خلاصه قسمت ۱ سکسی جانوران نتفلیکس: از موش ها و مردان سنگی

2021-07-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sexybeasts-season1-epis1-00-05-03-09-1.png

استفاده از موزی در تاریخ ممنوع است.


Netlifx

بنابراین موش و دیو وارد یک میله می شوند. این یک تنظیم شوخی نیست – این یک واقعه واقعی است که در ۲۱ ژوئیه در نمایش واقعیت دوست یابی جدید نتفلیکس Sexy Beasts اتفاق می افتد. به احتمال زیاد ملاقات با غریبه ها در یک مکان عمومی برای تعیین اینکه آیا می توانید متعهد شوید Netflix با قرار دادن تک آهنگهایی از ایالات متحده و انگلستان در آرایش مصنوعی کاملاً ناخوشایند ، هر یک از زندگی را به هر اندازه هرج و مرج درونی ایجاد نمی کند. بعد از آنچه که من فکر کردم ساعتهای زیادی روی صندلی آرایش قرار گرفتم ، افراد تاریخ شکن به حیوانات و موجودات افسانه ای مانند گاوها ، خروس ها ، جادوگران و پیکسی ها تبدیل می شوند و در یک بار در لندن ذخیره می شوند. به دلایل عشق. تفکر؟ اگر به ظاهر یکدیگر آویز نباشند ، آنها قادر خواهند بود ارتباطات عمیق تری با یکدیگر برقرار کنند. (اسپویلر: البته آنها به ظاهر یکدیگر آویزان هستند.)

فقط تصور کنید ، تنها چیزی که بین شما و عشق واقعی ایستاده است می تواند پرها باگردید.

باور کنید یا نه ، Sexy Beasts فقط به عنوان فرزند نفرین گردیده فاکس در جهان متولد نگردیده است خواننده نقابدار و عشق نتفلیکس کور است . نسخه قبلی این نمایش در واقع در سال ۲۰۱۴ از بی بی سی سه پخش گردید. این تکرار جدید روایت صدا از راب دلانی ، کمدین را دارد. و اکنون ، دنباله روی سایر نمایش های واقعیتی که خیلی دور از ذهن نیستند مانند Too Hot to Handle ، The Circle و عشق فوق العاده کور است ، Sexy Beasts در شش قسمت ۲۰ دقیقه ای اینجاست تا شما را از این که چه وقت در جدول زمانی رم این نمایش را پخش می کرد.

و این: من همه آنها را تماشا کرده و دوباره جمع آوری کرده ام تا به شما اطمینان دهم آنچه در صفحه مشاهده می کنید در واقع اتفاق می افتد.

می توانید بقیه خلاصه های ما را در زیر بیابید:

بیایید شروع کنیم.

 sexybeasts-season1-episode1-00-01-01-15-1.png

شما یک شیطان خواهید داشت یک زمان با اما.


Netflix

برای قسمت آغازین سریال Sexy Beasts ، ما با اِما روبرو می شویم ، مدلی از شهر نیویورک ، که صورتش را به شکل یک دیو درآورده ، با شاخ ، پوزخندی به رنگ سبز گابلین و پوستی به رنگ قرمز همان بار من مجبور گردیدم بدون ضد آفتاب پشت سر هم دو بازی فوتبال را تشویق کنم.

اما از قضاوت با ظاهر خود بسیار خسته گردیده است ، بنابراین اکنون چهره او در کابوس های ما ماندگار می شود. او به دنبال یک پسر بد است که پوسته سختی با فضای داخلی نرم دارد ، که به نظر نمی رسد ساخت یک مشکل باگردید.

اولین خواستگار اما ، بنت است ، بازیکن سابق والیبال اهل سن دیگو که آرایش گردیده است تا مانند یک مندیل ظاهر شود. اگر مغز شما بلافاصله تصویری از مندریل را بلند نمی کند ، به Rafiki از The Lion King فکر کنید. حالا تصور کنید که رافیکی از The Lion King در مورد عشقش به مشاعره بحث می کند.

دوم آرچی ، دانش آموزی از گلاسترشر ، انگلیس ، در نقش مرد سنگی است. آرچی اخیراً فهمیده است که در واقع بازیکن نیست. او مغز دارد. هنوز هم او “یک لب به لب بزرگ” می خواهد.

سوم آدام ، از بیرمنگام ، انگلیس ، که شغلی ندارد ، شاید؟ دوست من ، اگر تا به حال فکر کرده اید که یک موش با یک نان باریک و نازک (نان ماوس؟) چه شکلی است ، روز شما فرا رسیده است. اگرچه آدم اندیشمند است – او می گوید اسلحه مخفی اش استفاده از عطر زنانه است. او همچنین می تواند بویی را که از قبل دوست دارند ببوسد ، زیرا جذابیت به این طریق کار می کند. من تصور می کنم مونولوگ داخلی دختری که برای اولین بار او را در آغوش می کگردید و خاطرات مادربزرگ فقیدش را که یکی از طرفداران بزرگ باربری نیز بود غرق در ذهنم می کند.

“چرا شما در یک میله با یک موش صحبت می کنید؟”

این چهار نفر در یک میله جایی که به سایر مراجعین دستور داده گردیده است که به طور دوره ای درگیر آشفتگی لاتکس و خز هستند ، شروع به کار می کنند. نوشیدن نوشیدنی علیرغم پوزه و سایر برجستگی های صورت.

آدام از ما سmaالی می پرسد که همه ما از آن تعجب می کنیم: “پس چرا مجرد هستید؟ چرا اکنون در یک بار هستید و با یک موش صحبت می کنید؟”

خیلی سریع چیزی متوجه من می شود. حتی گاهی پروتزهای غیرعادی صورت نمی توانند اولین قرار ملاقات را جالب کنند. خط س usualال معمول ایجاد می شود: “اهل کجا هستید؟” http://www.cnet.com/ “چه کاری انجام می دهید؟”

هنگامی که اما از بنت می پرسد که آیا او وفادار است ، او پاسخ می دهد ، “من فکر می کنم می توانم باشم” ، و “وسوسه زیادی وجود دارد ،” که او را به عنوان یک پرچم قرمز ثبت می کند ، اما به نوعی یک معامله گر نیست.

در همین حال ، آدام تلاش می کند تا تفاخر را برای اما ، که عامیانه انگلیسی برای اذیت کردن ، رفت و برگشت لاس زدن است ، توضیح دهد. (آیا من واقعاً با چندین همکار در انگلیس بررسی کردم؟ بله.)

اما به دوربین می گوید بسیار گیج است. او با هیچ یک احساس زیادی نمی کرد. اکنون بخشی به نظر می رسد که بسیار وحشتناک است. با بازگشت به اصطلاح Manic Beast Sexy ، اما باید اساساً انتقاداتی راجع به هر یک از قرارهای خود ارائه دهد – چیزی که دوست داشت و چیزی که دوست نداشت – قبل از آنکه یکی از آنها را رد کند.

سرانجام ، آدام بوت می شود ، اما نه قبل از اینکه او چهره خود را آشکار کند ، ظاهرا او را به مارپیچی حسرت و ناامیدی می کشاند. مه

بعد دور دیگری از خرما می آید. اما و آرچی یک ماساژ پا را پشت سر می گذارند ، جایی که او اظهار بی ادبی می کند ، “من فرهنگ را دوست دارم”. و در حالی که او سعی می کند وارد گفتگوی عمیق تری با سبک زندگی شود ، او به او می گوید که شهود خوبی دارد زیرا اخیراً سن فردی را درست حدس زده است.

در همین حال ، اما و بنت به یک پارک تفریحی می روند تا سوار غلتک شوند. آنها در نهایت می بوسند و بنت به دوربین می گوید: “این خیلی دیوانه است. من این دختر را بوسیدم و نمی دانم چه شکلی است” ، گویی فرضیه کل سریال از مه و شلوار خارج گردیده است به او.

اما به خانه رفت و آمد ، اما دور دیگری از انتقادات را ارائه می دهد و بنت را انتخاب می کند. آیا آرچی پاره می شود؟ آیا این واکنش به آرایش چشم است؟ شاید هرگز ندانیم. قبل از ملاقات با بنت ، او با آرچی که به نظر او ناز است آشنا می شود و سپس سرانجام با بنت آشنا می شود ، که در حالی که او را می بوسد ، لب او را مانند یک تکه چرم میوه گاز می گیرد.

آره ، عاشقانه.

خلاصه قسمت ۲ ما را می توانید در اینجا پیدا کنید .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت