خلاصه داستان قسمت ۵ جانوران سکسی Netflix: گاوچران ها ، معنوی و غیره

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sexybeasts-season1-epis2-00-13-27-08-1.png

مانتیس با دلفین ملاقات می کند.


Netflix

این زندگی دوستانه زندگی آبزیان در قسمت ۵ از Sexy Beasts است. نینا ، یک دستیار اداری از سن دیگو ، به نظر من یکی از مصنوعی های ناراحت کننده تر را دارد. او یک دلفین است ، با پره و سوراخ سوراخ کامل. او یک گاوچران می خواهد. وی گفت: “من واقعاً ایده این را دوست دارم كه فقط با گاوچران و چند اسبم در یك مزرعه بزرگ زندگی كنم” ، گویی كه كابوی هر روز برای نگهداری وارد كابینتی با درجه حرارت می شود.

رقابت برای جلب توجه دلفین های نینا ، میک ، یک پزشک جامع سلامت از لس آنجلس است. میک کرگدن است. او همچنین کابوس من است. به او اجازه می دهم تا به شما بگوید چرا: “من شاهزاده تکنو سلطان جنگجو میمون گاوچران روحانی در سفر قهرمان برای آزاد سازی نوع بشر هستم.”

بقیه بازخوانی های ما را می توانید در زیر بیابید:

خواننده ، من دکمه مکث را له کردم و فقط در تلویزیون فریاد زدم “STOPPPPP”. بهتر می شود. او ظاهراً چیزی را تمرین می کند که “کونگ فو سکس” می نامد ، که احساس می کند این عمل برای تمرین کنندگان سنتی کونگ فو بسیار اهانت آور است و همچنین چیزی است که من برای سنجش اعتبار آن نمی گویم. (آیا می توانم اینجا یک خواننده حساسیت پیدا کنم؟)

دنباله روی میک ، دومینیک است ، مدلی از لندن که به عنوان مانتیک نقاب می زند. او عاشق مهمانی است و می گوید همه وقت به او می گویند که شخصیت او نخبه است. درست. مطمئن. همیشه. تعداد زیادی از مردم.

داستین ، دانشجوئی از تگزاس که لباس مترسک را پوشانده است ، دور او را جمع می کند. او اسلحه ، اسب و چکمه دوست دارد! گودال گرم اوله داستین در اینجا به نظر می رسد مانند یک گاوچران. اوه پسر.

با شروع سرعت ، نینا بلافاصله آن چکمه ها را صفر کرد.

او می گوید: “او پسر چنین مردی است و این واقعاً داغ است” ، نه تنها میله را پایین می آورد بلكه آن را كاملاً برمی داشت. او در مورد میک خوانده است؟ او به او توجه می کند ، که او دوست دارد. دختر استانداردهای خود را بالا ببرید. دومینیک به او می گوید که او خود را در کنکون در یک مسابقه تی شرت خیس در حالی که در تعطیلات بهاری بود پیدا کرده است.

پس از نابودی گاوچران ، دومینیک و نینا به بولینگ می روند ، جایی که آنها سعی می کنند شکم را ابتدا به پایین خط بکشند ، چیزی که م workثر نیست. از طرف دیگر ، او و میک با یک کالسکه اسب سوار در کشور سوار می شوند ، تجربه ای که او می گوید “مستقیماً از رویاهای من بیرون است”. برای اینکه روشن شود ، او هنوز یک پره روی سر دارد. در نهایت هنگام گرفتن آبجو به مدیتیشن می پردازند. کف بینی او کف می شود. STRAWS ، مردم. همچنین ، او در همان جمله از “chi” و “lovey-dovey” استفاده می کند. بنابراین. آره

و هنوز. و با این حال ، او میک را انتخاب می کند. حداقل ژاکت خود را به او پیشنهاد می دهد. سرفه ، جیمز.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت