائه ها نیاز به ثبت نام با ایمیل خود باشید.

س FAالات متداول می گوید ضبط های این رویداد حدوداً یک ساعت پس از پخش در دسترس خواهد بود و همچنین حدود یک هفته دیگر به وب سایت شورای Crypto برای نوآوری ارسال می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت