خلاصه داستان قسمت ۴ جانوران سکسی Netflix: Trolling for love

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sexybeasts-season1-epis6-00-07-34-07-1.png

دو نفر از این زنان منقار دارند.


Netflix

برای اینکه توجه شما را به چهارمین تکرار Sexy Beasts ، که نشان دهنده وحشت برای هر فردی به آلرژی به لاتکس است ، تبریک یا تسلیت بگوییم. برای این قسمت ، ما با ابراهیم ، رقصنده و هنرمند نقاشی دیواری از نیویورک و لندن آشنا می شویم (شاید او در یک شهر برقصد و شهر دیگر را گرافیت کند؟). او گرگی است که به دنبال اشتیاق است.

از جمله تاریخ های احتمالی وی ، بلا ، سخنران مدل و انگیزشی از لندن است که بدشانسی می آورد نه فقط یک دایناسور باگردید ، بلکه یک دایناسور با منقار است. او تاریخ دوستیابی خود را یک فاجعه توصیف می کند. با توجه به اینکه همه دایناسورهای دیگر مرده اند ، منطقی است. در همین حال ، من آسمان را برای وجود سیارک ورودی بررسی می کنم.

می توانید بقیه شرحهای ما را در زیر بیابید:

بعدی گابی ، دانشجوی دامپزشکی از ویرجینیای غربی که به عنوان جغد کار می کند و هرگز برنامه دوست یابی را امتحان نکرده است. باید خوب باگردید. او نیز منقاری دارد. معامله شکن او؟ پسری که نمی خواهد سگش در تخت بخوابد.

سرانجام ، كاریسا ، مربی زندگی از تگزاس ، وجود دارد. کاریسا ، برکتش بده ، ترول است. (ماسک او ، یعنی. من مطمئن هستم که او دوست داشتنی است و هرگز شخصی را مورد آزار و اذیت آنلاین قرار نداده است.) گرایش ترول ، اساساً فقط به نظر می رسد یک جادوگر افسانه ای با زیر انداز برای پایان دادن به همه زیر لبه ها است. او فقط می خواهد در چشمان کسی گم شود ، اما همچنین برای عضلات دوسر باز است. او باید با جیمز دیدار کند!

در بیشتر موارد ، تاریخ های سرعت در واقع بسیار خوب پیش می روند. گابی عاشق این است که هر ۳۰ دقیقه با دوستانش عکس بگیرد و این که او فقط به خوبی رقص می زند ، اما در غیر این صورت قرارها دلپذیر هستند. مهمتر از همه ، ابراهیم به دلایل بهداشتی اجازه نمی دهد سگ روی تخت بخوابد.

در همین حال ، در مانور ، کاریسا برش را ایجاد نمی کند. او موافقت می کند که اگرچه آنها اوقات خوبی را سپری کردند ، اما آنجا چیزهای زیادی وجود نداشت.

ابراهیم و گابی در حال رفتن به دور دوم خرما ، به یک کارخانه تقطیر جین می روند ، در آنجا می توانند عطر و طعم جین را سفارشی کنند. او موفق گردید یک بار در حالی که “در آرنج آرنج فرو رفته بود” داستانی درباره ضربه خوردن تعریف کند. ضروری است که یادم بیاید دانشجوی دانشجوی دامپزشکی است.

سپس ابراهیم و بلا کلاس نقاشی زندگی را می گذرانند که با مدل برهنه کامل می شود.

ابراهیم به دوربین گفت: “من انتظار نداشتم که در قرار ملاقات خودم با بلا ، قسمتهای خصوصی مرد دیگری را ببینم.” هر دو با کشیدن مبل که روی آن نشسته شروع می کنند. بعد از آن ، ابراهیم سعی می کند از یک لیوان شراب بکگردید. باز هم: STRAWS.

وقتی بحث به میان می آید ، ابراهیم که در این کار بسیار مودب است ، گابی و پرهایش را انتخاب می کند. وقتی آنها ملاقات می کنند ، او را وادار می کند که برای او بچرخد. و پس از آن به او می گوید که از وی دوست دارد و برای حل این مشکل به تاریخ های بیشتری احتیاج دارد. ابراهیم نباید سگ را منفی می کرد.

می توانید خلاصه قسمت ۵ ما را در اینجا بخوانید .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت